Podział majątku

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Naomii8
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2021, 15:33

Podział majątku

Post autor: Naomii8 » 16 lip 2021, 18:09

Witam, mam pytanie ponad rok temu odziedziczyłam po tacie spadek w wyniku śmierci tylko nic z tym nie robiłam do tej pory. Czy powinnam coś z tym zrobić udać się gdzieś? Wszystkie dokumenty są jeszcze na niego. Czekam na pomoc i podpowiedź.

Awatar użytkownika
Nadieżda
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 994
Rejestracja: 14 sie 2020, 17:16

Re: Podział majątku

Post autor: Nadieżda » 27 lip 2021, 11:58

Trzeba napisać do sądu wniosek o stwierdzenie nabycia spadku albo pójść do notariusza , który może sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia. I to nie ma nic wspólnego z podziałem majątku. Majątek dzieli się po rozwodzie między byłymi małżonkami. Jeśli chodzi o spadek to można ewentualnie wnosić do sądu o dział spadku, jeśli było więcej spadkobierców.
"Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie." Marlena Dietrich

Naomii8
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2021, 15:33

Re: Podział majątku

Post autor: Naomii8 » 17 sie 2021, 08:47

Doskonale prezentuje się firma (wymoderowano treści reklamowe) i tak myślę, że w sumie warto nawiązać z nimi współpracę, a wy jak sądzicie?

Awatar użytkownika
Nadieżda
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 994
Rejestracja: 14 sie 2020, 17:16

Re: Podział majątku

Post autor: Nadieżda » 17 sie 2021, 10:21

A my sądzimy, że to infantylna reklama kancelarii adwokackiej, która musi być naprawdę słaba, skoro szuka darmowej reklamy na forum urodowym.
"Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie." Marlena Dietrich

Negative
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2021, 10:56

Re: Podział majątku

Post autor: Negative » 01 wrz 2021, 10:57

powitac wszystkich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”