Jak usunąć zdjęcie z forum

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Jolnaw
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 04 maja 2019, 12:52

Jak usunąć zdjęcie z forum

Post autor: Jolnaw » 16 sty 2020, 14:01

Witam, proszę o podpowiedź jak usunąć moje zdjęcie z forum. Kompletnie nie mogę znaleźć jak mogę to zrobić

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Jak usunąć zdjęcie z forum

Post autor: cyryl-bea » 20 lut 2020, 19:57

Rejestracja na forum wiąże sie z akceptacją regulaminu.
Ślepe klikanie w przycisk "zapoznałem sie" prowadzi potem do zagadnień, jak w temacie. Dla mnie jest to pytanie równoważne z "jak zniszczyć zawartość forum".

A jak zniszczyc forum? Wlaśne tak:
wejść do serwisu, poprosić o radę, wklejać zdjęcia, a potem kiedy użytkownicy poświecą swój czas by napisać odpowiedź i za darmo udostepnią swoją wiedzę,
prosić o usunięcie sedna tematu i zniszczyć zasoby forum, by nikt inny z tej wiedzy już nie mógł skorzystać!

W regulaminie istnieje zapis, aby przemyśleć wszystko co piszemy i co wklejamy, ponieważ nie usuwamy postów ani zdjęć, które nie łamią regulaminu.
Za to osoby, które traktują forum jak darmowe porady i konsultacje na wyłączność nagradzamy banem stałym, co uniemożliwia też zalogowanie się w przyszłości pod innym nickiem.

Administracja tego miejsca jest po to, by dbać o zasoby forum, a nie pomagać użytkownikom je niczyć.
Przemyśl więc proszę, czy jesteś tu, by szukać pomocy i w zamian służyć pomocą wszystkim, którzy także korzystają z forum, chcąc znaleźć odpowiedź dla siebie,
czy po to, by "wykorzystać gospodarza, najeść się do syta, a następnie podpalić mu chałupę".
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

bergson7
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 22 lis 2018, 11:18

Re: Jak usunąć zdjęcie z forum

Post autor: bergson7 » 21 sie 2020, 13:07

Taka argumentacja jest w pełni zrozumiała, ale co w przypadkach, gdy ktoś korzystał z forum wcześniej, a nawet radzono mu dodanie zdjęcia, "które w każdej chwili można usunąć", zapoznał się zatem ze starą wersja regulaminu. Nieznajomość prawa niby nie powinna zwalniać z jego przestrzegania, ale w kwestiach tak delikatnych, jak prezentowanie wizerunku, administracja forum powinna iść na ustępstwa, zwłaszcza jak nie chodzi o efekty zabiegów, a zwykłą ocenę i poradę. To jest bardzo indywidualne. Co daje cenzura oczu i ust, skoro ktoś pyta właśnie o te okolice? Lepiej już usunąć foty.

Awatar użytkownika
AgnieszkaWlos
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 952
Rejestracja: 20 sty 2016, 11:10
Lokalizacja: Tychy

Re: Jak usunąć zdjęcie z forum

Post autor: AgnieszkaWlos » 21 sie 2020, 15:37

Czyli innymi słowy ludziom nadal wydaje się, że to co raz wrzucone w sieci można skutecznie usunąć?
Skoro prezentowanie swojego wizerunku jest tak bardzo delikatną sprawą, to polecam włączyć myślenie.
Administrator i moderatorzy, to ludzie którzy starają się trzymać forum w ryzach. Dzięki temu forum jest obiektywne i nikt nie ma potem prawa zarzucać nam cenzury !
Dodam jeszcze raz że logując się na forum akceptujesz jego regulamin.
Kurtyna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”