najciekawsze komentarze o naszych "cyckach"...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
sarenka28
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 496
Rejestracja: 06 mar 2007, 18:00
Kontakt:

Post autor: sarenka28 » 10 lip 2007, 18:45

nesia pisze:Strasznie jej sie podobaja moje piersi i chwali, ze z cyckami od razu lepiej wyglada kobietka
Nesia, wyjelas mi to z ust :badgrin:
31.05.2007 400cc okrÂągÂłe wysoki profil dr ÂŁÂątkowski.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem wyjÂątkowo cierpliwa pod jednym warunkiem, Âże w koĂącu wyjdzie na moje :)

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 11 lip 2007, 09:42

sarenka28 pisze:
nesia pisze:Strasznie jej sie podobaja moje piersi i chwali, ze z cyckami od razu lepiej wyglada kobietka
Nesia, wyjelas mi to z ust :badgrin:

Ale miło jest słuchać takie pochwały, szczególnie miło jak mówi Ci to mama - bezinteresownie ....
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Julia malec
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2006, 12:35

Post autor: Julia malec » 14 lip 2007, 20:53

no to macie szczescie, ze Mamy nie podchodzą do tego negatywnie.Ja swojej Mamie nie powiedzialam, tak naprawde nie wiem jaka by byla Jej reakcja....i bałam sie tego, nie chcialam jej denerwować...przygotowywalam sie do rozmowy, ale pozniej bylo za pozno...teraz mnie obserwuje z gory..wiec na pewno wie...

To miłe gdy slyszy sie cieple słowa i jest sie wspieranym bo przeciez taka operacja plastyczna wymaga odwagi i wytrwalosci w bolu

/ja czuje sie fajnie z moim biuscikiem, naprawde wiele to zmienilo w moim poczuciu bycia kobietą

Awatar użytkownika
aneta123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 10 lip 2007, 22:55
Lokalizacja: Londyn

Post autor: aneta123 » 16 lip 2007, 13:26

to prawda.milo ze wspieraja najblizsi.ja nie moge sie doczekac kiedy bede miala nowe cycuszki.pewnie zleci raz dwa.pozdro dla wszystkich przed i po
marzenia sie spelniaja....

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 25 sie 2007, 20:54

ja cos baknelam w domu ze cycki powieksze brat na to..po co dobre masz a mama zwariowalas raka dostaniesz ;) chlopak pocztkowo nie bardzo tez bylo cos z cyklu ze dobre sa ale karmilam go waszmi fotkami itd i teraz jest na etapie "to wiekszymi bede sie bawil " :)
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 26 sie 2007, 09:39

facet w autobusie ostatnio ustapił mi miejsca i powiedział-"niech pani usiądzie bo to napewno ciążko tak stać przy taakim obciążeniu" :badgrin:
początkowo troche głupio mi się zrobiło, bo oczywiście wszysce zaczeli sie na mnie gapić, ale pochwili byłam dumna, ze... mam co "dźwigać" ;)
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Malowanka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 301
Rejestracja: 04 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Malowanka » 26 sie 2007, 12:57

groszek pisze:napewno ciążko tak stać przy taakim obciążeniu"
ha, ha, rewelacyjny tekst

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 26 sie 2007, 13:22

o kurde :badgrin: że też jemu się głupio nie zrobiło :-D
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 13 wrz 2007, 00:08

...tak przygotowuje sie do op psychicznie i jak Was czytam peka ze smiechu,Boze co mnie czeka...wczoraj stresowalam sie bolem po op a dzis bede myslec co kto powie...moja siostra jak sie dzis dowiedziala..."ja bym tam sobie na Twoim miejscu cyckow nie robila,przeciez masz piekne....wogole po co robia sobie takie cycki? nidgy w zyciu bym nie chciala...no moze jakbym wygrala w totka!" a rok temu mamie powiedziala ze mam beznadziejne nic....ale chyba piekne Nic :roll:

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 13 wrz 2007, 10:25

groszku, trzeba było dumnie wypiąć pierś :-D ale miał powód do ustąpienia miejscówki ;)
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”