najciekawsze komentarze o naszych "cyckach"...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 13 wrz 2007, 10:28

Anielicanrw pisze:wczoraj stresowalam sie bolem po op a dzis bede myslec co kto powie
ja mam to samo, raz mysle o bólu po operacji, jak dam rade, a zaraz potem co kto powie, jesli chodzi o chlopakow to pewnie nikt sie nie odezwie, a raczej beda ciekawi :-) co ja tam mam ;) ale mysle ze dziewczyny nie pozostawią na mnie suchej nitki, wiem to napewno, beda mi dogryzac, ale jakos przezyje, zastanawaim sie jak odpowiadac, jak reagowac jesli ktos bedzie mnie atakowal o te cycki, tak zeby to im dopiec, nie dam sobie w kasze dmuchac, ale zupelnie nie mam pojecia co moge im mowic zeby im szczeki opadly :badgrin: ( bo wiem jakie są zlosliwe)...... a jesli chodzi o moje prawdziwe przjaciolki i kolezanki, mysle, ze beda sie cieszyc ze mną :-)

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 13 wrz 2007, 19:35

jak beda atakowac pytac....smiej sie im w twarz,bo przeciez ta op cie bardziej uszczesliwi! A zazdrosnych kobiet jest bez liku....nie licz,ze nawet najblizsza ci kobieta bedzie szczera....to nasza natura kobieca byc zazdrosna jedna o druga.Tu na forum mozemy sie poogladac,pogadac,bo nawzajem sie rozumiemy...my przed op te po op...bo bedziemy miec albo mamy to co pozostale kobiety retuszuja gabeczkami i wkladkami....ja juz przechodze na strone Zelkowych Kobiet i wole glupio sie usmiechac na czyjes komentarze....niz przyznac racje,ze mozna sobie zrobic Pokemony(jak w ktorym poscie wyczytalam)wkladkami za 40zl a nie za ciezkie tysiace...

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 13 wrz 2007, 20:43

Anielicanrw, prawda...
A później się rozbierasz przed facetem i te Pokemony za ciężkie tysiące chociaż nie wypadną, a te za 40zł niestety tak...
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Awatar użytkownika
aneta123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 10 lip 2007, 22:55
Lokalizacja: Londyn

Post autor: aneta123 » 13 wrz 2007, 22:43

hihi prawda
marzenia sie spelniaja....

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 13 wrz 2007, 23:16

Tak moje przyszle Pokemonki po opadnieciu staniczka zostana na swoim miejscu.....a wlkadeczki odleca w sexownym rzucie biustonosikiem w twarz partnera....coz wspolczuje dostac silikonowa wkladka * sztuk 2...

Awatar użytkownika
gosiaczek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 183
Rejestracja: 16 lut 2006, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gosiaczek » 14 wrz 2007, 08:38

Hi hi hi, już dawno się tak nie uśmiałam. Super określenie tego czegoś co się wkłada w stanik, Pokemony, dobre. hi hihihi

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 15 wrz 2007, 16:58

Anielicanrw pisze:nie licz,ze nawet najblizsza ci kobieta bedzie szczera....to nasza natura kobieca byc zazdrosna jedna o druga
To prawda że kobiety często są o siebie zazdrosne, ale takie stwierdzenie to przesada. Ja od 2 przyjaciółek usłyszałam, że mam idealne piersi i że takie w naturze się prawie nie zdażają, tak po prostu, szczerze (jedna też ma duzy biust, druga nie).
Skoro tu potrafimy sie wspierać i rozumieć, to i w życiu może tak być, ale bywa i inaczej, też tak w życiu jak i na forum....
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
mendes_lol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1042
Rejestracja: 01 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: mendes_lol » 31 maja 2008, 19:36

groszek pisze:facet w autobusie ostatnio ustapił mi miejsca i powiedział-"niech pani usiądzie bo to napewno ciążko tak stać przy taakim obciążeniu" :badgrin:
początkowo troche głupio mi się zrobiło, bo oczywiście wszysce zaczeli sie na mnie gapić, ale pochwili byłam dumna, ze... mam co "dźwigać" ;)
hahah, genialne groszku, ale koles polecial z tekstem
mam zajefajne bimbalki . . . usmiech nie schodzi mi z twarzy
made in Kasprzyk 3 czerwca 2008 - McGhan ST120 - 410cc HP, okragle, pod miesien - 75E:)
20.06.2008 - zareczylam sie!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”