Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia piers

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
niemilalila
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 85
Rejestracja: 06 kwie 2015, 21:54

Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia piers

Post autor: niemilalila » 30 paź 2015, 10:59

Cześć Dziewczyny, długo się zabierałam do napisania tego wątku, ponieważ jest on dość nietypowy jak na tematykę tego forum. W związku z tym, że byłam o krok od operacji powiększenia piersi i dużo czasu spędziłam czytając to forum, postanowiłam podzielić się z Wami świadectwem duchowego nawrócenia na wiarę katolicką, które spowodowało, że temat powiększenia piersi jest teraz dla mnie (dzięki Bogu) nie tak odległym, ale jednak wspomnieniem. :)

Temat powiększenia piersi ciągnął się za mną od co najmniej 10 lat. Doświadczyłam kilku "ataków" podczas których myślałam wręcz obsesyjnie o operacji, czytała to forum i jeszcze bardziej się nakręcałam. Z perspektywy czasu wiem, że to było najczystsza forma pokusy i kuszenia przez Szatana.

Poprzez tą operację mogłabym "zyskać":
1. utratę swojego zdrowia, a w długiej perspektywie (30-40 letniej) może i życia.
2. w związku z tym, że jestem próżna i lubię być adorowana mogłabym zyskać zainteresowanie płytkich i niewłaściwych facetów, a to mogłoby być zaczątkiem do kłamstw, zdrady, rozbicia małżeństwa i rozwodu i kto wie czy nie do morderstwa (pigułka po / aborcja) włącznie.
3. miałabym możliwość okaleczenia psychicznego moich ukochanych dzieci,
4. operacja zrujnowałaby moje finanse. Zamiast zbierać na emeryturę zbierałabym na kolejne operację lub reoperację...

To tylko kilka z aspektów do których dokopałam się robiąc rachunek sumienia przez spowiedzią generalną z całego mojego życia.

Dziewczyny jeżeli jeżeli jesteście przed operacją, to przemyślcie to raz jeszcze. Jestem pewna, że każda z nas chce być szczęśliwa, ale szczęścia nie zapewnią Wam duże piersi, ale właściwe priorytety w życiu.

Życzę Wam właściwych wyborów! :)
Dwoje dzieci i dwa CC.
Waga 49 kg. Wzrost 160 cm.

30.10.2016r. Operacja zszycia mięśni prostych brzucha i likwidacja przepukliny pępkowej metodą laparoskopową. Efekt - płaski brzuch ! :)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 55&t=17129" onclick="window.open(this.href);return false;

Świadectwo dlaczego zrezygnowałam z operacji powiększenia piersi
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =1&t=17235" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: niebieska » 30 paź 2015, 11:21

wiekszosc z niepozadanych przez Ciebie rzeczy moze wydarzyc sie w Twoim zyciu niezaleznie od wygladu
Twoich piersi.
ja akurat wierze w szatana i jego knowania ale mysle, ze moze on dotrzec do czlowieka na o wiele latwiejsze i tansze sposoby- chyba, ze wylozylby kase na stol i nie jest to ironia.
chociaz uwazam, ze (nomen omen) demonizujesz, to temat wydaje mi sie ciekawy.

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: Midorianka » 30 paź 2015, 12:17

Nie będę się wypowiadala na temat powiększenia cyckow w kontekście wiary katolickiej, bo dyskusja mogłaby rozwinąć się w niepożądanym kierunku, ale nie omieszkam stwierdzić, ze nijak nie widzę związku pomiędzy powiększeniem piersi a okaleczaniem psychicznym dzieci. Posiadam i silikonowe cycki i dwójkę dzieci, które w żadnych stopniu okaleczone psychicznie nie są.
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

Awatar użytkownika
Iskierka431
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 949
Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:07

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: Iskierka431 » 30 paź 2015, 13:28

Niemilalila,
myśle, ze zbyt gleboko zaszly Twoje rozwazania. Jakby tak podchodzic do tematu to najlepiej byloby pozostac w domu anuz cegla mi na glowie spadnie. Pkt 2 i 3 swiadczylby o jakiejs niestabilnosci emocjonalnej.
Osobiscie nie widze zwiazku, aby moja wiara w jakis sposob kolidowala z operacja.
23.11.2015 - powiekszenie piersi, dr Brzuchański, ES TMM3 445cc (13,5x13, 6,3)
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 98#p896998" onclick="window.open(this.href);return false;
7 tyg http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 96#p926196" onclick="window.open(this.href);return false;
6 m-cy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 81#p941781" onclick="window.open(this.href);return false;
i inne drobne... ;)

Awatar użytkownika
kiuka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:33
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: kiuka » 30 paź 2015, 22:50

Hej niemilalila,

twoje rozwazania sa powiedzmy - niecodzienne... Sama wierze w Boga, w demony i inne pierdoly piekielne. Jesli powodem do operacji bylaby tylko twoja proznosc, to faktycznie dobrze, ze zrezygnowalas. Demon moglby tak podane przez ciebie karty niestety fatalnie wykorzystac. Zachecam w takim badz razie konsekwentne podazanie owym tokiem myslenia i zrezygnowac z malowania sie, farbowania wlosow, atrakcyjnego ubrania, dodatkow - bo to sa ewentualne narzedzia zbrodni w logicznym rozumowaniu twych mysli. Plytcy faceci zainteresuja sie twoim lozkiem niezaleznie od rozmiaru biustu a twoja proznosc moze tutaj byc wiekszym problemem niz miseczka piersi. A jesli juz o ewentualnym morderstwie mowa, to lepiej zrezygnowac z tak nieistotnych czynnosci jak malowanie sie, aby nie pielegnowac proznosci i checi adoracji. Powodzenia w kazdym badz razie tobie zycze.

Awatar użytkownika
Iskierka431
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 949
Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:07

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: Iskierka431 » 30 paź 2015, 23:40

Niemilalila,
zapewne poprzedniczki sie ze mna zgodzą, nikt nie potępia Twojej decyzji o rezygnacji z operacji, ale jej powody są lekko mówiąc kontrowersyjne i swiadcza o niedojrzalosci do podejmowania takich krokow
23.11.2015 - powiekszenie piersi, dr Brzuchański, ES TMM3 445cc (13,5x13, 6,3)
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 98#p896998" onclick="window.open(this.href);return false;
7 tyg http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 96#p926196" onclick="window.open(this.href);return false;
6 m-cy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 81#p941781" onclick="window.open(this.href);return false;
i inne drobne... ;)

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: bbpp77 » 31 paź 2015, 12:32

wierzę w Boga i akurat dziś dziękuję mu między innymi za to, że dokładnie 7 lat temu obudziłam się na stole operacyjnym z pięknymi piersiami, ze pozwolił mi spełnić to marzenie.

Podsumowując minione 7 lat:
- zdrowia ani życia nie straciłam, psychiczne zyskałam bo pozbyłam się kompleksu
- jak większość próżych bab lubię być adorowana ale wiem kiedy powiedzieć stop. Dzięki temu mam od ponad 20 lat tego samego męża, który po operacji chyba tez jeszcze mocniej zaczął mnie adorować, czując na plecach oddech konkurencji ;)
Ponadto wrodzona inteligencja pozwala mi korzystać z tego, że żyję w XXI wieku i wiem jak to zrobić aby spędzić upojną noc i nie musieć później łykać pigułek po ani dokonywać aborcji.
PS. tak wewnętrznie to pigułki po nie kojarzę z morderstwem, ale to juz temat na inną dywagację, tu o cyckach miało być
- no nie okaleczyłam psychicznie córki, chociaż może trochę bo już mówi, że kiedyś, po urodzeniu dzieci zrobi sobie biust. Żeby była jasność moja córka jest dorosłą kobietą i powiem więcej, pomogę jej w tym.
- no tanio nie było to fakt, ale ja nie jestem pewna czy dożyję wieku emerytalnego, a co dopiero dziś zbierać na emeryturę. Nadmienię tylko, ze w tym kraju nawet najbogatszy Polak nie dożył nowego wieku emerytalnego ;)
A na koniec zgodzę się z tym, że piękne cycki życiowego szczęścia mi nie zapewniają ale pomagają z uśmiechem spojrzeć w lustro każdego dnia po przebudzeniu, natomiast życiowych priorytetów w żaden sposób nie zmieniły.

Poza tym strasznie nie lubię jak ktoś nagle postanawia coś zmienić w swoim życiu i pod wpływem emocji zaczyna umoralniać wszystkich dookoła. To, ze ja powiększyłam biust nie oznacza, że będę pisać elaboraty, żeby inne kobiety gremialnie leciały do chirurgów po nowe cycki. Rzuciłam palenie i nie smaruję postów żeby inni palacze poczynili tak ja ja. Mogę tylko być przykładem tego, że się da.
Nie lubię też publicznych dywagacji na tematy duchowe. Na takie tematy to się rozmawia z bliskimi, duchownymi i przezywa wewnętrznie, a nie z obcymi, dlatego nie akceptuje tych co regularnie do mych drzwi dzwonią aby porozmawiać o zbawieniu i Chrystusie zamiast zająć się w tym czasie swoją rodziną i dać dzieciom ciepło, poświecić im ten czas, zamiast próbować mnie umoralniać.
A świadectwem akurat dla mnie jest życie każdego dnia, według dziesięciorga przykazań, a nie pisanie o tym.
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: cyryl-bea » 31 paź 2015, 15:05

prosze moderatora o przeniesienmie tego tam gdzies do bytow nawiedzen i innych takich
(angel w dziale wolnym!
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
kiuka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:33
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: kiuka » 31 paź 2015, 17:36

cyryl-bea pisze:prosze moderatora o przeniesienmie tego tam gdzies do bytow nawiedzen i innych takich
(angel w dziale wolnym!

Jestem ZA! Watek ozyje:)))))

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: babina7 » 31 paź 2015, 18:44

a może do humoru, bo ja się uśmiałam ...........
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”