Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia piers

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: Nataa » 09 lis 2015, 20:23

GoniaL pisze:... ale żeby się tak publicznie obnażać ze swoimi przemyśleniami?? No ale jest Forum to i ludzie posty piszą (happy
No właśnie. Jest forum i czyta się o milionie sytuacji, rozterek, dylematów, rozważań, radości, smutków, udanych i nieudanych operacjach ...
Każda z nas chce zobaczyć reakcje innych na swoją sytuację, poznać cudze zdanie i opinie i usłyszeć porady, a nawet krytykę.
Wszystko pomaga. Mnie też pomogło, podjąć 3 ważne decyzje. Zanim je podjęłam przeczytałam wszystkie posty w danym temacie po 3 razy. Rozważyłam za i przeciw.
Ona też tak robiła. Czytała, rozważała i podjęła decyzję. Ubrała ją w taką historię, aby inne kobiety mogły to przeczytać i pomyśleć nad swoją sprawą.
A tu zaglądają zarówno osoby wierzące jak i nie wierzące, światłe i mniej swiatłe, oczytane, obryte w każdym temacie z medycyny estetycznej, chirurgii jak i nie posiadające nawet podstawowej wiedzy.
Niech 99% odrzuci jej sposób rozumowania a 1% zastanowi się nad jej logiką i skorzysta dzieki temu, to niech pisze i dzieli się ... nawet jeśli nam to nie pasuje i rozśmiesza. Przecież ona nikogo nawet nie obraziła, a inne robią to nagminnie.

Awatar użytkownika
kiuka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:33
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Świadectwo - dlaczego zrezygnowałam z op powiększenia pi

Post autor: kiuka » 09 lis 2015, 22:33

Nataa fajnie to ujelas. Tacy my wlasnie ludzie jestesmy, tolerancyjni dopoki wiekszosc ma to samo zdanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”