Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mantisek87
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 803
Rejestracja: 01 mar 2016, 21:45

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: mantisek87 » 21 sie 2016, 00:25

Halo ... ktoś, coś?
2.06.2016 - konsultacja u Dr Skupina
13.06.2016 - ckn Dr Skupin <3

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: Rainbow_Dash » 24 paź 2016, 15:30

Coś tu cichutko, czyżby nikt nie podróżował?

Ja cel na przyszły rok mam dosyć ambitny: marzec/kwiecień SRI LANKA/MALEDIWY już kupione ok 3,5 tyg, lipiec Ibiza na tydzień i wrzesień Dominikana na tydzień. Nie bylam w żadnym z tych miejsc, ktoś był? głównie chodzi mi o Cejlon, jestem ciekawa opinii bo wiadomo w internecie wszystko wygląda pięknie
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: marryme » 24 paź 2016, 20:10

Rainbow,kupowalas wycieczke w biurze (Sri Lanka/Malediwy) czy na wlasna reke bedziesz podrozowac?
Life is a journey,not a destination.

ada34
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 780
Rejestracja: 07 wrz 2016, 11:17

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: ada34 » 24 paź 2016, 20:48

Rainbow_Dash pisze:Coś tu cichutko, czyżby nikt nie podróżował?

Ja cel na przyszły rok mam dosyć ambitny: marzec/kwiecień SRI LANKA/MALEDIWY już kupione ok 3,5 tyg, lipiec Ibiza na tydzień i wrzesień Dominikana na tydzień. Nie bylam w żadnym z tych miejsc, ktoś był? głównie chodzi mi o Cejlon, jestem ciekawa opinii bo wiadomo w internecie wszystko wygląda pięknie

Rainbow Dominikana jest cudowna! Bylam z zeszlym roku.Napewno nie pozalujesz ale z tym wrzesniem to bym sie grubo zastanowila...To juz typowo pora deszczowa i zaczynaja sie huragany...My bylismy w sierpniu i bylo pieknie ale to juz taki ostatni gwizdek- w ostatni dzien zalapalismy sie na niezly sztorm, pozniej juz bylo tylko gorzej...
18.11.2016 - dr Broma Silimed Maximum 445HI
02.02.2017 - dr Broma poprawka Polytech Meme 610cc
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=480" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: Michitka » 25 paź 2016, 10:18

Ja byłam na Sri Lance, sporo lat temu.
Byłam w lutym.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: Rainbow_Dash » 25 paź 2016, 10:31

Marryme kupowałam na własną rękę, bilety w qatar Airways i hotel na bookingu. Na Malediwy polecimy z lokalnego biura na sri lance, pewnie na jakieś kilka dni.

Michitka i jak wrażenia?

ada czytałam ,że są to krótkie przelotne ale za to ostre deszcze, lecę 5go września i liczę ,a nóż widelec,że będzie ładnie
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Marleneczka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1190
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:40

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: Marleneczka » 25 paź 2016, 12:10

Rainbow Barados duzo lepszy niz Dominican Republic (yes)

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: Rainbow_Dash » 25 paź 2016, 13:11

Barbados jest w planach ale na następny rok, Dominikanę kupiłam w przedsprzedaży 2017. Mam jeszcze Ibizę na tydzień i koniec urlopu :( niestety praca w korpo nie rozciągnę wymiaru urlopu. Ja kocham Azję i co roku musze choć raz odwiedzić, może jeszcze gdzieś upcham Tajlandię. Kocham podróże , najlepsza forma wydawania pieniędzy, mogę mieć ciuch z sieciówki ale za to masę pieczątek w paszporcie.

Mi to się marzą dalekie wyprawy- Papua, nowa gwinea, samoa, Galapagos (heart ahhh
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: marryme » 25 paź 2016, 13:32

Rainbow,dzieki za informacje.Myslalam,ze moze kupilas w biurze podrozy.To jeden z moich najblizszych celow ale raczej bede wykupywac jako wycieczke all inclusive.

Ja planuje w przyszlym roku wybrac sie w rejs po Karaibach duzym statkiem wycieczkowym z firmy Royal Caribbean.
Moze ktos byl?Nie trawie zadnych malych stateczkow,katamaranow i jestem ciekawa czy na takim wycieczkowcu sa mocno odczuwalne fale morskie?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miejsca, ktore warto zobaczyc cz.3

Post autor: Rainbow_Dash » 25 paź 2016, 13:37

ja nigdy nie kupuję all inclusive. Jestem z osób które bardzo mocno eksplorują dane miejsce i teraz jak byłam 3 tyg na bali to w wykupionym hotelu spałam 3 dni, tak to jezdzilismy po wyspach. Na sri lance mamy chyba jeden z najlepszych hoteli ale bez jedzenia. Jako że ja i mój facet lubimy dobrze zjeść to chodzimy na sniadania obiady i kolacje do knajp i staramy się jak najwięcej ich zaliczyć i jak najbardziej różnorodnych smaków spróbować więc wykupowanie alla w naszym przypadku byłoby bez sensu.

Rejs po Karaibach to marzenie mojego faceta, takim właśnie luksusowym jachtem. Ile czasowo to zajmuje ? i jak wygląda cenowo, orientowałaś się?
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”