Zespół,kapela,orkiestra weselna

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
TrzyBobry
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sie 2013, 21:17

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: TrzyBobry » 10 gru 2013, 22:22

Nectarine, znasz zespol Gadget ? Bylam z nimi na jednym weselu i bylo niezle ;) Troche spiewali i grali sami, troszke z tasmy. Ogolnie muzyka byla prawie caly czas i nie bylo tak, ze tylko siedzieli i zarli gdzie na boku :P
dr Z. Giedrojć-Juraha - CKN 28 listopada 2013 r.
dr A. Broma - 9 lipca 2018 r.

Awatar użytkownika
Nectarine88
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 599
Rejestracja: 06 cze 2013, 18:14

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: Nectarine88 » 11 gru 2013, 12:40

Nie znam, ale się zapoznam ;) Ogólnie to narzeczony ciśnie bardzo tamten zespół, żeby wyczarowali jakis termin ;P Musimy sie spieszyć bo już są chętni na salę w tym terminie który mamy zaklepany (ale jeszcze zaliczka nie wplacona bo czekamy na zespol) więc trzeba się streszczac. Kurde, 1,5 roku przed i taka gorączka?! masakra. Myslalam ze tyle czasu przed, to z palcem w (mooning wszystko bedzie wolne. No ale tak jak pisałysmy - miesiące letnie rządzą sie swoimi prawami. A ja muszę mieć ciepło, bo jak tylko troszkę zmarznę to zaraz jestem cała sina ... usta fioletowe, dlonie tez... (lipssealed
Zastanawiamy się nad 4.06 a to jest Boże Cialo. (czwartek) niby ludzie biorą tak śluby, ale czy to dla gości nie bedzie problem? Piątek w sumie jest pracujący... Ale z drugiej strony bylam kiedys na weselu w środę i ludzie sie bawili do 4 rano :P a to wcale nie bylo święto. Ale dziwnie tak trochę...
Narzeczony stwierdził że lepiej 4.06 z TĄ orkiestrą niż 6.06 z inną :P Niby tez tak mysle, ale nie jestem do konca przekonana ;) Byłyście kiedyś na weselu w dzien inny niż sobota?

kasiulkazg
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2738
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:58
Lokalizacja: Tu i tam :)

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: kasiulkazg » 11 gru 2013, 13:19

Nectarine88 ja bym w zyciu nie robila w inny dzien jak sobota z takiego wzgledu iz ludzie teraz zeby dostac wolne z pracy tez maja problem.Jak zrobisz w czwartek to goscie beda sie wykruszac bardzo szybko bo na drugi dzien do pracy na pewno znajda sie tacy co beda siedziec do rana,ale wiekszosc na pewno wykruszy sie po torcie a to chyba nie o to chodzi.Tym bardziej jak ktos ma dzieci to bedzie gadka,ze do szkoly trzeba wyprawic my jutro do pracy itp.A co z poprawinami?? to juz nikt nie przyjdzie bo wiekszosc bedzie w pracy chyba,ze nie robisz poprawin,ale to i tak bedzie kicha w srodku tygodnia.
[/size]10.08.2012 konsultacja dr.Skupin
11.12.2012 opercja nosa dr.Skupin JUZ PO!! http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 17#p763117" onclick="window.open(this.href);return false; AKTUALNY
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p769132" onclick="window.open(this.href);return false; PRZEDi PO

Awatar użytkownika
TrzyBobry
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sie 2013, 21:17

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: TrzyBobry » 11 gru 2013, 15:51

Nectarine, przyjaciółka mojej kuzynki miała ślub i wesele w Boże Ciało. Było to pod Łodzią, niedaleko Pabianic.

Efekt był taki, że czesała się sama i sama się malowała, bo żadna fryzjerka/wizażystka nie chciała tego zrobić, nawet za dopłatą, bo mówiły, że w święto to one pracować nie będą. No nie wiem, chyba jednak ta sobota to jednak lepszy pomysł, mniej problemowy, że tak powiem...
dr Z. Giedrojć-Juraha - CKN 28 listopada 2013 r.
dr A. Broma - 9 lipca 2018 r.

Awatar użytkownika
Nectarine88
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 599
Rejestracja: 06 cze 2013, 18:14

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: Nectarine88 » 11 gru 2013, 22:46

No to mnie nie pocieszylyscie... Razem z moja mama... Zamiast sie cieszyc ze mam wymarzoną sale, orkiestre i miesiąc, to siedze i płakać mi sie chce... Sceptycznie do tego podchodzilam, ale narzeczony sie uparł i ja uznalam ze w sumie nie bedzie to az taki duzy problem. Bylam na weselu w niedzielę i nawet w środę ( bez zadnego święta) i do 2 byli wszyscy a czesc nawet i do 4... To niedzielne sie skonczylo po 5. Smutno mi bo troche racji na pewno macie, a mama dodatkowo mnie zjechala ze bez sensu, ze gdzie ONA do fryzjera pojdzie i ile za to zaplaci :/
Ale koleżanki z pracy mówią ze przecież nie zyjemy "za Gierka" (taki nasz żart sytuacyjny) i ze spokojnie wszystko sie uda, fryzjerzy teraz to nawet do domu przyjeżdżają, ze mam się nie martwic tylko cieszyć, ze one ze mna wyjdą nad samym ranem, bo z pracy i tak zawsze mamy wolne dlugie weekendy. Ehh nie wiem sama co myśleć... Aczkolwiek teraz to juz trochę za późno...

Awatar użytkownika
oll93
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1668
Rejestracja: 14 cze 2013, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: oll93 » 12 gru 2013, 00:03

u mnie raz znajomi robili 15 sierpnia w czwartek (święto wniebowzięcia NMP) i piątek był wolny, byli wszyscy goście, bawiliśmy się super, jednak był problem z fryzjerami - same sobie układałyśmy włosy, a pannie młodej włosy układała koleżanka, make-up i paznokcie robiła sama a i tak wyglądała obłędnie (happy
w Warszawie wyprawianie wesel w inne dni niż sobota są raczej problematyczne, także ja sama bym się nie zdecydowała (speechless a poprawin też nikt nie robi, bo to są spore koszta (shake
27.08.13 - Korekta Nosa, dr Lembas
Przed i po: KLIK :)

27.11.14 - Poprawka (spiłowanie zrostu i przeszczep powięzi)

PRZED/PO -> PORÓWNANIE <- KLIK

ROK PO :)[/color][/color]

> Tak nos się zmieniał: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p885733" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
TrzyBobry
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sie 2013, 21:17

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: TrzyBobry » 12 gru 2013, 00:10

Nectarine, no wszystko ma swoje plusy i minusy... Ale jestem przekonana, ze goscie ktorym na Was zalezy stawiliby sie nawet w poniedzialek (giggle Glowa do gory (flower)
dr Z. Giedrojć-Juraha - CKN 28 listopada 2013 r.
dr A. Broma - 9 lipca 2018 r.

Awatar użytkownika
Nectarine88
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 599
Rejestracja: 06 cze 2013, 18:14

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: Nectarine88 » 12 gru 2013, 11:46

Oll racja - poprawiny to spore koszta, a że my prawie całosć finansujemy sami - odpowiedz prosta : wesele bez poprawin. Ewentualnie najblizszych znajomych zaprosze do swojego ogródka bo miejsca mam duuużo ;)
Czytalam w necie o tych weselach w inny dzien niz sobota - jest to troche trudniejsze, ale nie niemożliwe! ;) Paznokcie mozna zrobic dzien wczesniej, fryzjera i makijazystki jak sie dobrze poszuka i umowi wczesniej to tez sie znajdą. Gdzieś jakaś dziewczyna podwala namiary na kogos kto fajnie czesze i wlasnie nawet w święta - sama brała ślub w Boże Ciało i jest z Łodzi ;)
Powiem Wam, że jak słucham zespolu który wybralismy to wszystkie wątpliwości idą w las ;) Dziewczyna ma taki power w sobie i w swoim głosie że hoho ;) oczywiscie nie wszystkim to moze odpowiadać, ale nam się baaardzo podoba i sądzę , że większosci młodych ludzi również przypadnie do gustu :) Musi być dobrze - orkiestra najważniejsza ;) a bliscy znajomi i rodzina - jesli im zalezy to przyjdą i zostaną do rana bo to początek długiego weekendu ;)

kasiulkazg
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2738
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:58
Lokalizacja: Tu i tam :)

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: kasiulkazg » 12 gru 2013, 11:49

oll93 czemu twierdzisz,ze poprawin nikt ie robi?-ja robilam (giggle
Nectarine ehhhh (emo to jest Twoja sprawa,ale ja to ciezko widze.Jeszcze byloby inaczej gdyby to nie bylo swieto,a w swieta kazdy chce odpoczywac albo planuje jakis dluzszy week i wyjazdy.Jak juz sie zdecydujesz na ten czwartek to zacznij duzo szybciej poszukiwan (fryzjer,kosmetyczka).No i znajac kobiety niejedna bedzie narzekac ,ze do fryzjera nie moze isc i kosmetyczki. (emo
[/size]10.08.2012 konsultacja dr.Skupin
11.12.2012 opercja nosa dr.Skupin JUZ PO!! http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 17#p763117" onclick="window.open(this.href);return false; AKTUALNY
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p769132" onclick="window.open(this.href);return false; PRZEDi PO

NeverGoodEnough18
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2446
Rejestracja: 24 lip 2013, 16:12

Re: Zespół,kapela,orkiestra weselna

Post autor: NeverGoodEnough18 » 12 gru 2013, 12:41

Szczerze to ja też sobie nie wyobrażam wesela w inny dzien niż sobota no nie wiem (thinking Nectarine a nie ma innego zespołu? Bo widzę, że Twoje całe wesele zależy od zespołu i przyporządkowujesz wszystko temu. A co do makijażu gdybym miała bliżej to bym pomogła i z fryzurami też by się coś poradziło heh (tongueout

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”