limango- internetowe zakupy

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

82kaczuszka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2013, 21:45

limango- internetowe zakupy

Post autor: 82kaczuszka87 » 29 lis 2013, 16:23

czy ktoś z Was robił zakupy przez sklep internetowy limango?? Czy marki tam oferowane są w 100% oryginalne?

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: Annetta » 01 gru 2013, 09:08

Hejka, ja bardzo duzo kupuje przez limango, tylko w holenderskiej wersji. Zawsze jestem zadowolona i towar jest orginalny.kupuje tam rowniez perfumy , i rzeczy dekoracyjne.
Nie sadze zeby w polskim odpowiedniku limano podroby sprzedawali.jedyny minus to to ze czasem na zamowiony towar czeka sie pare tygodni.ale i tak warto (rofl
W NL jest limango popularne i nigdy nie slyszalam o jakims przekrecie z ich strony-:) tak wiec zycze Ci milych zakupow (yes)

NeverGoodEnough18
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2446
Rejestracja: 24 lip 2013, 16:12

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: NeverGoodEnough18 » 01 gru 2013, 15:56

robiłam tam zakupy i potwierdzam wszystko było ok (nod

82kaczuszka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2013, 21:45

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: 82kaczuszka87 » 01 gru 2013, 21:11

Annetta pisze:Hejka, ja bardzo duzo kupuje przez limango, tylko w holenderskiej wersji. Zawsze jestem zadowolona i towar jest orginalny.kupuje tam rowniez perfumy , i rzeczy dekoracyjne.
Nie sadze zeby w polskim odpowiedniku limano podroby sprzedawali.jedyny minus to to ze czasem na zamowiony towar czeka sie pare tygodni.ale i tak warto (rofl
W NL jest limango popularne i nigdy nie slyszalam o jakims przekrecie z ich strony-:) tak wiec zycze Ci milych zakupow (yes)

Dzięki (rire bo zamówiłam mężowi perfumy i się zastanawiałam czy nie okażą sie jakies tandetne ale mnie uspokoiłas (rire a jaka jest strona tego holenderskiego limango? bo mój mąż pracuje w holandii

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: Annetta » 02 gru 2013, 14:53

http://www.limango.nl" onclick="window.open(this.href);return false;. , oczywiscie trzeba sie zalogowac (clin
Podam ci inne strony rowniez swietne produkty i promocje http://www.shopVip.com" onclick="window.open(this.href);return false; oraz vente-exclusive.com
Ja juz prawie nie robie zakupow w sklepach, tylko uwazaj bo to wciaga (giggle

82kaczuszka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2013, 21:45

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: 82kaczuszka87 » 02 gru 2013, 15:58

Annetta pisze:http://www.limango.nl. , oczywiscie trzeba sie zalogowac (clin
Podam ci inne strony rowniez swietne produkty i promocje http://www.shopVip.com" onclick="window.open(this.href);return false; oraz vente-exclusive.com
Ja juz prawie nie robie zakupow w sklepach, tylko uwazaj bo to wciaga (giggle

Dzięki (rire wiem że wciąga już zdążyłam się przekonać (giggle ale najlepsze są właśnie zakupy na poprawę nastroju (rofl

NeverGoodEnough18
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2446
Rejestracja: 24 lip 2013, 16:12

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: NeverGoodEnough18 » 02 gru 2013, 16:03

ja ze swojej strony polecam stronę e-glamour zawszę kupuję u nich perfumy mają dobre ceny no i towar oryginalny i sprawdzony :)

82kaczuszka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2013, 21:45

Re: limango- internetowe zakupy

Post autor: 82kaczuszka87 » 02 gru 2013, 16:58

NeverGoodEnough18 pisze:ja ze swojej strony polecam stronę e-glamour zawszę kupuję u nich perfumy mają dobre ceny no i towar oryginalny i sprawdzony :)
porównałam ceny z tej strony , którą podałaś i perfumy są tańsze niż na limango więc przepłaciłam trochę, jestem jakies 70zł w plecy (speechless ale bedę wiedziała juz na przyszłość (rire

a jakieś stronki z fajną odzieżą?? potrzebuję kurtki na zimę i w sklepach ceny są wysokie a i nie zawsze współgrają z jakością ubrań.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”