Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 24 lis 2013, 22:50

Witam,

Poszukuję obecnie sali na 120-140 osób w Warszawie i okolicach tak do 50km od granicy Warszawy. Zależy mi na stylowej sali (bez tandety), z ładną posesją, chciałabym by budynek też był reprezentatywny z zewnątrz i nie przypominał typowych domów weselnych położonych przytrasach.

Termin najchętniej lipiec,sierpień,wrzesień zarówno piątki jak i soboty w 2014r. Cena od talerzyka do 230zł
Mam nadzieję, że mi pomożecie. Chciałabym wysłuchać Waszych propozycji. Mam kilka miejsc na oku, ale nie czuję tego czegoś i dalej poszukuję , niestety czas mnie ponagla (time
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Quer » 25 lis 2013, 02:12

http://www.hotelveneciapalace.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Velvetta
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 04 lut 2010, 16:27
Kontakt:

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Velvetta » 25 lis 2013, 09:01

Byłam, widziałam. Kicz nad kicze w bardzo słabym wydaniu. Jest takie wrażenie, że wszystko się sypie. Część budynków przerobiona z dawnych budynków PGR-u, nawet waga do ważenia bydła jeszcze jest (słabo ukryta).
Jedzenie było bardzo przeciętne, obsługa powolna- część gości już dawno zjadła danie gorące, a inni wciąż jeszcze czekali. Kelnerzy byli niezbyt mili, może wynikało to z tego, że byliśmy z dziećmi i ośmieliłam poprosić o dodatkowy talerz. Mina kelnera- bezcenne (dull
Podsumowując- nie polecam (zwłaszcza, że podobno było drogo).
nosek- dr Stępniewski, 1 marca- już po :)

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 25 lis 2013, 09:45

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Oni niestety organizują wesela od 200 osób więc muszę szukać dalej...nerwy mnie już pożerają, przyznam że trochę konkurujemy z moją przyjaciółką, której lepiej wyjdzie więc emocje są jeszcze większe. Sama nie wiem już jak i gdzie szukać (trans
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

Awatar użytkownika
Velvetta
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 04 lut 2010, 16:27
Kontakt:

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Velvetta » 25 lis 2013, 10:28

Najlepiej szukać wśród miejsc, w których było się jako gość. Właściciele zawsze zachwalają swoje sale, cuda opowiadają i czasami reklama zrobi swoje, a efekt w rzeczywistości rozczarowuje. Jeśli byłaś gdzieś, podobało Ci się i było miło, to nie patrz na koleżankę. Gości w większości będziesz miała innych, a wesele jest głównie dla gości. Byłam na weselach z tzw. "zadęciem", a także w skromniejszych lokalach, ale za to z gustem i tam było lepiej. Postaw raczej na dopracowanie każdego drobiazgu i zapewnienie miłej atmosfery,bo wystawna sala nie załatwia niczego. Warto np. pojechać wcześniej do lokalu na obiad, jeśli prowadzą restaurację.
Co do konkretnego lokalu nie pomogę, bo znam lokale nieco dalej od Warszawy, w kierunku wschodnim.
Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego :) trzymam kciuki :)
nosek- dr Stępniewski, 1 marca- już po :)

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Quer » 25 lis 2013, 11:21

No co Ty Velvetta, to nie przeróbka żadnych PGR-ów. Pamiętam ten hotel od początków jego budowy gdy był jeszcze jednobudynkowym hotelikiem z ok 30 pokojami. Masz rację, że kicz się tam przebija, ale to bardziej tyczy się starszych sal, od ok 2-3 lat mają nowe sale i są bardzo eleganckie i wytworne. Obsłudze profesjonalizmu trochę brakuje, to fakt, ale nie mogę też powiedzieć bym miała kiedykolwiek z nimi problemy. Często nocuję w hotelach więc porównanie też mam. Restauracja popołudniami funkcjonuje kiepsko ale śniadanie odkąd pamiętam zawsze były świetne, mają trochę swojskich wyrobów i spore urozmaicenie. Nie wiem jak smakuje i wyglada menu weselne ale te które kilka razy widziałam, przygotowane na imprezy okolicznościowe, wyglądało całkiem fajnie i sakowicie. Z 3 lata wstecz znajoma orientowała się w cenach i mówiła ze jak na Warszawę to nie są wysokie ale podobno ostatnio się podnieśli.

Może to, dobry standard i sporo sal do wyboru: Mazurkas hotel. Kilka lat temu nocowałam w hotelu Boss, stronę mają kiepską ale (wtedy , nie wiem jak teraz) hotel i posiłki jak najbardziej na plus

Kiedys jeszcze bylam kilka dni w hotelu pod Warszawą , nie pamiętam nazwy miejscowości, w każdym razie jest to odrestaurowany kilka lat temu, stary dworek. Obecnie jest tam hotel. Bardzo ladny, elegancki i klimatyczny, nad stawem w pięknym parku. Własciciel mówił ze ma dużo klientów weselnych z Warszawy bo ceny dobre i nietuzinkowy klimat. Posiłki wykwintne.

Awatar użytkownika
Velvetta
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 04 lut 2010, 16:27
Kontakt:

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Velvetta » 25 lis 2013, 15:32

Byłam w nowej sali, jeszcze kable wisiały ze ścian zamiast kinkietów (giggle A o PGR-e wiem od osoby, która tam jeździła w tamtych czasach i waga do bydła nie kłamie (może nie spacerowałaś po terenie?). Co kto lubi, ja jestem wypaczona ze względu na wykształcenie "artystyczne", no co jak co ale kicz rozpoznaję. Tam wszystko coś udaje. Mogłabym wymieniać i wymieniać, ale nie o to w tym wątku chodzi. Wypowiedziałam się jako gość weselny wg subiektywnych odczuć :)
Można taniej i lepiej, naprawdę :) Ale każdy mądry jak już jest po. Teraz własne wesele zrobiłabym inaczej i w innym miejscu. Kilka lat wcześniej nie miałam doświadczenia (nie bywałam często na weselach), dlatego chciałam pomóc. Bynajmniej nie zależy mi na robieniu antyreklamy.
nosek- dr Stępniewski, 1 marca- już po :)

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 25 lis 2013, 16:49

ja niestety w ogóle nie bywam na weselach i o wielu rzeczach nie mam pojęcia (shake do dalekiej rodziny nie chodziłam a większość bliskich znajomych żyje na kocią łapę dlatego przyda mi się każda wskazówka, zanim przyszła teściowa mi wejdzie na głowę, bo już mocno narzuca swoje zdanie (angry

Quer pamiętasz może miejscowość i coś charakterystycznego dla tego hotelu pod Warszawą? czuję, że brakuje mi doświadczenia, nawet nie wiem jaką kolejność powinnam zachować. Narzeczony nie ma czasu przez rozwijanie firmy tak więc mam mu tylko podsuwać różne rzeczy do wyboru (bow
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

Awatar użytkownika
Velvetta
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 04 lut 2010, 16:27
Kontakt:

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Velvetta » 25 lis 2013, 17:17

Hehe, najważniejsze to nie dać sobie wejść na głowę. Jeśli sami zadecydujecie, to najwyżej pretensje będziecie mieć tylko do siebie. Chyba najgorsze co może być, to w dzień ślubu wychodzić z domu z poczuciem, że wszystko jest "nie tak".
Jest mnóstwo magazynów o tematyce ślubno- weselnej. Przeglądnij sobie, zobacz, co Ci się podoba. Jeśli wybierzesz w jakim klimacie ma się odbyć uroczystość, to potem tylko trzeba dobierać wszystko, żeby było spójnie. Bardzo ważne rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę:
1. Osoba prowadząca imprezę/ zespół. Słaby zespół "położy" najlepsze wesele.
2. Jedzenie (smaczne).
3. Miła, profesjonalna obsługa.
Jeśli kompletnie jesteście "zieloni" w temacie, to zawsze warto rozważyć zatrudnienie osoby zajmującej się organizacją wesel :)
nosek- dr Stępniewski, 1 marca- już po :)

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 25 lis 2013, 19:59

A co myślicie o hotelu U Pietrzaków, Klubie Galop (sala rycerska), Sali Riviera i ewentualnie Lipowym Gościńcu ? (Nie wiem czy mogę podawać tu linki dlatego podaję same nazwy)
Niestety zespół to drugi problem, nie chcę jednak dopasowywać sali do wolnego terminu orkiestry, bo i tak nie mam żadnej sprawdzonej, która by mi się podobała (thinking
Wydaje mi się, że najlepsza jest kolejność
1.sala
2.orkiestra
3.kościół
4.suknia ślubna, welon, dodatki, biżuteria, buty, bielizna
5.bukiet ślubny
6.samochód
7.zaproszenia

W między czasie fotograf i ewentualny kamerzysta (thinking

Mazurkas jest dla mnie za drogi niestety. Kosztuje od 265zl za osobę a ja szukam do 230zł (emo

Do hotelu Boss mam niedaleko, może więc się przejadę. Przed chwilą znalazłam jeszcze restauracje Parasol nad zalewem zegrzyńskim (itwasntme
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”