Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 04 gru 2013, 16:24

ten Hotel na Wojskiego to kolejna porażka. Sala może i ładna, ale kible wyglądają gorzej niż szpitalne, pokój dla nowożeńców tragedia no i wychodząc na podwórko przed oczami ma się wielki znak M1 a droga do sali jest gruntowa z wielkimi dołami, nie ma miejsca na samochody a na przeciwko jest osiedle szeregowe domów (angry

kończą mi się już powoli pomysły (trans jeśli się uda będę oglądać dzisiaj Villę Vinci...
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 09 gru 2013, 09:30

dziewczyny mam 3 typy sal, chcialabym zebyscie sie na ich temat wypowiedzialy (bronze

1.Hotel Windsor Sala Royal - mój ideal chocby ze zdjec (na zywo jeszcze nie widzialam) powala mnie z zewnatrz jak i od srodka, w dodatku zaproponowali mi sale, do ktorej wzdychalam...

MINUS? nie pakuja i nie zostawiaja jedzenia na poprawiny (tlumacza sie sanepidem), troche daleko, rozliczaja sie nawet za osoby, ktore nie przyjda ale w zamian daja lososia (?)


2.Hotel Villa Holiday Park Sala Zlota -widzialam czesciowo, na tej sali mialyby byc tance a stoly na przynaleznej konferencyjnej (byla zamknieta z powodu spotkania biznesowego wiec nie wiem czy nie bedzie za wasko na siedzenie)

MINUS - goscie weselni moga sie mieszac (pod nami robia drugie wesele, wspolny korytarz i wspolna przestrzen przed budynkiem na papieroska itp), nieciekawy wjazd do hotelu tuz przy stacji paliw oraz brzydkie otoczenie (dookola bloki, troche gruzu, niezadbany ogrod- kawalek przed drzwiami taka wneka ogrodowa jest w miare zadbana tam gdzie goscie by wychodzili)

3. Hotel Boss Stary Mlyn, tylko zeby dodac do tego jakies eleganckie elementy wystroju jak na zdjeciach...wtedy poszlibysmy na kompromis z sala co do naszych podzielonych wyobrazen (clin
mieszkamy bardzo blisko, opinie dobre i wsrod znajomych i w internecie tylko drogo wychodzi wraz z atrakcjami jakie chcemy.

MINUS - pokrowce na krzesla 10zl/os, wiejski stól 2200zl, fontanna czekoladowa 1650zl, po zliczeniu wszystkiego moze wyjsc drogo, zwlaszcza, ze "musze" miec udekorowana sale ...

wszyscy mówią zbysmy zdecydowali się na Bossa (thinking
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: Quer » 09 gru 2013, 12:03

Osobną salę taneczna sobie odpuść, zdecydowanie.
Jeżeli Boss ma takie dobre opinie to odpuść fontannę, dołóż na stół. Warto czasem z czegoś zrezygnować kosztem dobrej zabawy i smacznego jedzenia, niż potem załować. Pamietam ze w Bossie wiejski stół był rewelacyjny, tylko nie wiem czy przypadkiem nie był wtedy na potrzeby extra modyfikowany bo zazwyczaj wiejski stół to potrawy na zimno tu były także na ciepło.

Jak zobaczyłam salę Royal to przypomniało mi się jeszcze to:
http://www.rezydencjazalewskich.pl/galeria-zdjec" onclick="window.open(this.href);return false; . Prowadzą to właściciele Cyrku Zalewki. Można sobie dokupić do pakietu występ artystów, fajerwerki i takie rózne. Widziałam na zdjęciach - naprawdę efektownie, wieczorem oczywiscie. Maja duży ogród. Skosztowałam kilka posiłków z menu restauracji, z tego co pamiętam były smaczne.

Awatar użytkownika
foxyhell
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 648
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sala weselna na 120-140 osób Warszawa i okolice

Post autor: foxyhell » 09 gru 2013, 13:39

serdeczne dzieki ,zalezy mi jednak zeby zdecydowac sie na 1 z tych 3 sal, bo takim sposobem to nigdy nie zarezerwuje tej sali (tongueout

ludzie odradzaja mi branie czekoladowej fontanny ,bo skorzystaja 3 osoby na krzyz lub kilkoro dzieci i bedzie to bezsensowny wydatek (thinking strasza mnie, ze jeszcze dzieciaki w tym moj chrzesniak ubrudza lapki i poleca do mnie wymazac sukienke (wondering (smieje sie,ze jest jeszcze oferta z bialej czekolady) upieralam sie na nia, bo pieknie sie reprezentuje na zdjeciach i dodaje troche elegancji w takiej formie jaka oni serwuja.

chyba maja racje i zamiast fontanny powinnam wziac animatora dla dzieci. rodzice odpoczna, dziciaki sie wyszaleja - wilk syty i owca cala (mdr

ile moze kosztowac wystroj sali (tak jak na zdjeciu) przez firme zewnetrzna ?
Dr Szczyt CKN konsultacja 5 październik 2012r, zaliczka 9 kwiecień 2013r, operacja 18 lipiec 2013r.
Październik 2018r. dr Obrocki blepharoplastyka powiek górnych❤️
Marzec 2019 liplifting dr Osuch.
7.11.19r. dr Kasprzyk anatomiczne polytech replicon 425(sun
Moja wyjściówka viewtopic.php?f=37&t=18796&start=80

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”