Moje miasto

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

joanna peers
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 14 kwie 2010, 15:24

Re: Moje miasto

Post autor: joanna peers » 21 lut 2011, 13:31

Dziewczyny jednak nasze polskie miasta sa przepiekne po obejrzeniu waszych zdjec doszlam do wniosku ze Polska
jest piekna i tak naprawde to nie znam jej tak dobrze. Mieszkam od bardzo wielu lat zagranica najpierw w Anglii ktora tez jest bardzo ladna ateraz od 8 lat w Hiszpanii i musze powiedziec ze krajobrazowo Polska jest najladniejsza.
Nie mowie w tej chwili o zabytkach bo zarowno Anglia jak i Hiszpania ma ich wiele ale Polska tez nie ciagnie sie w ogonie co mi sie barszo podoba to te wszystkie malownicze kolorowe kamienniczki ktore ozdabiaja polskie miasta,wrecz przecudowne. Zamierzam troche popodrozowac po Polsce zeby zobaczyc tego czego jeszcze nie widzialam robie sie chyba troche nostalgiczna a moze przychodzi to z wiekiem? (nod

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Moje miasto

Post autor: vichy » 01 lis 2011, 11:49

Ja bym chciala zamieszkac w Czestochowie bo sa piekne i maja ciekawe ubrania i fajne ludzie!Kiedys mieszkalam tam i wiem.Poza jestem slaska ale mieszkam na stale w wielkopolsce (nod
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Moje miasto

Post autor: headie » 01 lis 2011, 12:19

Ja mieszkałam w Piszu, Wejherowie, Wałbrzychu obecnie juz 6 lat we Wrocławiu. I uważam Wrocław za moje miasto a do Wałbrzycha czuję sentyment - dla mnie "miasto duchów' pięknych widoków wokół, dziwnych zakątków i epickiego klimatu.Nie czuję sentymentu do rodzinnego miasta, gdybym miała znów mieszkać w małym mieście daleko na prowincji skończyłabym w psychiatryku, udusiłabym sie mentalnie. A z Wejherowem kojarzą mi się lata najlepszych imprez i nocnych eskapad po klubach na pomorzu (tongueout Jednak gdyby ktoś mi zaoferował przeprowadzkę do hmmm Australii, Dubaju na Cypr , Jamajkę itp to bez wachania wsiadłabym w samolot. Już taki ze mnie typ włóczykij (tongueout a do tego kocham ciepło.

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Moje miasto

Post autor: vichy » 01 lis 2011, 22:08

no ja teraz (giggle ja wczesniej mieszkalam w Cieszynie(na stale,10lat)-Raciborz(internat jak chodzilam do szkoly,5-6lata),Jastrzebie zdroje(na stale,3lata),Czestochowa(wynajecie,1rok) A teraz na stale w wielkopolsce (giggle
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Moje miasto

Post autor: magda1600 » 02 lis 2011, 00:32

Dla mnie Krakow jest najpiekniejszy. Tam jest wszystko, a ta atmosfera... Krakow noca...mmm, te knajpki, wiklinowe kosze. Przesycone poezja miasto, ktorego odrobiny staram sie odszukac w kazdym innym miejscu na swiecie, do ktorego zawitam... (happy
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”