Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: muflon2121 » 24 lut 2014, 21:56

Trochę nie tak to działa w agencjach. Dla nich jesteś jednym z wielu. Nie ma jednego klienta. Dla nich to fabryka :-) Podpisanie umowy z jednym biurem na wyłączność jest wykluczone. Jesteś zdana tylko na nich i na ich cenę. Najlepszy efekt daje działanie wielostronne. Z uwzględnieniem własnego oczywiście. Moje doświadczenia też są takie, że w końcu najlepszy efekt finansowy dało działanie własne. Ale większości agencji w mieście pozwoliłam oczywiście umieszczać mieszkanie w swoich ofertach. Bez prowizji ode mnie. Za to mieszkanie cały czas było w "netowym obiegu", bo agencje aktualizują ogłoszenia regularnie.

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: stradapl » 24 lut 2014, 22:04

muflon2121 pisze:Trochę nie tak to działa w agencjach. Dla nich jesteś jednym z wielu. Nie ma jednego klienta. Dla nich to fabryka :-) Podpisanie umowy z jednym biurem na wyłączność jest wykluczone. Jesteś zdana tylko na nich i na ich cenę. Najlepszy efekt daje działanie wielostronne. Z uwzględnieniem własnego oczywiście. Moje doświadczenia też są takie, że w końcu najlepszy efekt finansowy dało działanie własne. Ale większości agencji w mieście pozwoliłam oczywiście umieszczać mieszkanie w swoich ofertach. Bez prowizji ode mnie. Za to mieszkanie cały czas było w "netowym obiegu", bo agencje aktualizują ogłoszenia regularnie.
Potwierdam z wlasnego doswiadczenia - Dokladnie
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: jsia » 25 lut 2014, 21:40

Ciąg dalszy tutaj:

viewtopic.php?f=9&t=16314" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”