TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: Nataa » 25 mar 2014, 22:11

beata-malgorzata pisze:Na razie jest - 11 kg .

Podaje skladniki moich cudownych "pigulek szczescia".
- prazepam
-cameilia sinensis extractum siccum
-guar gomme
-metformine hcl

i jak pisalam scisla dieta do tego .
Ech, aż -11!!! (dull
A po ile gram? Po równo?

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: Sabrina » 26 mar 2014, 09:52

Nataa pisze:
beata-malgorzata pisze:Na razie jest - 11 kg .

Podaje skladniki moich cudownych "pigulek szczescia".
- prazepam
-cameilia sinensis extractum siccum
-guar gomme
-metformine hcl

i jak pisalam scisla dieta do tego .
Ech, aż -11!!! (dull
A po ile gram? Po równo?
NATAA, No chyba nie myslisz sama sobie robic ten specyfik!!!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prazepam" onclick="window.open(this.href);return false;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metformina" onclick="window.open(this.href);return false;
Cofnęlam sie w temacie i widzie Małgorzata,ze masz problemy z cukrzycą i dla tego ten lek na cukier,ale czemu te psychotropy? Nie boisz sie uzaleznienia i problemów gdy je odstawisz? Mam nadzieje ze lekarz wie co robi (thinking gratuluje ubytku wagi11 kg szok!!! (yes)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: marena103 » 26 mar 2014, 10:06

no już taki jeden robił tabletki odchudzające, teraz ma na sumieniu śmierć dziewczyny,
kłódka na lodówkę i też pomoże albo przykleić zdjęcie mega grubej baby z podpisem - już wkrótce tak będę wyglądać
też pomoże - terapia wstrząsowa
ja sobie nie raz oglądam na BBC - totalne grubasy - albo, grubi contra szczupli - i od razu mi się jeść odechciewa
ja jem wszystko w małych ilościach, w niedziele zrobiłam dzień nabijania metabolizmu i nawet zjadłam kiełbase z grilla (choć nie lubie, ale zapach mnie skusił) odpokutowałam wieczorem, było mi niedobrze... (envy (puke także z kiebłasy z grilla już się definitywnie wyleczyłam, ale waga się trzyma
ostatnio mam faze na truskawki z jogurtem i płatkami, od tygodnia jem codziennie
np.poniedziałek
śniadanie -truskawki+jogurt 2 łyżki+2 łyżki płatków górskich
2 śniad. - jedna kromka chleba chrupkiego wasa 3 zboża + 1 plaster szynki z indyka (98% mięsa)
obiad - spaghetti i farfale (spaghetti z wołowinki z pieczarkami i papryką, sama gotowałam)
koladja 4 truskawy
wtorek
śniadanie - 4 pomidorki koktajlowe+bazylia+ mozzarella + skropione oliwą z oliwek
2 śniad. - truskawki+jogurt+płatki górskie
obiad - talerz rosołu z makaronem (były wnuczusie na obiadku)
kolacja - 4-5 truskawek

środa waga 57,7
śniadanie truskawki+jogurt+płatki
2 śniad - pół czerwonej papryki, 2 pomidorki koktajlowe, 2 paróweczki z sokołowa

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: eweplu » 26 mar 2014, 10:38

Marenko teraz te truskawki to sama chemia. Ja jak tylko nie jem słodkiego, to waga idzie w dół.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: ullrike » 26 mar 2014, 11:15

ja teraz ponad tydzien głównie na słodkim żyje.
trzy dni hotelowe sniadania gdzie glownie miod rogaliki bułeczki slodkie do tego konfitury i sosy z owoców.
wczoraj cały rulon ciastek typu markizy ,forsa w maroko sie konczy wiec dzis na sniadanie wpierniczam landrynki i cukierki co przywiezione były żeby odczepic namolne zebrzace dzieci.
zobaczymy jak z waga gdy wroce na oko czuje sie plasko i szczuplo.ale to moze zludne byc waga prawde w sobotę rano powie
najlepszą metoda żeby schudnac u mnie jest nie kupowac jedzenia minimum nie gotować nie myslec o zarciu.
miec dużo zajec ruszac sie nie miec czasu na diety.
to najlepsze dlatego latem szybko chudne

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: Dana_2 » 26 mar 2014, 11:21

Ulrike fajnie jest?
Beata podała skład tabletek, bo była poproszona, no i teraz zaczyna sie zabawa w lekarza i przewidywanie "czarnych scenariuszy". dajcie spokój dziewczyny z tymi madrościami wyczytanymi w internecie. Beata chudnie pod kontrola lekarza, więc nie wstępujmy w rolę "mądrzejszego lekarza".
Jak tylko Beata podała skład, wiedziałam ze takie przepowiednie sie pojawią...
Podobnie jest po opublikowaniu zdjęć...

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: ullrike » 26 mar 2014, 11:54

fajnie bo w marrakeszu egzotycznie ,w agadirze sopot,dzis rabat jutro casablanka a slonce schowalo sie :-( zdecydowanie tu chłodniej na północy
wiec ciesze sie ze wracam.
tylko o pracy źle na sama mysl.
boze ile tu dziadkow emerytów ,emeryt to ma fajne zycie.
trzeba założyć wątek życie zaczyna sie po 60

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: Sabrina » 26 mar 2014, 13:47

Dana,tylko moze Małgorzata nie wie ze wskladzie są psychotropy. Wiele osob łyka tabletki bo lekarz przepisal,wiec wierzy ze super.ze nie zaszkodzą WIEC NIE ZAGLĘBIA SIE I NIE CZYTA ULOTKI która jest dołączona do leku. Napisalm o tym w dobrej wierze,a nie zeby sie wymądrzać. Mi kiedys lekarz przepisal robione tabletki na migrene,bo pomoly jego żonie. Czułam sie po nic cudownie,ból ustępował po paru minutach,czułam sie odprężona zrelaksowana....zapytalam po jakimś czasie o sklad i okazalo sie ze jest tam relanium. Tabletke bralam raz w miesiacu przy okresie,wiec nie bylo mowy o uzaleznieniu ,Małgorzata bierze codziennie i potem po odstawieniu moze dostac depresji (no) Dla tego o tym pisze.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: beata-malgorzata » 26 mar 2014, 14:02

Ullri , nie bedzie tak zle , w pracy bedziesz zyla wspomnieniami z urlopu . A co Twoje to Twoje . Wygrzalas sie na sloneczku , odpoczelas , czego chciec wiecej ? A ja jak przylecialam do Gdanska to spotkala mnie ogromna wichura, nie bylo wakacyjnie , oj nie .

Dana , dziekuje za slowa .
To nie jest tak ze poszlam sobie do pierwszego z brzegu lekarza i powiedzialam ze godze sie na wszystko by tylko schudnac . Moj lekarz nie jest szarlatanem ale znanym wlasnie ze swojej dziedziny . Nie tylko jego pytalam sie co mi wcisnal w te ogromne czopy ale dwoch roznych aptekarzy . Wszyscy zgodnie stwierdzili ze skladniki sa bardzo dobrze dobrane i gramatura rowniez ( lek jest skomponowany dla mnie , robiony na zamowienie w aptece). Pomagaja mi , nie twierdze ze nie , ale diete prowadze tez scisla , stosowna do mojej choroby . A to co bedzie po odstawieniu lekow tego nie wiem , juz lekarz powinien mnie naprowadzic co powinnam robic by nie tyc na nowo i zrobic stabilizacje . Jedno wiem ze w moim przypadku zadna dieta juz nie dzialala na mnie a przeciez tylam bez opamietania , jedzac to samo co zawsze . Musial mi ktos pomoc inaczej niz zalecenie zjadania warzyw i owocow i pijac duzo wody , bo to na mnie nie dziala . Chce sie pozbyc cukrzycy a jedyny sposob na to to zgubienie kilogramow . (rire Czuje sie juz o wiele lepiej i nawet zaczelam spogladac niesmialo w lustro , ale tak bardzo niesmialo ...i moge przebiec ulice bez zatrzymywania sie co jeden metr , a to juz dla mnie jest duzy sukces !
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: TYCIE zaczyna się po 40-tce:( cz.2

Post autor: babina7 » 26 mar 2014, 20:26

Potem spojrzysz w lustro i depresja Cie nie złapie (giggle (yes)
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”