Co zrobić z psem?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 18 sie 2005, 19:36

Malwinka szczerze wspólczuję, masz nie lada kłopot do rozwiązania...ale czy nie znalazłby się jakiś dobry znajomy którego i ty i twój piesek dobrze znasz , któremu możesz zaufać i powieżyć opiekę nad psem... :?:
Moja sąsiadka wyjechała na rok i była w podobnej sytuacji, wpadła na pomysł że poszuka wśród swoich znajomych ( napewno też masz spore gronko) oddała 9 letniego pieska ...po powrocie psisko nie chciał wracać do swojej pani, wolał nowych gospodarzy :)

Może to byłoby lepsze rozwiązanie, tylko się dobrze rozejżyj i przeanalizuj kto mógłby być potencjalnym panem dla twego ulubieńca :) do października masz trochę czasu :wink:

malwinka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 491
Rejestracja: 02 sie 2005, 20:57
Lokalizacja: Eire
Kontakt:

Post autor: malwinka » 18 sie 2005, 20:23

Będę musiała wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 19 sie 2005, 16:36

Nie zostawiaj go :cry:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 sie 2005, 21:13

Nalwinka-a jaki to piesek??? Duzy jakis...???

Naprawde szkoda biedaka... :cry: ! Lepiej go uspij,po co ma zdychac z tesknoty w samotnosci... :? ( nie chce nikogo urazic -sorry-ale jesli ma psina cierpiec... :( )

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 19 sie 2005, 21:40

Samanthii pisze:Nalwinka-a jaki to piesek??? Duzy jakis...???

Naprawde szkoda biedaka... :cry: ! Lepiej go uspij,po co ma zdychac z tesknoty w samotnosci... :? ( nie chce nikogo urazic -sorry-ale jesli ma psina cierpiec... :( )
jessssuuuu Samanthi.... czemu takie rozwiązanie przyszło Ci do głowy???????????????????????????????????????????

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 sie 2005, 21:54

Nie wiem Iza :( ..... ... byc moze dlatego ,ze bardzo kocham zwierzeta i jak patrze czasami na te pozostawione psy,koty(w hotelach albo schroniskach),to dla mnie najgorsza kara ... (czasami ludzie naprawde nie maja wyboru ale sa i tacy ,co maja poprostu dosyc swojego przyjaciela...)
Malwinka nie ma latwego wyboru... :? ja zreszta nie umialabym wybrac... ...nie umialabym tez tak poprostu sie rozstac...(serce by mi chyba peklo ze smutku...!)Tymbardziej jesli mojego psa wzieli by obcy ludzie...
Malwinka pisala,ze jej piesek jest juz wiekowy i schorowany,wiec... :?

Awatar użytkownika
bla
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 185
Rejestracja: 31 sty 2005, 21:00

Post autor: bla » 19 sie 2005, 23:06

malwinka a mozesz napisac dlaczego nie mozesz zabrac tego psa ze soba?
wszystkie kobiety sa piekne, tylko po niektorych tego nie widac

tropicana

Post autor: tropicana » 20 sie 2005, 22:29

malwinka pisze:W mojej rodzinie większość ma psy. Najbliższa mi mama jest za granicą, ojciec przyjeżdża raz w tygodniu i to na parę godzin, a moja babcia idzie do domu spokojnej starości. Problemu nie byłoby, gdybym jechała samochodem. Do tego mój pies ma chorobę lokomocyjną i padaczkę. Zobaczymy, wyjazd najprędzej w październiku.
Jesli to tylko kwestia srodka lokomocji,to byc moze da sie cos wymodzic do jesieni,a pieska podleczyc i przygotowac.O ile wiem to w Anglii pies musi przejsc polroczna kwarantanne,co jest chore i zbedne,ale inne kraje chyba nie robia takich problemow...To nie szczeniak,ktorego mozna oddac.A ewentualny nowy wlasciciel moze miec w koncu gdzies opieke nad staruszkiem i moga go spotkac rzeczy rownie okropne co tesknota :? Stanelabym na rzęsach,zeby psine zabrac ze soba.

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 21 sie 2005, 01:29

Nie ma już kwarantanny w Wielkiej Brytanii!!!! Trzeba pobadać, zaczipować, zaszczepić na wściekliznę.

malenka1001
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 271
Rejestracja: 11 wrz 2006, 19:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Czy ktoś z Warszawy lub Krakowa mógłby się zająć naszą sunią

Post autor: malenka1001 » 10 maja 2008, 13:51

od 14 do 30 maja???


Owczarek belgijski - bardzo grzeczna i posłuszna, przyjazna ludziom...
POMOCY!!!
26.10.06 - lipo brzucha - Trzyniec
11.01.07 - powiększanie piersi - Trzyniec
7.03.07 - lipo ud - Trzyniec
14.08.07 - lipo brzucha górnego i pleców - Ostrava
13.03.08 - Trzyniec...
8.11.08 - lipo ramion i pleców - Ostrava...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”