Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

jolantast3
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 532
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:39

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: jolantast3 » 25 kwie 2013, 13:48

Dziewczyny wielkiego doła przez to ze utyłam nie mam ,bo cycki mam za to duże ,ale brak mi ciepłego (giggle drążka
do ćwiczeń i to powód dołka .Boziu już tyle lat, nie miałam nic ciepłego.Kurcze zaraz musze się stroić bo na noc idę do pracy Dziewczyny Buziaczki
Jagna (yes)
Kurcze ubrałam teraz sukieneczkę i widzę że czas na zmiane ,bo ledwie się mieszczę ,a to jest L

jolantast3
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 532
Rejestracja: 03 sty 2011, 09:39

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: jolantast3 » 25 kwie 2013, 14:52

Dziewczyny a gdzie Nasza Kochana Niebieska
Tak się zadekowała ,że ani widu ani słychu
Pewnie trzyma coś ciepłego pod kołderką (giggle i nie ma czasu do nas wpaść

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Sabrina » 25 kwie 2013, 18:52

Ojjj Jolcia zawsze nowy ciepły drążek motywuje do wszystkiego, tylko musi to być młody drążek, bo z drązków 45+ to juz trociny lecą (no) Kurcze a mi to przeszła ochota na drązki nawet nowe. Jakos nie mam ochoty na strojenie,latanie znów w szpilkach,za wygodna sie zrobilam,ale pewnie jak bym miala kogoś na oku,to bym odżyła (dance
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Quer » 27 kwie 2013, 08:50

Jola, Ty jak się zatniesz to Cie niema tygodniami ale jak juz cos napiszesz.. (giggle
Moja rada , powtorna - SANATORIUM.

A nie ma u Ciebie w miescie w klubach, jakiś takich spotkań towarzyskich?
Moja kuzynka mieszka w sumie w takim niewielkim miasteczku. Oni mają tam taki klub, organizuja sobie wycieczki weekendowe, co jakis czas potańcówki i takie tam..

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: beata-malgorzata » 29 kwie 2013, 11:02

Dziewczyny chce zapisac sie na wizyte do lekarza ktory przeprowadza skleroterapie ale ...zapomnialam jak sie on nazywa (doh ( chodzi o specjalizacje ) . Pomocy
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: ullrike » 29 kwie 2013, 15:15

Czy chodzi o chirurga naczyniowego?
nie wiem,...tak sobie strzelam . (bronze

Jola idz pocwiczyc w jakims dobrym duzym fitess klubie ,napatrzysz sie i na drazki i na miesniakow:)
duzo znajomosci mozna tam zawrzec jak sie chce oczywiscie.

Nie wiem jak tam u Quer stanelo z impreza rodzinna ,ja widzilam kiedys taki zlot krewnych w Szymbarku ,(tam gdzie domek do gory nogami).
Wszyscy mieli plakietki z imionami i nazwiskiem na klacie,grala im kaszubska kapela,widac ze zabawe mieli przednia,.
Jesli u ciebie znalazl sie chetny zeby takie przedsiewzicie poprowadzic , to ja bym bez wahania pojechala,lepsza taka okazja niz pogrzeb czy wesele w rodzinie.
jasne ze spotkanie z kolezankami to cos innego ,ale tu chodzi o szerszy aspekt ,swoje miejsce w zjednoczonym rodzie.Przynaleznosc do drzewa geanologicznego ..no\.

w mojej rodzinie nigdy do takiego zlotu nie doszlo,nie bylo sie komu tym zajac ,ale okazalo sie ze mam kuzyniaka w Wawie ,nie wiedzilam o jego istnieniu (,sam mnie wytropil na NK :))ktory opracowal historie moje rodu .
drazac temat do 1820 roku . Chodizl po Koscilach parafiach sciagal akty urodzenia ,tez sporo pracy ,
Wiem ze np mam swoj herb (rofl haha no I mam ksiege wydrukowana ze zdjeciami ,bardzo fajna rzecz.
Nie wiedzilam ze mam tyle rodziny w USA np hehe (giggle ,ludzie ktorych nie znam.

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: beata-malgorzata » 29 kwie 2013, 15:41

Szukalam , znalalam i juz zadzwonilam . U mnie lekarz po francusku nazywa to phlébologe . Troche pozno sie za to biore . Chcialam pozbyc sie pajaczkow na nogach i dopiero teraz o tym pomyslalam a wiem ze takie zabiegi przeprowadza sie zima lub jesienia . Pojde i zobacze czy czy mi pozamyka naczynka czy odesle do domu . Moze osoby ktore sie np nie opalaja moga poddac sie takiemu zabiegowi ?

Ja tez bym na spotkanie rodzinne pojechala . Moze okazac sie bardzo owocne np odnalezienie bliskich z ktorymi nie mialo sie zadnego kontaktu albo tych o ktorych istnieniu nie wiedzielismy . Moze byc ciekawie . Pojechalabym bez wahania .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: muflon2121 » 29 kwie 2013, 19:08

no Beatko ciekawa jestem efektu. U mnie guzik dało. To jest efekt był jak wspomogłam pigułami i intensywnymi ćwiczeniami. Ale dwa miesiące niećwiczenia spowodowały, że znowu wylazły. Robiłam laserem. jak wierzę w lasery to tu efekt mizerny był...Ale może moje naczynia takie.... Od maja za ćwiczenia się biorę z powrotem, zobaczymy....
Z opalaniem oczywiście trzeba dać spokój.

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: nesia » 29 kwie 2013, 20:50

beata-malgorzata pisze:Dziewczyny chce zapisac sie na wizyte do lekarza ktory przeprowadza skleroterapie ale ...zapomnialam jak sie on nazywa (doh ( chodzi o specjalizacje ) . Pomocy
flebolog
zabiegi przeprowadza się cały rok.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: beata-malgorzata » 29 kwie 2013, 20:52

Muflonku , ja juz kiedys zamykalam naczynka na udach , wszystko zaszlo . Ale od kiedy mocno przytylam znowu wyszlo mi to cholerstwo . Tym razem bardzo rozlegle . Wyglada okropnie . Laserem tez robilam i kiedy rezultatu nie widzialam zadnego poszlam do innego lekarza ktory zamyka naczynka ostrzykujac je . Tak jak laser nie zadzialal na naczynka na twarzy tak i na uda tez nie . Juz nie chce zadnych laserow . (shake
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”