Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: majamajamaja » 30 mar 2013, 15:46

Super brzmi, zrobie zaraz!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Quer » 30 mar 2013, 18:06

tez robię chrzan jak Babina tylko ja jajka drobno siekam a chrzan kupuję Motyla Staropolski. nie ma tego paskudnego octu i jest mocny.
Lub chrzan z gotowanymi burakami. Taka domowa ćwikła jest przepyszna.

Babina co Twój mąż zrobił że tyle kilo zrzucił?

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: muflon2121 » 30 mar 2013, 20:14

Wesołych Świąt Wam dziewczyny życzę :-)

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: -asia » 30 mar 2013, 21:45

Podglądam Was trochę i przygotowałam jajka z chrzanem według przepisu babiny. Rzeczywiście rewelacja (rire W międzyczasie zapomiałam wyłączyć piekarnika i kaczka wyschła mi na wiór. Znacie jakiś sposób żeby ją jeszcze uratować? Nie wiem.... nawodnić czy coś (clin Czy dać sobie spokój i przerobić na jakąś sałatkę?

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: babina7 » 30 mar 2013, 21:59

jak strasznie sucha, to zepsujesz sałatke. Obierz, zmiel i do zamrażalnika. W przyplywie weny zrobisz krokiety, pierogi albo pasztet....
Schudł na herbalive. On nawet jak ma prowadzić samochód {przez 12-15 godzin) to bierze jakieś tabletki na koncentracje z herbalivu i jedzie bez zmęczenia. śmiejemy się, że jest na "trawie" bo to wszystko ziołowe......ponoć.
zadowolona

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: -asia » 30 mar 2013, 22:10

Strasznie sucha nie jest ....ale na jutro nie nadaje się bo miała być popisowem daniem; jabłuszka itp. a i skórka też wygląda nie ładnie. Całe szczęście, że mam jeszcze rezerwowe danie główne (clin Dziękuję babina, ten pasztet to fajny pomysł (yes)
Wesołych Świąt (rire

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: stradapl » 31 mar 2013, 17:19

Chciałam zrobić potrawę świąteczną - może znacie : różne gatunki wędlin , przede wszystkim kiełbasa, schab pieczony, karkówka, szynka itd, , wszystko w kosteczkę , do tego jaja , chrzan i odrobina cytryny lub octu. Robię zawsze wielką miche i jemy przez kilka dni .
Nastawiłam jaja by się gotowały i myślę sobie mam kilka minut czasu (yes) . Wchodzę więc na beauty i dalej czytać lifty...
nooo trochę to jednak trwało (blush bo nagle słyszę na dole wielkie BUUUUUM , lecę po schodach na dół a tam w kuchni garnuszek podpalony i jaja eksplodowały na całą kuchnię (giggle
Teraz juz zrobiłam 2 porcje jajeczek i sałatka gotowa
Ja w te święta odpoczywam i miałam zakazane cokolwiek robić przez mamę i siostrę bo i do jednego i drugiego domu dostałam zaproszenie. Rok temu ja organizowałam (whew .
Musze wystąpić do Administracji o zmianę z Aktywnej beauty i zakwalifikowanie na Uzależniona beuty (rofl
Miłych Świąt życzę Wszystkim
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Quer » 02 kwie 2013, 16:24

Babina, wczoraj dorabiałam chrzan z jajkiem bo mi się skończył. Tak jak Ty robisz, miksowany, jest lepszy niż moj siekany (yes)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: majamajamaja » 03 kwie 2013, 23:21

Ten chrzan z jajkami, to rewelka. Ja jeszcze dodalam posiekane rzezuche.
Babina, dla mnie to rewelka do potegi, bo sie tak latwo robi. Podawaj wiecej takich, to zablysne w kuchni (angel

Stradapi, ja przez beauty kompletnie spalilam patelnie na czarno, razem, z daniem glownym. Kiedy maz wrocil do domu, nie bylo nic do jedzenia. Wiec zaczal szukac patelni... oczywiscie tej naszej ulubionej. No coz, byla juz poza jego zasiegiem...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 8.

Post autor: Dana_2 » 04 kwie 2013, 08:41

Mam do Was prośbę, moze mi cos podpowiecie?
mam powiedzieć co chciałabym dostać na prezent, kiedys opowiadałam, ze chciałabym kolczyki z brylancikami i moi najbliżsi zapytali czy dalej mi sią podobają a ja nie wiem... macie jakieś pomysły co mogłabym zaproponować?
Prezent powinien (chyba (giggle byc w przedziale 2-3 tys.
Kurcze co tu chcieć... (rofl

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”