Sieć telefoniczna

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Helga
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 15 lis 2007, 21:54

Sieć telefoniczna

Post autor: Helga » 29 gru 2012, 11:34

Kochane..
Jestem bardzo niezadowolona z sieci w której obecnie mam telefon (T-mobile, dawna...Era..). Dlatego też zwracam się do Was z zapytaniem...W jakiej sieci macie telefon ? Jesteście zadowolone..? :)

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Sieć telefoniczna

Post autor: eweplu » 29 gru 2012, 14:26

A dlaczego jesteś nie zadowolona ? ja też mam w tej sieci i jestem bardzo zadowolona, rachunki płace małe, a gadam dużo.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sieć telefoniczna

Post autor: k_asiaczek » 29 gru 2012, 20:50

ja mam w play od jakichś 5-6 lat i jestem zadowolona, w zależności od abonamentu ma się darmowe rozmowy do play albo do wszystkich sieci a za 10zl można kupić pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich sieci (yes) ja mam teraz abonament 19zł (przez 3msc 50% zniżki) w tym 180min do wszystkich sieci, dodatkowe 50min do wszystkich sieci przez 6msc i te smsy za 10zł, brałam bez telefonu bo kupowałam w tamtym roku i jest jeszcze całkiem dobry (rire
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Sieć telefoniczna

Post autor: babina7 » 30 gru 2012, 00:31

jestem w T od początku, od kilku lat nawet u nich miałam internet mobilny. Ponieważ w jednym mieście gdzie często bywam miałam beznadziejny zasięg, postanowiłam zmienić internet na Play {pomyślałam, że gorzej być nie może}. Odżyłam!!Internet teraz mi pięknie działa wszędzie gdzie jestem , żałuję, że telefonu nie przeniosłam też do Pleya.
T chyba udostępnia numery dla reklamodawców, bo kilka razy dziennie dzwonią albo esemesują , że wygrałam coś....Wkurzają mnie na maksa i na pewno telefon tez przeniosę do Pleya.
zadowolona

Helga
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 15 lis 2007, 21:54

Re: Sieć telefoniczna

Post autor: Helga » 30 gru 2012, 11:41

T chyba udostępnia numery dla reklamodawców, bo kilka razy dziennie dzwonią albo esemesują , że wygrałam coś....Wkurzają mnie na maksa i na pewno telefon tez przeniosę do Pleya.
Właśnie dlatego chce zmienić sieć...Zarówno ja jak i rodzice jesteśmy zasypywani kilkanaście razy dziennie smsami z konkursami....
A internet z Playa właśnie mam i bardzo sobie chwale..:))

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Sieć telefoniczna

Post autor: eweplu » 30 gru 2012, 14:32

To ja tego nie mogę powiedzieć, bo do mnie nikt z reklamami, ani konkursami nie dzwoni, jedyne smsy, co dostaje, to od radia Zet i RMF FM, bo kiedyś tam sama wysłałam smsa , chcąc wygrac wielką kasę (giggle , kasy nie wygrałam, a oni mi piszą co chwila, że znów mam szanse (giggle . Playa nie mogę wziąść, bo u mnie nie ma dobrego zasięgu, kiedyś syn wzioł sobie telefon z Playa i latał mi po mojej sypialni jak ktoś do niego dzwonił, bo tylko tam jakoś łapał zasięg.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sieć telefoniczna

Post autor: k_asiaczek » 30 gru 2012, 16:41

do mnie w play nikt z reklamami nie dzwoni (yes) internet też kiedyś miałam ale słabo działał, u mnie chyba jest problem z takim zasięgiem bo antenę od cyfry musiałam wieszać na dachu a nie za oknem bo mi nie łapało (smirk
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”