Wszystkich Świetych - wieńce, wiązanki

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

zyta36
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 40
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:24
Lokalizacja: stolica

Wszystkich Świetych - wieńce, wiązanki

Post autor: zyta36 » 10 paź 2012, 13:44

Zbliża sie nieubłagalnie Wszystkich Świetych, ja zawsze wszystko kupuje na ostatnia chwile i potem mam problem
teraz wykukałam gotowe wiązanki ze sztucznych kwiatów na allegro http://allegro.pl/wiazanka-z-fioletowa- ... 92744.html" onclick="window.open(this.href);return false; myślicie że ładne?
dbam o moje ciałko

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: Wszystkich Świetych - wieńce, wiązanki

Post autor: Eeku » 14 paź 2012, 22:20

Ja napisze tylko,TANDETA!Nie chcialabym tego na grobie moich bliskich.No i juz napewno nie jest wart tych pieniedzy.Samemu mozna przejsc sie po lesie i duzo rzeczy nazbierac np.Korzenie,liscie kolorowe z drzew, jarzebina,mech,kora z brzozy,kasztany w lupkach,zoledzie, itp.troche kleju i piekna swieczke,trzeba tylko byc kreatywnym i chciec.W taki wlasnie sposob mozna zrobic piekny stroik,na grob.
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Wszystkich Świetych - wieńce, wiązanki

Post autor: natalya » 15 paź 2012, 23:23

Pierwszy raz cos takego widze, zeby wiazanke na wszystkich swietych kupowac na allegro...tego jeszcze nie bylo (whew
przed wszystkimi swietymi, to wszedzie mozna kupic wiazanki i jest wybor, czy nawet w ten sam dzien przed cmentarzem gdzie tylko nie spojrzec, to wiazanki (nod
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”