Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 08 sty 2013, 23:10

wujek google nie odpowiedział.....Co to są rajstopy imo??
Kwiatuszku , nie przejmuj się co wypada.....ubierz się jak Ci się podoba i by było wygodnie. Na tańce lepsze odkryte noski, bo przy zakrytych często po kilku godzinach bolą palce.
zadowolona

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Quer » 09 sty 2013, 00:02

Wg mnie
1. twarz + sympatyczna, pozytywna osobowosć
2. przyzwoita figura, absolutnie nie sucharek .

jednak mam tez typ dojrzałego chudzielca.

Hellen Mirren, baaardzo szczupła a jednak wyglada świetnie. Chciałabym w jej wieku mieć tyle czaru i figurę z taka talią. Super babeczka. Ostatnio ogladalam z nią, Willisem, Malkoviczemi i Fremanem, film Red, fajna komedia na niedzielny wieczór.

http://www.ofeminin.pl/styl-gwiazd/osca ... 96146.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://film.dziennik.pl/oscary/galeria/ ... zdjec.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kobieta.dziennik.pl/gwiazdy/gale ... zdjec.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kwaituszku, jak chcesz buty odkryte to kup sobie rajstoby 8 den, mat, cieliste, bez wzmocnień na palcach, są prawie nie widoczne.
Do pełnych może byc popiel ale w kontrastowej tonacji bo inaczej się zlejesz.

Wklej fotkę. pochwal się kiecką. pewnie jakaś extra jak takie wieelkie wyjscie.

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: niebieska » 09 sty 2013, 00:39

imo= in my opinion
jak na bal, to wypadaloby elegancko, w koncu nie codziennie na bale sie chadza.

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ullrike » 09 sty 2013, 00:48

Wklej Kwiatek kiecke ,ale to chyba nie o tej kiecce piszesz ktora widzialam .
Bo tu piszesz jakas szara ..no a ma byc czarno zlota.Wiec wklej obie ,dziewczyny doradza ktora lepsza.
Na wielki bal w najlepszym wielogwiazdowym hotelu w miescie ,to musi byc szyk i kiecka do ziemi wystrzalowa.
Ostatnio na onecie byly fotki z balu sportowcow ,i zona Miarczynskiego wystrojona w kozaki i indianska tunike (z pewnoscia wygodny stroj) ....,wiadomo jake byly pod zdjeciem komentarze (giggle .
Czy ona sie w tym dobrze czula ??cholera wie? podejrzewam ze nie ,bo zeby sie czuc dobrze to trzeba miec poczucie swojej atrakcyjnosci ze sie jest ubranym i wyglada sie zajebuszczo i ze lepiej byc nie moze:)..a nie tylko ze ubralam sie wygodnie.

Sabrina kiedys napisala ze twarz musi pasowac do sylwetki i to je prawda.
Hellen Mirren piekna kobieta ,i moim zdaniem pomarszczona geba w atrakcyjnosci jej nie przeszkadza ,
Moze byc pomarszczona ..ale jaki ona ma owal twarzy...!!.
zero podwojnej brody ,zadnej wiszacej podgardlany czy wola.I to robi ze kobieta wyglada ladnie.
A ludzie w komentarzach odbieraja ja jako naturalna ,pieknie sie starzejaca ...hehe a pewnie ze trzy lifty juz miala:P

a jeszcze co do figury.
Tak jak twarz dojrzalej kobiety po 50 postarza wiszace podgardle ,tak figure zabija wystajacy bebzon-brzuch.
Helenn mirren no nie powiem ze chudzielec ot taka sobie ale brzucha u nie nie ma ,talia wcieta
Kurcze ,przeciez Niezgodzie czy Wellman nikt lat nie odejmie ,chocby nie wiem jakie mialy ladne bezzmarszczowe geby kto spojrzy na te ich bebzuny widzi ze to babska wiekowe i juz nie nastolatki,
No ja nie chce wygladac jak Wellman,dlatego brzuch bedzie wyciety defintywnie.
Ulla miniplastyka jest do kitu zabieg.Nie dziwie sie ze nie zachwyca ciebie efekt ,bo to faktycznie tylko blizne uzyskalas a jest jak bylo.
A dotego chyba to Brzuchanski ci ta miniplastyke zafundowal?? a wiadomo jaki on zachowawczy.
Ja tym razem licze na diametralna i widoczna zmiane w swojej rozebranej posturze.

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Quer » 09 sty 2013, 01:07

ullrike pisze:...bo zeby sie czuc dobrze to trzeba miec poczucie swojej atrakcyjnosci ze sie jest ubranym i wyglada sie zajebuszczo i ze lepiej byc nie moze
jak milon dolarów (yes)

Helen , raczej napewno jest po liftach ale przedewszystkim nie jest napompowana jak inne gwiazdki. Najbardziej mnie razi jak twarz cała w zmarchach a usta wyprasowane i pulchne jak u 20stki. Po za tym ona jest taka szykowna, z klasą. ma coś niesamowitego w sobie. Pamiętacie jak ukazału się jej nagie zdjecia w wannie. Normalnie to nie jedna połowę młodsza od niej dostaje ciegi od internautów za fotki na ktorych za duzo pokaze, bo brzuszak, bo celulit bo to bo tam to.... a ona babcia o dziwo nie.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Sabrina » 09 sty 2013, 10:59

Helen zdecydowanie super babeczka i lift zrobione z umiarem. Wiadomo ze w tym wieku (1945 rocznik ) idiotycznie wyglądała by z wygładzona,rozciagnieta twarzą i napompowanymi ustami. Zachowała babka umiar w naciaganiu (yes)
Mi takie suchotniki sie podobają,byle do tego była choc troszke twarz zrobiona bo jak wiszą powieki po policzki, policzki po cycki,a podgardle po pępek,to masakra i nawet najzgrabniejsza sylwetka nie pomoże.

Wprawdzie jest to nasze zdanie i my uwazamy to czy tamto,ale ilu jest mężczyzn co nigdy by sie z nami nie zgodzilo,bo wola pomarszczone,z brzuszkiem, z wielka d...bo i w takich kobietach panowie sie zakochują.
Ja wobec siebie jestem bardzo krytyczna. Mąz mówi ze jestem głupia bo bardzo dobra mam figurę ALE DOBRZE BY BYŁO gdy bym na twarzy przytyła i córka tez to mówi (headbang
No i weź tu człowieku przytyj tylko na twarzy. Wiem ze wygladam szczurowato,ale co na to poradze,nic. Wazne ze zmarszczek nie za wiele,ze szyja nie wisi,że owal jeszcze w miarę ,jedyni kurze łapki masakryczne (thinking

Odnosnie Wellman Doroty to musze Ci Ullrike powiedzieć,ze bylam w szoku jak pare tygodni temu dowiedzialam ze ona ma ma tyle lat co ja 1961 rok. w życi bym jej tyle nie dala,bo nie ma ani jednej zmarszczki na twarzy. Owszem grubiutka,ale twarz ma cudną ! Moze przez to ze taka pulchna. W prawdzie gdy bym miala wybierać pulcha twarz i pulchna figura to wole siebie suchotnika (happy
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: eweplu » 09 sty 2013, 11:41

No jak na 52 lata to Dorota Wellman wygląda młodo, jakby jeszcze trochę schudła to było by super. Mnie osobiście podobają się kobiety takie nie za szczupłe, jak mają po 20lat to mogą być nawet chude, ale po 50+ to jakoś tak bardziej mi się podobają takie jak ja to mówię "w sam raz" (giggle ani szczupłe, ani grube.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ullrike » 09 sty 2013, 11:47

Wiec Dorote Wellman dopasc i wciagnac do naszego grona :) wystawic jej skierowanie do chirurga na odessanie opony, tudziez wyciecie brzucha .
A drugi zabieg w kolejnosci odessanie podgardla i naciagniecie skory z pod brody za uszy (rofl
hehe i bylaby gwiazda ,celebryckie towarzystwo popadaloby z wrazenia ,a pudelki mialby o czym pisac.
takby sie nalezalo zrobic.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 09 sty 2013, 12:05

Helen pierwsza klasa!!Wolę ją od Fondy, bo fryzura Fondy dodaje jej 10 lat i daje znak, że jest mentalną "pudernicą" {nie lubie takich fryzur strrrasznie} . Hellen fajnie , z klasą.....Z Welmnką, to chyba żartujecie?
Bardzo ją lubię ale oglądam jak jestem sama, bo wszyscy określają ją jako starą grubą babę {do radia}. Tłumaczę, że jest dużo młodsza ode mnie ale nikt nie chce wierzyć.......
Uważam, że powinna zapuścić włosy , chociaż za uszy, wtedy ta wielka postura wydałaby się mniejsza. Pamietam Drzyzgę w takiej fryzurze i Korwin Piotrowską. Im zmienili, a tej Wemance nikt nie podpowie? Miała kiedyś jeszcze krótsze te włosy i z tyłu takie wałki na karku..brrrrr.
zadowolona

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ulla10 » 09 sty 2013, 12:09

babina7 pisze:Helen pierwsza klasa!!Wolę ją od Fondy, bo fryzura Fondy dodaje jej 10 lat i daje znak, że jest mentalną "pudernicą" {nie lubie takich fryzur strrrasznie} .
Trafione w sedno, coś a 'la alexis z Dynastii :))))
mentalna pudernica, muszę zapamiętać.
Natomiast co do Wellman to mnie też się ona wydaj młodsza nić jest w rzeczywistości, ale niewiele, tak ok 45 wygląda. Wygląda może i mlodo, ale brzydko.

Hellen to piękno i klasa!!! A w Elegii jak wyglądała, jaka była sexy! Piękna, przecudna kobieta.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”