Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Sabrina » 06 sty 2013, 19:48

Syn mi mówił,ze zarabia w Anglii bardzo malo,ale nawet z tej małej pensji jest w stanie kupic sobie kupe ciuchów bo sa za grosze. super spodnie buty firmowe jak jest obnizka to za 50 zl mozna dostac! U nas nawet po przecenie 80% minimum 150 zl trzeba wywalić za jakąs bluzeczkę,czy spodnie (no)
Babina wnusie beda za to babcie wspominać bardzo dlugo,ze pozwalała na wiecej niz mama (yes) Od tego sa kochane babcie,zeby nie byly tak rygorystyczne jak mamy (giggle Na co dzień by to nie przeszło,ale raz na jakis czas,to nic im sie nie stanie.
Jak jak patrze w tv na noworodki to tak myslę,ze juz chyba mogła bym być babcią ,z tym ze dzieciaki mieszkaja u siebie. (rofl
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 06 sty 2013, 19:57

ASI_7614.JPG
Przez dwa tygodnie wyjadałam po wnusiach ............efekt straszny!!!!!Od jutra tylko kefir i gimnastyka (giggle .
Wklejam na chwilę swoje uda , ba udziska!!!
zadowolona

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Kwiatuszek* » 06 sty 2013, 21:13

Babina Gruzja podobno piękna, choć niedoceniana. Ci co byli wracają zachwyceni. Lec zdasz relacje. Indywidualnie czy z biurem?
Ja przed swiętami leciałam 13 godzin , tez sie bałam ale tym razem jakby ciut mniej.
Jeżeli jeszcze gdzieś polecę to do Wenezueli. Wenezuela albo kolejny lift, co doradzacie?

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: muflon2121 » 06 sty 2013, 21:44

marena43 pisze:kupiłam sobie ramoneskę,
Marena, wrzuć no mi tu fotę tej ramoneski, proszę (najlepiej na sobie i rozpiętą :-) bo ja się przymierzam do kupna właśnie tam. Napisz gdzie i za ile kupiłaś, jeśli można. Mnie się podobały w TKMAX-ie, ale cena mnie trochę przerosła, bo to było już pod koniec pobytu. Ale ochota na ten zakup dalej się mnie "trzyma" i powoli dojrzewam do zakupu :-0

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: muflon2121 » 06 sty 2013, 21:47

Kwiatuszek* pisze: Jeżeli jeszcze gdzieś polecę to do Wenezueli. Wenezuela albo kolejny lift, co doradzacie?
Chyba bym wybrała Wenezuelę :-)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: majamajamaja » 06 sty 2013, 22:09

Kwiatuszku, zrob lift w Venezuelii!

A jesli nie, to w Brazylii, na pewno cenowo ci sie oplaci (clapping oni tam sami zawodowcy

Babina, chcialam skomentowac, jakie Ty masz wlasnie ladne nogi! A ta sie uskarza :roll: !
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 06 sty 2013, 22:47

Nogi były ładne, teraz jak u świnki.....wszystkie kozaki za wąskie (envy .
Nie jadę do Gruzji tylko Grecji (rofl . Rodos albo Kreta.... Jestem tak wykończona, że zgadzam się na wszystko co wymyslą. Z koleżankami, to tam gdzie ciepła plaża i wygody.
Zauważyłyście , że zniknął wątek "lifting"? Jak to sie stało szanowne moderatorki?
zadowolona

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ulla10 » 07 sty 2013, 08:10

Babina, Ty się ciesz że masz nogi, bo moje patyki to nic tylko zwołać psy na ucztę z kości :(
Muszę się wziąć solidnie za ćwiczenia siłowe i zbudować na nich porządne mięśnie, bo później będzie mi trudno, a nie ma nic gorszego niż pani w słuszniejszym wieku z zachudzonymi nogami i wielkim brzuchem :( od razu babcią zalatuje.

Wątek liftowy jest a jakże :) viewtopic.php?f=5&t=14948&start=590" onclick="window.open(this.href);return false;
tylko moderatorki ciachnęły kilka stron, głównie za sprawą tematu Faridy i wisi teraz nieco niżej :)

Babina, ale Ci zazdraszczam wakacji!!!!!! Gdyby nie dzieci w wieku szkolnym to bym też dała nogę w cieplejsze klimaty. A tak to muszę czekać do ferii, a pewnie i tak chłopaczyska przegłosują narty. Ok, narty też lubię :D
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ullrike » 07 sty 2013, 08:45

Ulla co zazdraszczasz?
Babina w maju dopiero jedzie to ty do maja i narty i cieple kraje zdazysz obskoczyc :P
Swiatowo sie tu porobilo hehe,za sprawa Mareny.
Wzgledem utytych nozek,nie wiem co zima ma w sobie ze chocby nie wiem jak sie zapieral to i tak kilogramy przybywaja.
Babinie nozki a mnie sie bicepsy jak u Pudziana rozrosly.co widac nawet na sylwestrowej sesji z corka
Kopia IMG_1406.JPG
Waga dzis wskazala 63,7 na liczniku ,opona z brzucha masakryczna ,chociaz nie tak masakryczna jak w zeszlym roku bo dokladnie 7 stycznia wazylam 67,6.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 07 sty 2013, 11:14

To jest , ta magia świat {okresu przedświątecznego}.
Jestem sama w domu!!!!!!!Spałam do 11. Wczoraj jak wyjeżdżali myślałam, że padnę , ledwo nogami włóczyłam. Po chwili ciszy dostałam takiego kopa do roboty , że włączyłam pralkę, zmywarkę, odsuwałam meble i pomyłam na błysk wszystkie podłogi. Dzisiaj zrobię porządek w szafach.....Jak to dobrze być CZASEM samej w domciu (dance
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”