Nasze Postanowienia Noworoczne

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: pimpek1984 » 07 sty 2011, 17:23

Ja napisalam sobie liste marzen i jest na niej okolo 50 pozycji wiec nie bede Was zarzucac az wszytskimi bo to w sumie lista na przyszlosc a nie tylko na przyszly rok

Na rok 2011 zaplanowalam

-osiagniecie szczuplej sylwetki
-gimnastyka codzienna
-nowy nos i implanty ust
-rozwiniecie swojego bloga (marze aby byl znany:))
-bardziej przemyslane zakupy i wydawanie pieniedzy.

Wierze ze to moze mi sie udac a to chyba pozytywne (sun
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

justynkaaa5
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 82
Rejestracja: 20 kwie 2009, 15:27

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: justynkaaa5 » 07 sty 2011, 17:46

ja tez ma mnoooostwo postanowien:) mam nadzieje ze chociaz czesc-ta najwazniejsza da sie zrealizowac a to min:
-obronic mgr
-dostac sie na aplikacje wymarzona-notarialna (inlove
-przefarbowac sie na blond
-przestac obgryzac paznokcie (lipssealed
-byc bardziej konsekwentna w splawianiu facetow ktorzy mnie nie interesuja a nie jak dotychczas jakies smieszne wymowki wymyslac
i udowodnic sobie i swiatu jak wiele jestem warta ot co :D


przede wszystkim sobie:)

Awatar użytkownika
wunala
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 172
Rejestracja: 16 lip 2009, 20:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: wunala » 07 sty 2011, 18:40

ja mam tylko jedno postanowienie - rzucić palenie przy piwie :D
16.08.2011r. - nos - Dr Łątkowski

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: tOOsia » 31 gru 2011, 18:42

Hej dziewczyny i chlopaki nadchodzi Nowy Rok!

Pewnie czesc z Was juz sie szykuje na imprezki ale ja mam jeszcze czas, wiec zabralam sie za rozpamietywanie tego roku i przypomnial mi sie ten temat.

Przeczytalam swoj post i musze powiedziec, ze z trzech postanowien nie udalo mi sie spelnic jednego - nie zabralam sie za robienie prawa jazdy. Ale mam wytlumaczenie! Postanowilam to przelozyc na wiosne 2012 ze wzgledu na operacje. Chcialam zrobic prawo jazdy dopiero jak bede miala nowy nosek tylko dlatego, zeby nie wymieniac potem dokumentu ;) no i zeby instruktor nie gapil sie na moj paskudny profil. Wiem, ze to byc moze glupie, blahe... ale dla mnie kazda sytuacja, kiedy siedze do kogos bokiem jest stresujaca.

Splacilam kredyt! z czego jestem bardzo zadowolona :) wlasnie dzieki temu zapisalam sie na operacje noska poniewaz bede zaciagac nastepny, na szczescie mniejszy niz mialam w tym roku.

Ograniczylam slodycze - to fakt. Jednak nie jest to moja zasluga. Zabronil mi lekarz z powodu pewnej przypadlosci. Moj zoladek powoduje nadmierna ilosc kwasow a czekolada (rowniez kawa, cebula, ostre potrawy, tluste jedzenie, alkohol...) wzmagaja nieprzyjemne dolegliwosci. Dzieki mojej chorobie (glupio to brzmi, wiem... ) odrobinke schudlam.

Teraz pora na nowe postanowienia...

To, ze zrobie nosek jest pewne ale postanowilam sobie, ze wezme sie za swoje zycie i jak tylko nabiore pewnosci siebie bede starala sie o awans lub lepsza prace.

Zastanawiam sie tez nad kursami, szkoleniami w dziedzinach, ktore mnie interesuja. Byc moze postaram sie dostac na studia a napewno skoncze dwa kursy internetowe, ktore zaczelam.

Przestane sie spozniac! To na 100%!

I w koncu zrobie prawo jazdy :)

I postaram sie nie byc tak zlosliwa i jedzowata ;)


Wszystkim zycze Szczesliwego Nowego Roku i udanej imprezki sylwestrowej.
I oby Was zoladki i glowy jutro bardzo nie bolaly ;)

Buziaki wszystkim!


A i jeszcze jedno - finansowe. Splace kredyt zaciagniety na nos, splace komputer, ktory kupilismy dwa dni temu i naucze sie robic przemyslane zakupy, szczegolnie ciuchowe i kosmetykowe.

To tyle :)

Kolej na Was :)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
Sylwia_gdn
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 103
Rejestracja: 08 wrz 2011, 11:06

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: Sylwia_gdn » 31 gru 2011, 19:56

Witajcie dziewczyny w ten sylwestrowy wieczór!
Moje postanowienia noworoczne to:
1) zrzucić kilka kg. przed operacją powiekszenia piersi 7.03.
2) utrzymać wymarzoną wagę
3) ukończyć rozpoczetą specjalizację
4)dostać wymarzoną pracę
4) no i ostatnie chciałabym wygospodarować więcej czasu dla siebie i swojego mężusia
07.03.2012 Allergan 375TRX Dr Kasprzyk
Wyjściówka - http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 61#p700561" onclick="window.open(this.href);return false;
2 doba - http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 38#p716038" onclick="window.open(this.href);return false;

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: celka-xx » 31 gru 2011, 20:23

Rok temu mój XXX ogłosił oficjalnie, że jego postanowienie noworoczne to zapomnieć o mnie. I udało się. Cierpiał przez pierwsze pół roku.
Nie pozostaje mi nic innego jak postanowić zapomnieć o nim.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: shandapanda » 31 gru 2011, 22:08

- chcialabym rzucic papierochy,ale to juz co roku postanawiam i poki co sie nie udaje (thinking (rofl
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: celka-xx » 09 sty 2012, 19:35

Wiecie co, mój cel już dawno osiągnięty. Pisałam o nim o 20:23, a niecałą godzine później zaciągnięto mnie na imprezę. Poznałam tam "innego". Tamten poszedł w niepamięć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”