Nasze Postanowienia Noworoczne

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: meyd » 24 sty 2010, 22:22

oj.. ola, wydało się.. rozgryzłaś mnie :p wybacz, tak tylko na chwilę tam weszłam ;p
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: ola banderola » 24 sty 2010, 22:38

No dobra wybaczam Ci, to tak po znajomości, bo z tego samego wątku jesteśmy (mdr
A tak nawiasem mówiąc, to mam trochę bajzel w tej głowie, ale pewnie zauważyłaś (clin

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: violaaaaa » 25 sty 2010, 03:38

Dziewczyny, i tak trzymac!!! (yes)

Uwazam, ze zeby uczynic kogos szczesliwym, najpierw ja musze byc szczesliwa, myslec wiecej o sobie...
Tak tez zaczelam robic w tym roku i wiecie co - probujemy z moim zapomniec o zlych chwilach, koncentrujemy sie na tym co dobre. Wlasnie wrocilismy z weekendu away - to byl najlepszy nasz wyjazd, a jestesmy razem juz ponad 2,5 roku! Kto wie, moze nam sie uda... Trzymajcie kciuki! :-)
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: majamajamaja » 20 mar 2010, 20:50

Gosienka, spelnilo sie Twoje marzenie? Bo to juz koniec marca!

Ja mam za soba pierwszy krok: 3-godzinna operacje w celu uzupelnienia kosci w szczece, samo pojscie na nia wymagalo ode mnie nie lada odwagi. No i dziwnie zaowocowalo (moj pracodawca szuka sobie nowego pracownika!). Za pol roku nastepna operacja, a potem juz przyjda wreszcie te implanty, na gwiazdke. Czyli cel dotyczy calego roku.
W przyszlym tygodniu zapisuje sie natomiast na kurs doszkalajacy. Potem juz tylko sie uczyc i splacac.

Natomiast co do dziecka, to glosno odkrzykuje, ze nie, nie zamierzam i nie planuje! Tak mnie otoczenie natretnymi pytaniami agresywnie nastawilo...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: violaaaaa » 25 mar 2010, 09:17

Maja, super ze robisz takie postepy w dazeniu do celu...

Uswiadomilas mi wlasnie, ze to juz koniec marca i 1/4 roku za nami... U mnie kilka pozytywnych zmian i pare spraw, ktorych nie potrafie uporzadkowac... Czasem ciezko jest podjac ostateczna decyzje...

Dziewczyny, a jak Wasze postepy? (angel
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: lil sexy » 27 mar 2010, 12:48

Moje dobrze (yes) Postanowiłam sobie, że wrócę na właściwe tory, czyli do zdrowego i sportowego trybu życia i jak na razie mi się udaje. Nie rzuciłam się od razu na wielkie zmiany, ale wybrałam system małych kroczków i tym sposobem nawet nie wiem znowu zaczęłam się dobrze odżywiać i codziennie ćwiczyć.

Mam nadzieję, że wy też wytrwacie w swoich postanowieniach, albo przynajmniej w części z nich.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
papik85
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 128
Rejestracja: 26 lip 2009, 23:30
Lokalizacja: gdansk /enniscorthy

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: papik85 » 04 kwie 2010, 15:45

nowy rok zaczal sie cudnie udalo nam sie to o co walczylismy z 5 lat czyli aby moj brat zdal sobie sprawe ze ma powazny problem z uzaleznieniem i zaczal sie leczyc .jestem wkoncu szczesliwa bo tamte lata to sam stres i nerwy .a i poznalam wkoncu normalnego odpowiedzialnego faceta ktory nie szuka romansu leczzalezy mu na dlugotrwalym zwiazku.a moje plany to zrobic cycki i brzuch bo patrzec na siebie niemoge

Awatar użytkownika
loomya102
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 29 paź 2010, 13:15
Lokalizacja: Niemcy

Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: loomya102 » 06 sty 2011, 17:44

Witajcie, szukałam , szukałam i nie znalazłam takiego tematy.
Założyłam go, bo jestem ciekawa, czy Wy tez w każdy nowy rok wchodzicie z nowymi postanowieniami.
Ja tak, za każdym razem robię sobie listę postanowień i pod koniec roku sprawdzam co udało mi się zrealizować. (clapping

A jak to jest z Wami??
08.12.2010 całkowita korekta nosa, Dr. Skupin, już po :)))) http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p692172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: tOOsia » 06 sty 2011, 23:23

ja listy nie robie ale zazwyczaj mam jakis "plan" na nowy rok
nie zawsze sie udaje, zalezy co sobie wymysle
w tym roku ogranicze slodycze
zrobie prawo jazdy
i splace kredyt do zera
dzieki czemu zrobie sobie nos za rok ;)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
loomya102
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 29 paź 2010, 13:15
Lokalizacja: Niemcy

Re: Nasze Postanowienia Noworoczne

Post autor: loomya102 » 07 sty 2011, 12:14

Ja mam w tym roku kilka planów i celów do zrealizowania. Zaczęłam nowy rok z nowym nosem i nowa praca (nod (To tak na dobry początek) i nowym podejściem do życia.
Ubiegły rok dal mi spora naukę życia, bo kilka sporych kopniaków w dupę (mooning dostałam od najbliższego otoczenia i to spowodowało zmianę mojej postawy. Bolało,były rozczarowania , poczucie bezradności i to cholerne uczucie , ze najukochańsze osoby mogą tak kłamać i oszukiwać. Otworzyłam w końcu oczy, bo sama nie wiem w jaki ja świecie żyłam, nauczyłam się czegoś, ze powiedzenie : ,,co Cie nie zabije to cie wzmocni'' jest jak najbardziej życiowe!

Wiec moje nowe motto : Nowy rok, nowe życie !

Chce w tym roku zrealizować moje największe marzenie, bo w końcu do niego dojrzałam.
Pojechać w jakaś cudowna podróż.
No i przede wszystkim nigdy, przenigdy nie dać sobie w kasze srać jak kiedyś ...bo się nie opłaca. Jak ktoś jest miękki to mu się i tak oberwie.
08.12.2010 całkowita korekta nosa, Dr. Skupin, już po :)))) http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p692172" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”