Nasze Postanowienia Noworoczne

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: violaaaaa » 06 sty 2010, 10:50

Poczatek Nowego Roku - znowu silne postanowienia, obietnice, diety cud, silownia itp. Chcemy zmiany, nowego poczatku, jestesmy pelne wiary i energii. Tym razem napewno nam sie uda! :-)

Ja robie co roku maly 'renament zyciowy' - podsumowuje, wyciagam wnioski, zastanawiam sie nad przyszloscia, wyznaczam sobie cele te malutkie i te wielkie...

Miniony rok byl dla mnie laskawy - awans w pracy, niezle zdrowie, 8 tygodni wakacji w Europie, spotkanie z Rodzina, nowe piersi :-) Tylko w sferze uczuc roznie sie dzialo ;-) ale o tym innym razem ;-)))

Co w tym roku...
Hmmm...
...chcialabym uporzadkowac swoje zycie - dostac odpowiedzi na niejasne sytuacje, zrozumiec rzeczy ktorych nie rozumiem :roll: , wyprostowac kilka spraw ktore mnie mecza...


Czego pragniecie?
Czy robicie podsumowanie starego roku i liste 'rzeczy do zrobienia' w nowym?
Czy podazacie za marzeniami?
Czy chcecie 'naprawiac bledy' czy jak spiewal Rynkowski ' wypijmy za bledy'...
Czy miniony rok byl dla Was dobry?
Czy spotkalo Was cos niesamowitego?

Duzo szczescia i spelnienia marzen w Nowym Roku!!! 8-) PDT_Love_01
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: gosienka » 08 sty 2010, 08:38

postanowiłam sie nie spozniac do pracy i narazie mi sie udaje,a to bardzo dla mnie wazne,bo nie lubie ludzi spozniajacych sie,wiec nie chce by inni mnie tak postrzegali.
A co do marzen,wiem ze kolejne spełni sie pod koniec marca,ale skoro to marzenie to napisze pozniej.
Aha co do starego roku,dla mnie był bardzo dobry i zycze sobie by nowy był tak samo dobry.

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: violaaaaa » 11 sty 2010, 20:08

Gosienka, marzec - to juz za chwilke... Ciekawa jestem co to za marzenie... :-)

Ja jak narazie to mam pelno dramatow i zamieszania w moim zyciu, ale mam nadzieje, ze to sie szybko skonczy. Wyglada na to, ze zaczne ten rok jako single woman... I tak sobie mysle, ze to jest to czego chcialam od kilku miesiecy, a teraz kiedy staje sie realne jest mi szkoda tych wszystkich dobrych chwil, tych 2,5 roku razem... Nie wiem co robic... On chce probowac, a ja nie wiem... Boje sie ze strace kolejny rok. Moze lepiej pocierpiec i move on z zyciem.

Czy ktos przechodzi teraz przez rozstanie? Chyba jakis klub wsparcia zaloze, zebym miala komu marudzic :shock: :-o :-)
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: Londyjka » 11 sty 2010, 23:12

Ja nie lubie Nowego Roku...jakos mnie przytłacza styczen zawsze,nie wiem z jakiej przyczyny...
No i czlowiek coraz starszy jest... :doubt:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: gosienka » 12 sty 2010, 11:22

londyjka moze dlatego ze tesknimy juz za słoneczkiem,dlatego ja zawsze od stycznia na solar zaczynam chodzic,przez to poprawia mi sie humor,spróbuj.
violano co Ty,skoro sie juz roztaliscie to nie ma czego załowac,jasne zawsze pozostaje sentyment do tego co było,ale za rogiem wiosna wiec znow nowa miłosc nadejdzie,tylko głowe wychyl,bo ja sie zamkniesz w domu to jej nie spotkasz,chyba ze to bedzie listonosz,powodzenia.Ja tez jestem po przejsciach,jak chcesz pisz na priva,bidulko.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: majamajamaja » 23 sty 2010, 18:22

na pewno bede miala kurs doskonalenia zawodowego (roczny),
chce sobie wprawic te nieszczesne implanty (mam na mysli zeby, za kazdym razem, kiedy mowie "implanty", moj maz patrzy na moj biust z niedowierzaniem).
A jesli zdobede prace, to moze pod koniec roku zajde w ciaze... moze...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: gosienka » 24 sty 2010, 12:27

obiecała sobie nie spozniac sie do pracy i poki co udaje mi sie (yes)

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: dyduska » 24 sty 2010, 17:08

A ja obiecuję sobie, że będę robić to na co mam ochotę i to czego pragnę, a nie to czego inni ode mnie oczekują.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: meyd » 24 sty 2010, 21:45

Ja obiecałam sobie korzystać bardziej z życia, bo ciągle postępowałam jakoś tak, jakby innych szczęście było ważniejsze niż moje ; ) . Stwierdziłam, że czas z tym skończyć, bo dużo tracę przez to : ).

Po operacji nosa doszłam też do wniosku, że trzeba bardziej walczyć o spełnienie swoich celów zyciowych - operacja się udała, to czemu z innymi rzeczami miałoby być inaczej? :)
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Nowy Rok - nowy poczatek... :-)

Post autor: ola banderola » 24 sty 2010, 22:14

Meyd siedziałaś w mojej głowie chyba (giggle (clin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”