Problem z bankiem co robic?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

krysztalek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:31

Problem z bankiem co robic?

Post autor: krysztalek » 28 gru 2010, 18:37

Witajcie poradzicie prosze co zrobic z takim problemem.
Kupilam biustonosz w mojej klinice przeslalm przez moj bank pieniazki po powrocie do domu 7 grudnia.Wypenilam wszysko dokladnie ,poniewaz miezskam w De podalam tez ten specjalny nr zeby przeslac do PL.Po 10 dniach dzwonie do kliniki i mowia ze kasy nie ma.Bylam w banku 3 razy i bank twierdzi ze kasa doszla do kliniki.dzwonie do kliniki a pani mowi ze kilka razy dziennie sprawdza i nic nie ma.Zaplacilam nawet w banku ze to zeby dokladnie sprawdzili czy kasa gdzies nie stanela i twierdza ze klinka odebrala a klinika swoje twierdzi.
Rece opadaja niby to glupie 100zl ale nie chce ich placic ponownia ani wyjsc na zlodziejke co za stanik nie zaplacila.

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: eweplu » 28 gru 2010, 19:07

No głupia sprawa, ale może zeskanuj potwierdzenie wpłaty i im prześlij e-mailem, może faktycznie pieniążki gdzieś utknęły (thinking przecież nie będziesz płacić po raz drugi jak masz potwierdzenie, niech bank to wyjaśni.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

kxanti
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 402
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:42
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: kxanti » 28 gru 2010, 20:26

Ja też bym wysłała na Twoim miejscu potwierdzenie przelewu do kliniki.
14.01.2011- kolejny ml w usta- dr Jankowiak
30.09.2010- powiększanie ust kw. hialuronowym dr Jankowiak
25 maj 2010- 400HP dr Skupin
15 marzec 2010- depilacja laserowa bikini

krysztalek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:31

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: krysztalek » 28 gru 2010, 20:50

Wysle oczywiscie faxem potwierdzenie.
Ale jak bank ma to wyjasnic? skoro bylam tak i zlecilam sprawdzanie gdzie ta kasa poszla a po dwoch dniach bank dal odpowiedz ze do kliniki a klinika ze nie dostala nic.
Czyli jak wysle faxem te potwierzdenie wplaty to klinika nie moze miec do mnie juz zadnych pretensji?

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: majamajamaja » 28 gru 2010, 21:00

Wyslij i do kliniki i daj do banku.
Kiedys mialam dokladnie ten sam przypadek. Pieniadze wyszly i nie doszly. Cos z ibanem bylo nie tak. Bank zmienil w tym czasie nazwe czy jakos. Po miesiacu bank z ktorego wyszly pieniadze, otrzymal je z powrotem z informacja, ze takiego konta nie ma (na jakie pieniadze byly wyslane). Niestety z tych pieniedzy dostalam tylko mala czesc, bo bank sobie oplate manipulacyjna odciagnal. Winny byl ten, ktory mi podal zle namiary na swoje konto. Niestety to ja dostalam po lapach, bo mi pieniadze odciagneli. Wlasciwie dokladniej to mojej firmie.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

krysztalek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:31

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: krysztalek » 28 gru 2010, 21:06

W banku mi tlumaczyli ze klinika dostala pieniadze.Ze gdyby konta takiego nie bylo czy cokolwiek bank by juz to wiedzial.
Mi sie wydaje ze w klinice ktos musial jakos zle zaksiegowal inne nazwisko czy cos w tym stylu.

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: mijka » 28 gru 2010, 22:17

Wystarczy, że na piśmie otrzymasz potwierdzenie ze swojego banku, że z konta takiego a takiego na rachunek taki i taki, którego odbiorcą jest... przelewalaś w dniu tym i tym kwotę taką i taką i że pieniadze zostały dostarczone tego i tego dnia do banku odbiorcy i że środki z tego konta nie były cofnięte z powrotem na Twoje konto.

Na podstawie tego powinni Ci w klinice szybko sprawdzić co jest nie tak u nich. ja bym nie odpuszczała

krysztalek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:31

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: krysztalek » 30 gru 2010, 20:39

Sluchajcie no co ja mam zrobic (whew (whew (whew
Wyslalam faxem potwierdzenie do kliniki i napisalam emeila zeby jeszcze raz to sprawdzili.A oni mi po raz 10 ty ze kasa do nich nie dotarla. (whew Bank daje mi potwierdzenie ,3 razy pytalam i bank twierdzi ze kasa poszla tam a klinika co innego.No szok (whew

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: mijka » 30 gru 2010, 23:35

A do jakiego Banku wysylałas w PL pieniadze? Na poczatek napisz do kliniki, że prosisz o taką informację na pismie, że potwierdzają, że pieniądze na ich konto nie doszły. Co dalej, pomyślę

krysztalek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:31

Re: Problem z bankiem co robic?

Post autor: krysztalek » 31 gru 2010, 02:54

Z banku w Niemczech Sparkasse w ktorym mam konto do Bank Zachodni WBK S.A.
Podalam wszysko ten nr miedzynorodowy wszyko sie zgadza.No z (angry alamka normalnie niby 100 zl ale o co chodzi?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”