Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 30 sie 2011, 19:23

Miałkam kiedys takie cos,ale uberac sie w to trzeba bylo duzo wczesniej bo tak sie wszystkie te sznureczki mieszaly,ze szlak mnie trafiał i potargalam.
http://mojafantazja.pl/produkt/3005_Axa ... dystocking" onclick="window.open(this.href);return false;
Poszukaj tam Ula,moze coś Ci wpadnie w oko.Ja juz nie mam dla kogo takich bajerów ubierać,bo z męzem to juz zadna atrakcja.
Nigdy nie przebierałam sie w jakies szczególne stroje tupu pielęgniarka,policjantka....nie moj styl,ale miałam kurews.... lakierowane czerwone i czarne kozaki kończące sie na udzie w stylu Prettiy Woman
http://mobini.pl/etapetki/plik/FQnkV8mk ... man-a1-jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Nazywalismy je z męzem "buty do świrowania" i do tego przerózne koronowe bajery na górną część ciała,przeróżne ponczochy.....
Wywalilam juz te buty do pojemnika Czerwony krzyż (giggle niech w Afryce tez poświrują (giggle Mąz był baaaaardzo niezadowolony gdy sie o tym dowiedzial,ale wiedzialm ze juz ich nie bede uzywała a na allegro wstyd sprzeać bo jest adres nazwisko...
Tak czy siak fajne to byly czasy,ale juz nie wrócą.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: muflon2121 » 30 sie 2011, 20:50

ullrike pisze:A wy macie jakies stroje z tej dziedziny dla pikanterii w waszych zwiazkach?Uzywacie takich ciuszkow czy lenistwo obezwladnia i jak mowi babina po misjonarsku:P?
eeeeee, na golasa jest najwygodniej. Ciuchy trza zakładać, zdejmować, te sexowne często są ze sztucznych materialów, nie znoszę tego.
Ula korygujące majtasy trochę inaczej wygladają niż te Twoje. Może i brzuch mniej widać, ale pól tyłka wyłazi i wisi luzem to gdzie tu korekta? Korygujące sa pelniejsze. Zalezy zresztą od jakiej korekty. Jak tylko "pod" obcisłą elegancką sukienkę, to raczej dość wysokie i bezszwowe. jak mają dźwigać brzuch i tyłek to materiał jest zupelnie inny. Grubszy, elastyczny, 'zbiera" na siłę dupsko i fałdy.

Nie mogłam się do stringów przyzwyczić. W dupsko włażą, mnie draznią . Te brazylijskie raz ubrałam, bo kupiłam w porywie. Przy pierwszym energicznym ruchu majty poszly do góry, posladki wylazły i to był koniec prób z mojej strony. Nie znosze jak majtki do pół tylka podjeżdżają. Najlepiej mi w takich, co cały pośladek obejmują. Sznurek toleruję na biodrze, nie w tyłku. Ewentualnie bez majtek. Po domu tak sobie pozwalam. Do pracy, nie, bo pracuję głównie z facetami a że ruszam sie energicznie, to zaraz by coś wylazlo :-)

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: marena103 » 31 sie 2011, 09:53

jesli chodzi o majtki czy stringi raczej to ja lubie takie wykonane z bawelny z laycra albo z mikrofibry albo jedwabno bawelniane jakies takie nosze
okresowki to no bawelnianiane typu bokserki cos takiego albo takie normalne zwykle mam ze 3 pary i starczy
a jesli chodzi o sypialnie ja lubie smieszne koszulki do spania ze smiesznymi nadrukami w misie pozimki itd takie fikusne bardziej ale nie koronkowe noi ktrotkie a nie dlugie zeby mi sie nic nie platalo miedzy nogami katorga spac w pizamie bo nie lubie spac w majtkach a kiedy tylko aura pozwala spie nago moj men tez i bardzo lubie w nocy tulic sie do nagiego mena tak nieswiadomie przez sen albo on do mnie
nagosc jest bardzo sexi i to mi wystarczy, a nie jakies tam fikusne wymyslne koronki kiedys mi sie to podobalo a teraz traci dla mnie najstarszym zawodem swiata

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: babina7 » 31 sie 2011, 10:18

Ja takie właśnie chyba to mokrofibra? Mam jedne pięęęęękne stringi z koronką u góry ale mnie gryzie.Zakładam czasem do niskich spodni, bo jak kucnę to czasem kawałeczek wychodzi.....Te gładkie majtki też robią fikuśne.Jedne mam zapinane z boku na klamerkę z kryształkami. Od liceum spię na golasa. Piżama czy koszulka, to jak pływanie w butach. (no) .
zadowolona

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Quer » 31 sie 2011, 11:49

Łoooo ! ale się 40-stki rozkreciły (yes)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 31 sie 2011, 12:28

Quer pisze:Łoooo ! ale się 40-stki rozkreciły (yes)
Bo to nasze ostatnie podrygi haha (giggle Za pare lat bedziemy juz sie zastanawiac czy dzieci mają nas skremować,czy w całości pochować (itwasntme (giggle
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Quer » 31 sie 2011, 13:07

Sabrina pisze:
Quer pisze:Łoooo ! ale się 40-stki rozkreciły (yes)
Bo to nasze ostatnie podrygi haha (giggle Za pare lat bedziemy juz sie zastanawiac czy dzieci mają nas skremować,czy w całości pochować (itwasntme (giggle
haha dobre choć do końca nie jestem przekonana czy smieszne ;)

nie wiem czy juz pisałyscie o micro stringach . Raczej do sypialni niz na codzień za to efektowne bardzo. Mój mąz jak zobaczyl to z rubasznym usmiechem powiedzial " i to maja byc majtki? co to ludzie jeszcze nie wymyślą"
http://www.intimo-dlaciebie.pl/axami-v- ... d-535.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.intimo-dlaciebie.pl/axami-v- ... -1729.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.lolaluna.net/item/mini-strin ... aucase.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.lolaluna.net/item/mini-strin ... /venus.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Jezeli temat powielilam to sorki. Kilka dni mnie nie było i lekturę postów wsecz musze przelozyc na poźniej bo teraz troche nie mam czasu. (tmi

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: niebieska » 31 sie 2011, 13:16

marena43 pisze:nagosc jest bardzo sexi i to mi wystarczy, a nie jakies tam fikusne wymyslne koronki kiedys mi sie to podobalo a teraz traci dla mnie najstarszym zawodem swiata
calkiem odwrotnie, nagosc jest aseksualna.
nie musi byc od razu przebranie czy azurowe body, ale przezroczysta koszulka albo jedwabna z wielkim dekoltem dodaja pieprzyka.
roznie u mnie jest z noszeniem bielizny, ale jak juz to nieduze majteczki sexy z koronkami, tiulami i szybciej bym bez butow wyszla, niz w majtasach bawelnianych (najlepsze takie od pepka po uda).

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: marena103 » 31 sie 2011, 13:40

ha ha niebieska chodzilo ci o tzw reformy ale nie musze takich nosic bo one sa dla osob mocno otylych a ja wole stringi i tego sie bede trzymala
co do nagosci oczywiscie chodzilo mi o mojego mena ktory ma cialo jak mlody bog twarde jedrne tylko glowa jakos malo pasuje jakby od kogo innego bo nieco juz pomarszczony ryjek a reszta taka mloda i to jest niesprawiedliwe ze faceci moga miec piekne ciala po 50 a kobiety juz niekoniecznie a mojemu menowi podobam sie nago i jest ok
nie kreca go koronki tiuliki itd widocznie juz z tego wyrosl, lekko przezroczyste jedwabne tak, obcisle z lacyra tez koszulki itd ale nie koronkowe azurowe i nie ponczochy...

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: muflon2121 » 31 sie 2011, 15:07

Ja lubię spać nago dla wygody. W ogóle wolę gole cialo niż cialo w majtkach. W koszulkach nocnych niestety, nie potrafię spać, bo mi sie zwijają. Więc nago lub w piżamie.
Niestety, wszelkie fikusne majteczki nie dla mnie. Niewygodnie mi w nich. Najlepiej lubię bawełniane. Mogą być dwa trójkąty ze sznurkirm, ale na biodrze. Pośladek nie ma prawa wyłazić, bo od razu to odruchowo poprawiam :-) No tak mam i już

Nie no, Quer w tych zalinkowanych przez Ciebie to bym chyba nawet nie dala rady chodzić. Te krysztalki czy inne metale by mnie gniotły. Ewentualnie te z dziurą zamiast kroku sa dość praktyczne (clapping ale w sumie czy z dziurą czy bez majtek to wtedy na jedno wychodzi

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”