Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: ullrike » 31 sie 2011, 16:02

Ludzie! no od kiedy to bielizna do swirowania (jak mowi sabrina (hi ) ma byc wygodna i praktyczna .!!??
Super te stringi ,bardzo bajeranckie i kuszace.
Sabrina fajna stronka i ceny przystepne.
Jestem zdania ze kazdego normalnego faceta ktory jeszcze nie ma prostaty i jeszcze mu sie cos od zycia chce , kreci wlasnie typ kobiety -sucz ,w jakims sexi laszku .Niekoniecznie cala przebieranka ale choc malutki element czerwone szpilki na nogach np.
A nie praktyczny golas...golasa co prawda tez przeleci no bo wyjscia nie ma hehe (tongueout .
ale to nie jest to co misie lubia...

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Quer » 31 sie 2011, 16:03

muflon2121 pisze: Nie no, Quer w tych zalinkowanych przez Ciebie to bym chyba nawet nie dala rady chodzić. Te krysztalki czy inne metale by mnie gniotły. Ewentualnie te z dziurą zamiast kroku sa dość praktyczne (clapping ale w sumie czy z dziurą czy bez majtek to wtedy na jedno wychodzi
bo to nie są do chodzenia tylko do patrzenia (giggle

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: marena103 » 31 sie 2011, 16:12

urlike i sabrinko takie strongo sznureczki to na takie figury jak w linku a nie na nasze ...wcielo by to sie i nie byloby juz tak seksownie ....noi jak pieknie sexownie nam sie temat rozkrecil... (rofl
takie "gacie" z dziurka w kroku to przywiozla kiedys moja kumpelka z brazyli a na pierwszy rzut oka nie bylo widac dziurki bo byla podwojnie zalozona koronka dopiero jak sie je rozchylilo to byl suprajs no ale teraz stringi sa tak cienkie w kroku ze w razie co mozna tez ich nie zdejmowac tylko sie troczek odsunie i jest ok...
a nie probowalyscie sie przewiazac jak prezencik kokarda w pasie i czekac wypachnione pod kolderka ..men przychodzi odwija kolderke a tu prezencik nierozpakowany czeka....

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: ullrike » 31 sie 2011, 16:33

marena43 pisze:urlike i sabrinko takie strongo sznureczki to na takie figury jak w linku a nie na nasze ...wcielo by to sie i nie byloby juz tak seksownie .....
Jak najbardziej te sznureczki sa na kazda niezakompleksiona figure.
A druga rzecz ze my przeciez wszytskie jestesmy szczuple .Ty z tym swoim 56 kg Sabrina 58..a nawet i 70 pare to co?w lozku jestesmy piekne .
znowu wracamy do tego jak sie kto czuje ,ja tam nie mam zamiaru kryc sie i wstydzic swojego ciala przed osobistym facetem.
A teraz prosze ..lansowane sa wlasnie modelki z kraglosciami
17089559.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 31 sie 2011, 16:36

marena43 pisze: a nie probowalyscie sie przewiazac jak prezencik kokarda w pasie i czekac wypachnione pod kolderka ..men przychodzi odwija kolderke a tu prezencik nierozpakowany czeka....
Taaaaa i pyta o termin waznośc bo na oko to towar juz mocno przeterminowany hahah (giggle

Marena ten cały "kąbinezon" z siateczki jest idealny
bo zakrywa cale cialo,ale jednoczesnie wszytko widać. Taki strój moze ubrac i pani puszysta i taka jak my w rozmiarze 38. Ja narzekam na swoja figurę,bo zawsze marudziłam,nawet jak wazylam 51 kg. Sadełka raczej nie mam nigdzie jedynie co mi przeszkadza to co raz bardziej luznawa skóra,wiec taki kombinezonik jak najbardziej (yes)
Mój maż sie wkurza jak mu mówie,ze chciała bym mieć mniejszy tylek,bo jemu sie bardzo podoba i ciagle o tym mi mówi,no ale ja wolala bym miec o 4 cm mniejszy. (happy

Nooo mi akurat tęgie osoby sie nie podobają,wiec i te babeczki na zdjęciu tez nie.Fajnie by moze wyglądały w innym stroju,zeby nie było tych wałków widać.No ale to nie mi sie maja podobać kobiety tylko mężczyzną i jest bardzo duzo facetów co kochaaja takie ciała,a na mnie mówili by pewnie zasuszona szczapa (giggle

Sześć lat temu bylam na urlopie ze znajomymi.Tacy luzni znajomi nie przyjaciele.Ona waga z 80 kg ja 54 i jej maz powiedział do mnie ze jestem zasuszona haha,a ja miałam figurę swoich marzeń (rofl
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: turek.mg » 31 sie 2011, 17:05

dziewczynki zapraszam do szóstej części Waszego tematu viewtopic.php?f=9&t=14055" onclick="window.open(this.href);return false;, ten zamykam dobiegł setki (clin

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”