Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: babina7 » 22 lip 2011, 12:42

widzisz Sabrina?! Ty se sama te dziury załataj, kup tapety jakie Ci się podobają i działaj. Zawsze twierdziłam, ze ja na pewno lepiej i dokładniej zrobie to , co jakiś facet po zawodówce. Ręce takie same, a porad w necie bez liku..
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 22 lip 2011, 13:00

Babina jak ja to zrobie to co maz ma robić? Jakie on bedzie mial obowiazki.On ma tylko kogosć przysłac kto to zrobi.Jak maz wezmie sie za pranie,gotowanie,odkurzanie,to ja sie wezme za szpachlowanie,tapetowanie....
Chyba ze zgodzi sie ze razem to zalepimy,wytapetujemy,to ok, sama tego nie tknę,ale wiem ze tak nie bedzie bo on nie lubi nic robić. Jak juz widze ze bardzo przegina a jest cos bardzo waznego do zrobienia na wczoraj,to mu mówie,ze jezeli do soboty nie znajdzie kogoś,to w sobote nie wyjdzie z domu tylko to bedzie robił. Takie straszenie skutkuje (happy a jeszcze jedno i to najwazniejsze.Kupe rzeczy robie i swoich i za niego i i tak słysze ZE NIC NIE ROBIE TYLKO NA LAPTOPIE SIEDZE (punch wiec nawet jak bym to wszytko zrobila to i tak uslysze ze nic nie robie bo siedze tylko w domu.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

martam46
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 28 lut 2010, 16:32

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: martam46 » 22 lip 2011, 13:36

Mój mąż chciał kiedyś bym zrezygnowała z pracy i siedziała w domu.Fakt,że miałam pomysł by kupić 2 boxery (po śmierci pierwszego).Więc odpowiedziałam mu,że w takim razie będzie 1 a do pracy będę chodzić gdyz nie chce usłyszeć "siedzisz w domu ,nic nie robisz".Ladne nic!!Krew mnie zalewa jak słyszę takie gadki.Na szczęście mój nie wyskakuje z takimi stwierdzeniami.
Dzisiaj ja mam doła ale po części sama doprowadziłam do tego.Koleżanka namówiła mnie na wypełnianie doliny lez u swojego doktora( bo ja mam innego.).No i teraz zamiast gładkiej okolicy oczu,mam wiszące wory.I tak już od 3 tyg.W końcu poszłam do swojej doktórki po poradę,no i okazuje się że facet powinien mi podać hialuronidazę by rozpuścić kwas hialuronowy bo podał go za dużo i wg niej nie powinien był dawać Juvedermu 3.Dzwonie do chłopka a on nad morzem. (headbang Wyglądam prawie jak mój boxer z wiszącymi powiekami.Czy miałyście kiedyś podobne zdarzenia? (trans (trans

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 22 lip 2011, 14:06

Martam oj,to bardzo Ci współczuję bo nie ma nic gorszego jak wygląda sie gorzej po,niz przed (pleure
wiadomoze to sie kiedyś wchłonie,ale kiedy? Ja tak miałam z ustami.Za pierwszy razem bylo bosko,za drugim lekarka dała za duzo i zrobila mi sie poduszeczka jak u płodu nad górna wargą. Nik tego nie widział,ale ja to widziałam i wnerwialo mnie to.Mineło juz z 3 lata i dalej jeszcze troszke mam.
Nie mam az tak ekstremalnie jak na fotce ale daje to zdjecie,zeby pokazać o co mi chodzi a ty pewnie masz takie podobne worki jak to dzidzi (angry
Inna lekarka powiedzialze miałam za drugim razem podane za duzo preparatu i za głeboko i poszło tez nad usta.
Obecnie usta mam juz prawie swoje ale nadal widze ta poduszeczke nad górną wargą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: marena103 » 22 lip 2011, 14:27

oj tam oj tam sabrina
malo sie wysilalas na przerobieniu zdj bo ja widze wszystko ale moze to moje skrzywienie zawodowe wygldasz pieknie i nie doszukuj sie ze cos tam nietak nie srak
a twoj maz chyba powinienie lezec i pachniec

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 22 lip 2011, 14:37

Ojjj to jak jestem rozpoznawalna to usunęłam,bo nie chce mi sie bardziej przerabiac,lece na silownie ale strasznie mi sie nie chce. (trans
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: nesia » 22 lip 2011, 16:51

Sabrina (happy dzięki za wykład. Krem zakupiłam, reszte wytycznych tj. stosowanie i np. soyfem dam mamie w dyspozycji (clin Pozdrawiam serdecznie (kiss
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 22 lip 2011, 19:36

Nesia i daj znać za jakis czas czy mama dalej to stosuje i jak sie czuje,ale MUSI to przynajmniej z 2 miesiace stosować,zeby poczuc poprawe,nooo moze troszke wczesnie,wiec niech sie nie zniecheca po 3 tygodniach!
Trzymam kciuki (yes)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: Sabrina » 23 lip 2011, 09:49

Mimo ze ma tyle zmarszczek dalej jest seksowna:)
http://www.pudelek.pl/artykul/33898/sza ... t_18762790" onclick="window.open(this.href);return false;
On przypomina mi Beate Tyszkiewicz.

Nie moge wyjść z podziwu jak Demi cudnie wygląda,a ma juz dwa lifty za soba i nie jest ponaciągana.Bardzo młodo wyglada i o dziwo ust nie robiła mimo ze ma wąziutkie (yes) Młody kochanek jednak swoje robi haha
http://www.pudelek.pl/artykul/33892/cor ... i_zdjecia/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz. 5

Post autor: babina7 » 23 lip 2011, 11:04

A ja jej nie lubię. Zawsze jednakowo gra.Taka jest rozlazła.....I moi znajomi mówią, że jest strasznie aseksualna (giggle . De gustibus......Co innego Demi..... (yes) (yes)
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”