ostatnio ogladany film....cz. 3

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: dyduska » 14 maja 2012, 10:36

Dla mnie The Grey to najgorszy film jaki ostatnio widziałam.. Wilki sztuczne, przewidywalny do bólu, niektóre sceny tak nierealne, ze aż śmieszne.. No ale każdy lubi coś innego..
Film Dziewczyna z tatuazem natomiast bardzo mi sie podobał. Fakt, ze długi ale ciekawy. Zainteresował mnie do tego stopnia, ze kupiłam na DVD cała oryginalna trylogie. Ta to dopiero jest długa. Mnie sie podobała.
W niedziele przez przypadek wyladowalam w kinie na filmie Dorwac Gringo z Melem Gibsonem i na początku myślałam, ze bedą to zmarnowane dwie godziny ale miło sie zaskoczylam.. Film po kilkunastu minutach mnie wciągnął.. Z kina wyszłam zadowolona.. W filmie było i momentami wesoło i momentami dramatycznie..
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: Annetta » 17 maja 2012, 12:46

Polecam debiutancki film Angeliny Jolie-" In the Land of Blood and Honey".
Jest to dramat z dawka romantyzmu.
Film ukazuje milosc pomiedzy serbskim zolnierzem i bosniacka muzlumanka, podczas okrutnej bosniackiej wojny.
Jak dla mnie film bardzo autentyczny,scenariusz bardzo dobry,film oglada sie z zacisnietym zoladkiem.
Chwilami oczy napelniaja sie lzami.
Wielkie brava dla Angeliny (clapping

Awatar użytkownika
maslosia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 794
Rejestracja: 02 wrz 2008, 10:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: maslosia » 03 lip 2012, 08:50

"Jak urodzić i nie zwariować"- dobra komedia, trochę wzruszający, chwilami zbyt mocno przerysowany. Ogolnie polecam zaraz po "Nietykalnych"
6.02.09, Beata Marszałek, Szczecin
P: 350cc Mentor HP
L: 200cc Mentor HP
31.03.10, Tomasz Kasprzyk, Kraków
wymiana implantu w prawej piersi -350cc na 300cc HP i uformowanie fałdu podpiersiowego

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: dyduska » 03 lip 2012, 12:13

Polecam "My Week with Marilyn" z Michelle Williams jako M. Monroe, jak dla mnie świetna, a także "Walk the Line" - biografia Johnny Cash'a - bardzo fajna historia i gra aktorska zarówno Reese Whiterspoon jak i Joaquina Phoenix - bardzo lubię tego aktora. Mam jeszcze jedna propozycje, film o fikcyjnej gwiezdzie muzyki country, która swietnie gra Gwyneth Paltrow, tytuł filmu to "Strong Country"... Wszystkie w/w propozycje są w podobnym klimacie.. Fajne na letnie deszczowe populodnie lub wieczór.
"Nietykalnych" i debiut rezyserski Angeliny ja rownież bardzo polecam. "In the Land..." bardzo porusza i przeraża gdy sie pomyśli, ze takie rzeczy miały naprawdę miejsce...

Czy moze ktos polecić jakiś super thriller?
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: Annetta » 03 lip 2012, 20:03

Dyduska, ja jakis czas temu obejrzalam REC czesc 1 i 2 , fajny thiller.

Polecam "Krolewna Sniezka i Lowca"-bardzo ladnie nagrany film, mimo ze dlugi to nie nudzi, wrecz przeciwnie wciaga.
Bardzo podobalo mi sie jak Charlize Theron ktora wcielila sie w zla ksiezniczke-zagrala swietnie, doskanala charakteryzacja, efekty specjalne, piekne zdjecia i krajobrazy.
Z bajki powstal piekny film z ciekawa obsada i ciekawie nagrana historia.Jak dla mnie bomba (yes)

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: headie » 03 lip 2012, 20:18

Annetta pisze:Dyduska, ja jakis czas temu obejrzalam REC czesc 1 i 2 , fajny thiller.

Polecam "Krolewna Sniezka i Lowca"-bardzo ladnie nagrany film, mimo ze dlugi to nie nudzi, wrecz przeciwnie wciaga.
Bardzo podobalo mi sie jak Charlize Theron ktora wcielila sie w zla ksiezniczke-zagrala swietnie, doskanala charakteryzacja, efekty specjalne, piekne zdjecia i krajobrazy.
Z bajki powstal piekny film z ciekawa obsada i ciekawie nagrana historia.Jak dla mnie bomba (yes)
To prawda ,wszystko piękne prócz nieszczęsnej Śnieżki, dali ciała z doborem obsady w tym aspekcie.

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: iff » 03 lip 2012, 20:29

Dzisiaj byłam w kinie - "Dwa dni w Nowym Jorku" - polecam!!!
Inteligentna, bepretensjonalna komedia - idealna na taką pogodę.

Awatar użytkownika
maslosia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 794
Rejestracja: 02 wrz 2008, 10:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: maslosia » 15 lip 2012, 15:04

"Chwała dziwkom" - dokumentalny, poruszający. O prostytukach w Tajlandii, Bangladeszu i w Meksyku. Polecam
Epoka lodowcowa 4 - świetna komedio-bajka :-)
6.02.09, Beata Marszałek, Szczecin
P: 350cc Mentor HP
L: 200cc Mentor HP
31.03.10, Tomasz Kasprzyk, Kraków
wymiana implantu w prawej piersi -350cc na 300cc HP i uformowanie fałdu podpiersiowego

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: k_asiaczek » 24 lip 2012, 15:59

Epoka Lodowcowa 4- mi się cała seria podoba, w tej najlepsza była babcia Sida (giggle
Królewna Śnieżka i Łowca- Charlize super, co do Śnieżki jako najpiękniejszej to bym się kłóciła (thinking
Igrzyska Śmierci-fajny ale bez rewelacji
Prometeusz-strata czasu i kasy, kolejny film opowiadający o znalezieniu starożytnej/nowej cywilizacji gdzie coś ludzi atakuje i próbuje zabić... nuda
Niesamowity Spiderman-średni, chociaż jak przypominam sobie pierwszą część wcześniejszej serii to ta chyba trochę lepsza
Avengers, Kapitan Ameryka, Thor-ja lubię takie historię więc mi się podobało (rofl
Kochanie poznaj moich kumpli-coś na wzór Kac Vegas, całkiem spoko
Jestem Bogiem-Bradley (heart film fajny (rire
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz. 3

Post autor: dyduska » 26 lip 2012, 11:31

Annetta obejrzalam pierwsza cześć tego filmu, który polecilas ale nie za bardzo mi przypadł do gustu. Kopia filmu, który oglądałam była niestety bardzo beznadziejna wiec pewnie to tez wpłynęło na ogólne wrażenie.
Ostatnio oglądałam "Kochanie poznaj moich kumpli", usmialam sie do łez, polecam.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”