Potęga Podświadomości

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

niki26
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 60
Rejestracja: 08 kwie 2009, 18:11
Kontakt:

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: niki26 » 24 lis 2010, 01:16

ola banderola dziekuje za odp (nod . oj wazne, ze sie udalo, mniejsza jakim sposobem. ja bylam troche mlodsza (jakies 3 lata niz Ty wtedy) i nieswiadomie sobie wyafirmowalam wyjatkowo podly uklad. bylam bardzo samotna w domu, szkole, w domu albo przeprowadzki albo grozby rozwodu, jeszcze duzo innych rzeczy i wtedy pojawil sie ktos kto chcial byc ze mna, ale byly male komplikacje i balam sie, ze nic z tego nie wyjdzie. poniewaz bylam juz mocno zakochana wciaz powtarzalam w myslach, ze moze klamac, pic, bic , zdradzac byle chcial byc na zawsze ze mna i chocby w jakis sposob mnie kochal. nie musze chyba dodawac, ze spelnil kazde z moich wymagan (doh
stad mowie o potrzebie oczyszczenia intencji i rozsadnych afirmacjach.

niemniej gratuluje udanego zwiazku, to wazne (yes) , a gdybys kiedys spotkala przypadkiem kolezanke od ezoteryki daj znac (nod

na razie poszperam w necie na ten temat (nod
http://datingsidorsingel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: ola banderola » 24 lis 2010, 08:28

niki26 przeczytałam Twój post i przeszły mnie ciarki... Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli, życzę Ci tego z całego serca !!!!!!

Pozdrawiam (sun

niki26
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 60
Rejestracja: 08 kwie 2009, 18:11
Kontakt:

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: niki26 » 24 lis 2010, 15:02

ola banderola no to jest takie ostrzezenie przed slepym wypowiadaniem zyczen, zwlaszcza jesli ma sie silna wole; ogolnie dziekuje jest coraz lepiej (nod . jestem w szczesliwym zwiazku, rozwijam sie i mimo tego co przezylam mysle, ze jestem szczesliwsza niz wiele moich dawnych znajomych.
natomiast nie zgadzam sie, ze sami wybieramy jakies cierpienie i musimy przez nie przejsc. nawet jesli kiedys tam je wybralismy, ZAWSZE mozemy wyjsc z takiej karmy (nod

a juz wiem skad Cie kojarze , z tatuazy- prawda??

a teraz ide afirmowac wlasna firme np (rofl

pozdrawiam (hi
http://datingsidorsingel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: gosienka » 27 lis 2010, 14:31

opowiem cos od siebie
podjełam dodatkowa prace i tam przeszłam kurs o afirmacji i zobaczyłam pierwszy raz sławetny Sekret,potem obejzałam go jeszcze kilka razy,dzieki nie mu zrealizowałam moje marzenie,pieniadze zaczeły wpadac wiec moje piersi zaczeły byc dla mnie na wyciagniecie reki a ze wykanczalismy dom to wkołko wyciagałąm,na nowe firanki itp,i nagle oszczednosci zmalały,z niewielka gotowka zadzwoniłam do lekarza i wyznaczył op,maz cały czas pytał czy mam a ja twarda ze chocbym na uszach staneła to nazbieram,teramin nadszedł a ja kasy nie miałąm,tak bardzo marzyłam o piersiach i wiedziałam ze sie spełni moje marzenie,maz tak bardzo sie bał mojej op ze nie chciał dac kasy ale gdy przyszło co do czego zapłacił bez gadania (giggle ,to oczywiscie błacha sprawa ale wszystkie marzenia ktore sobie wymyslamy spełniaja sie,i powiem wam ze wazne by to były pojedyncze marzenia i konkretnie.

sziwa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 155
Rejestracja: 28 cze 2008, 07:54
Lokalizacja: Niemcy

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: sziwa » 03 gru 2010, 09:13

A macie jakies ciekawe afirmacje?

Ja kiedyś afirmowałam i chyba pora do tego wrocić :)
Samolot to nie wszystko, chce mieĂŚ prywatne linie, niebo i lotnisko ... :)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: Sabrina » 03 gru 2010, 10:09

"W dzień i w nocy wszytko mi sprzyja."
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: pimpek1984 » 03 gru 2010, 11:09

*Wszystko w zyciu mi sie udaje , to czego pragne zawsze dostaje* (makeup
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

sziwa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 155
Rejestracja: 28 cze 2008, 07:54
Lokalizacja: Niemcy

Re: Potęga Podświadomości

Post autor: sziwa » 02 sty 2011, 20:20

Dla zainteresowanych- sekret on-line

http://zalukaj.pl/zalukaj-film/5628/sek ... 2006_.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Samolot to nie wszystko, chce mieĂŚ prywatne linie, niebo i lotnisko ... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”