Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

hania
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 133
Rejestracja: 11 mar 2005, 08:52
Lokalizacja: poznaÃą
Kontakt:

Post autor: hania » 25 maja 2005, 11:40

w dzieciństwie chciałam być aktorką...to chyba marzenie każdej z nas, aktorka, piosenkarka, modelka...konkursy recytatorskie, poezji śpiewanej...troszkę poznałam ten tajemniczy światek :D jednak życie wreyfikuje...trzeba było zacząć robić coś "rozsądnego"...studia, w międzyczasie praca, staże, praktyki i jeszcze raz staże...nie narzekam...dzięki nim zwiedziłam prawie całą Europę, troszkę Ameryki i Afryki...no i wreszcie Rodzina, stabilna praca...a co tańca...to uwielbiam...trenowałam towarzyski całe 8 lat i nadal tańczę

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 25 maja 2005, 12:32

hania,dlaczego aktorstwo nie jest dla ciebie czymś rozsądnym??? :shock: :shock: :shock: Fakt, do tego trybu życia trzeba się przyzwyczaić i pokochać...
Nie każdy aktor potrafi "grać"... :?

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 25 maja 2005, 16:14

Sugar pisze:ja bym chciała być chirurgiem plastycznym :twisted:
ja bym wolała zawód''żona chirurga'' :wink: :D

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 25 maja 2005, 16:31

jedna z forumowiczek dostała propozycję ożenku z dr.S.
(gdyby zdecydowała się rozwieść)
ale nie mogę zdradzić o kogo chodzi! :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 25 maja 2005, 16:40

ja zawsze chciałam byc prawnikiem-od małego marzyłam o pracy w sadzie. Potem nie planowana ciąza, studia juz niestety zaoczne i nie prawo ale anglistyka! Teraz pracuje w szkole sredniej i ucze bachory angielskiego ! To nie jest szczyt moich marzen ale na chwile obecna musi wystarczyc!!! :cry:

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 25 maja 2005, 18:54

A ja zawsze chciałam byc lekarzem,nawet po maturze poszłam do studium medycznego,które miało mnie przygotować na studia medyczne,ale...po pół roku dość wytężonej nauki stwierdziłam,że jest ciężko i nie ma sensu tyle się uczyć po to,żeby mieć średnie wykształcenie i być personelem medycznym,więc poszłam na...prawo:-)
Skończyłam prawo i oczywiście nie pracuję w swoim zawodzie,bo:nie mam znajomości,układów,nie jestem z rodziny prawniczej i nie mogłabym korzystać z propozycji dobrej pracy składanych przez obleśnych facetów z kręgów prawniczych:-)
Pracuję w handlu,gdzie moje prawo prawie wcale się nie przydaje.Negocjuje z klientami,robię oferty,szarżuję rabatmi,wdrażam nowe produkty itd. i nie mogę się w to wciągnąć,tzn.ww miarę daję sobie radę,ale to nie jest praca moich marzeń.
Obiecywałam sobie,że jak skończe prawo,idę na medycynę,tylko jak się pracuje to nie ma już na to ani czasu,ani możliwości.A tu czas leci....
Zawsze jednak chciałam mieć kontakt z ludźmi,nie żadne biuro i komputer,tylko ludzie,ludzie i jeszcze raz ludzie:-)))I w obecnej pracy mam kontakt z ludźmi,ale nie za często,głównie komputer i biurko:-(
Może czas coś zmienić...
Aha,jeszcze jedno,mogłabym się uczyć do końca życia!To mo najlepiej wychodzi:-)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 25 maja 2005, 19:26

Gina111- sorki ale jeśli Ci młodzi ludzie są dla Ciebie Bachorami to może lepiej zmień zawód :?:

Trochę wkurzyła mnie Twoja wypowiedz( mogę zrozumieć,że jesteś nieszczęśliwa z powodu tego ,co robisz... ...ale nie musisz też unieszczęśliwiać innych...)
Ciekawe jakim jesteś pedagogiem :roll: ??? Boże broń od nauczycieli z przypadku!!!

ska-ska-ja też wiem ,komu się oświadczył :lol: :lol: :lol:

kilgore
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 14 lut 2005, 05:29
Kontakt:

Post autor: kilgore » 25 maja 2005, 21:55

A ja zawsze chciałam być pisarzem. A zostałam psychologiem :-)
stella

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 25 maja 2005, 21:59

Kilgore,Analiujesz nas zawzięcie? bo od lutego jest to twój drugi post.
Czy może potrzebujesz dużo czasu,żeby się otworzyć? :wink:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 26 maja 2005, 07:42

:lol: :lol: ska-ska , ja nie moge juz na tym forum! Brzuch mnie boli od smiechu! :lol: :lol:

Co do Giny, to Samanthii bylas kiedys nauczycielka w szkole sredniej? Ja Gine doskonale rozumiem... Mam znajoma pracujaca w przecietnym gimnazjum - ostatnia klasa, i w tej chwili dzieci nie maja za grosz szacunku do nauczycieli, to nie jest taka szkola jak kilka-kilkanascie lat wczesniej! Nawet ja, osoba dosc wyluzowana jestesm w szoku jak dzieciarna potrafi sie odnosic i foszyc na nauczycieli. Mozna miec tylko nadzieje ze Gine wroci cierpliwosc! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”