Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 24 maja 2005, 17:43

Więc i ja cosik napiszę :D
Zawsze chciałam zostać malarką i można powiedzieć, że po części zostałam, bo plastyk skończyłam. Studia były czystym przypadkiem, ale jestem bardzo zadowolona i dumna, że je skończyłam :!: [taka jedna uczelnia łódzka]. Pracuję w dwóch miejscach i wykonuję dwa zawody. Jeden wiąże się z talentem, drugi z ukończonymi studiami [praca w mediach]. jest okey, ale nie zamykam sobie dróg do czegoś innego.
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 24 maja 2005, 17:49

Generalnie- interesują mnie kreatywne zajęcia, połączenie mody, design'u, plus marketing, reklama, no i robienie pieniążków.
Marzenia? praca w Vogue lub francuskim domu mody! :lol:

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 24 maja 2005, 19:27

VALENTINA ...kiedy czytam Twoja historie...jest mi strasznie przykro z tego powodu,co Cie spotkało:(:(: Ten wypadek...smierc JEGO......wydawałoby sie,ze to scenariusz strasznego filmu,a tu po prostu? rzeczywistość:(:(:(:(:(
no comment....podziwiam Cie w kazdym razie za to,ze potrafilas wyjść z tego, a przynajmniej w takim stopniu,by zyc dalej, by odnaleźć silę na realizacje siebie,marzen...I dzieki Bogu..bo mogło byc inaczej....Nie wiem jak poradziłabym sobie ze śmiercią TEGO JEDYNEGO....moja wyobraźnia tego nie ogarnia...Ciesze sie jednak,ze radzisz sobie z tym tak dzielnie,choc nie chce wyobrazac sobie,co dzieje sie w Twoim sercu...
Czas...czas to na szczescie Twoj sprzymierzeniec...

SKA-SKA.... pozytywnie zazdroszcze paryskiej szkoly mody i zycia tam;) Moze kiedys powiesz na ten temat cos wiecej?;) Ciekawi mnie ile kosztuje taka szkola w Paryzu?jesli nie masz nic przeciwko-byłabym wdzięczna za odpowiedz:)I zycze SAMYCH SUKCESOW!!!!!!!!! Kto wie, czy w przyszłosci nie bedziemy chodzic w Twoich projektach??;)

A co do mojego wymarzonego zawodu : czasy podstawówki-to czasy marzen o weterynarii. Czasy liceum to czasy marzen o stomatologii, ewentualnie o byciu muzykiem..przynajmniej w tym kierunku sie kształciłam..
Najsmieszniejsze jest to,ze wszelka biologia i nauki z nia zwiazane,jak takze fortepian( mimo,ze spedzilam przy nim 15 lat:(- poszły w odstawke...w tym momencie koncze stosunki miedzynarodowe.Studia przeciekawe.Jestem bardzo zadowolona,ale co dalej???Gdzie praca?tego sie boje...marze o pracy w jakichs organizacjach miedzynarodowych i co przykre- nie planuje zostac w Polsce...:(
Gdybym została w Polsce, chyba tylko praca tłumacza mi zostaje...ale ja marze o podróżach....:(

A jeszcze jedno.Marzeniem moim było bycie kosmetyczką,a w tym momencie marze o tancu...ale czasu brak..:( poza tym juz chyba za późno..Moze w przyszlym wcieleniu????? :shock:
she

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 24 maja 2005, 19:48

Moim marzeniem od zawsze było aktorstwo. Dumnie dążyłam do celu(konkursy recytatorskie, teatr amatorski, kursy tańca, balet...)Niestety nie dostałam się do filmówki a do teatru okazałam się za niska... :( szczerze mówiąc załamałam się niesamowicie(do tego stopnia,że nie pojechałam na następne egzaminy do Łodzi...) Wkońcu udało sie- pasowałam na lalkarstwo...!!! (Wiadomo,że u Nas w teatrach prawie wszyscy nie ukończyli niczego lepszego... )A mnie film nie pociągał- teatr- to było coś!!!

Potem poznałam męża i musiałam wybierać- on albo marzenia.
Wybrałam... ...męża! :lol:
Teraz studiuje pedagogikę (w Niemczech) i tak naprawdę to nie mam pojęcia, czy tego właśnie chce... :?
Nie wiem, czy skończe te studia(może znajdę wkońcu coś dla siebie...)- nie zależy mi specjalnie na tym...

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 24 maja 2005, 22:46

Witam,
Nie pamietam o czym marzylam kiedy bylam bardzo mala, pozniej chyba najbardziej chcialam byc tancerka lub wybic sie w gimnastyce artystycznej. Jakbym mogla cofnac czas to poszlabym do szkoly baletowej badz na gimnastyke artystyczna:wink: W szkole podstawowej chodzilam do szkoly tanca, byla rowniez gimnastyka, dopoki sciegno mi nie poszlo, pozniej przez nastepne lata gralam w siatkowke (10 lat) Nalezalam do klasy sportowej o specjalnosci siatkowka - i tak zostalo do 19 roku zycia. Pozniej chcialam byc nauczycielka matematyki, ale nie wyszlo (zaczete studia, ciaza, przerwane studia) Znalazlam prace i .....
Pewnego pieknego dnia brat (choreograf tanca nowoczesnego) zaproponowal mi prace - kontrakt za granica...jedna z tancerek odeszla wiec ja zajelam jej miejsce.
Moje marzenie choc w czesci sie spelnilo (fakt zbyt pozno, ale bylam bardzo szczesliwa) scena, swiatla reflektorow, cos niepowtarzalnego :D :D :D
O Lido moge sobie tylko pomarzyc, moze w innym wcieleniu :lol:
Dzieki tym kontraktom troche zwiedzilam, bylo super, no i przywiozlam sobie meza :shock: :D
Skonczylam z tancem, teraz rodzina, dzieci no i z tego dorobku zrobilam sobie jedynie instuktora fitness :wink: :D :D

pozdrawiam Kamila
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 24 maja 2005, 23:11

SAM, a co to jest "lalkarstwo"???
I Ile trzeba mieć wzrostu żeby znaleźć się na scenie teatru?

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 24 maja 2005, 23:24

Dzięki She, prawda, mam ochotę porządzić w modzie ! :wink:
Szczególnie uwielbiam krytykę :lol: :lol: :lol:
(w tym celu przeglądam miliony zdjęć na necie i w gazetach)
O szczegółach porozmawiajmy na prive.

SAM, ostatnie dzwony biją żeby zawrócić ze źle obranego kierunku.
Jesli dobrniesz do końca studiów, które Cię nie interesują, w przyszłości będziesz tego żałować, może czekać Cię przekwalifikowywanie, co znowu wymaga czasu i wysiłku.
SAM, drzemie w Tobie artystyczna dusza! :D :D
REVOLUTION & LIBERATION!!! Do it!! :!: :!:


Kamila, Lido mówisz :lol: :lol: byłam, widziałam, boskie ciała, wszystkie bardzo wysokie, smukłe i wyrzeźbione, same silikonowe cycki. Ponoć to okrutna, niewdzięczna praca w środowisku bezwzględnych ludzi i zawistnej konkurencji. Fitness ma zdecydowanie więcej pozytywnej energii :D

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 24 maja 2005, 23:29

Wiem, wiem - po prostu bajka, juz jestem za stara :lol:
Bardziej osiagalne byloby Crazy Horse lub Moulin Rouge :wink:
Niestety musialam sie zadowolic ta moja grupa taneczna (styl tanca jak w kabaretach francuskich - piora i te sprawy), ale i tak bylo warto, cudo :D

Mysle, ze moje cialo moze nie jest boskie, ale tez niczego sobie.... :lol:
Kocham taniec, poza tym uwielbiam rowniez patrzec na taniec towarzyski, ach cos pieknego :D
pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 25 maja 2005, 01:07

Kamila..:):) mniam,mniam...zazdroszcze Ci tego tanca....:):))
kurcze,ale musialas miec piękne chwile:):):)
czy to prawda,ze te tancerki w tych kabaretach, musza miec ponad 175 cm?
she

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 25 maja 2005, 07:33

Zgadzam się ze ska-ska ,że jeśli rozpoczęte studia na kierunku, który przestały interesować - należy je przerwać. Szkoda czasu, wysiłu i kasy.

Polak mądry po szkodzie :(
Chciałam studiowac prawo, ale poległam na egzaminie ustnym (padło pytanie co wiem nt. walk partyzanckich w Patagonii,Ameryka Płd. :shock: )
Studiowałam administrację- jako "ekwiwalent" prawa. I to była życiowa pomyłka.
Pociągał mnie hiszpański i portugalski, ale nie zdawałam na iberystykę, bo za namową rodziców wybrałam tą nieszczęsną administrację. :evil:

A teraz- pracuję jako Kierownik na prywatnej Uczelni - i mimo zdobytego doświadczenia, posiadanych umiejętności- od 3 lat nie udaje mi się zmienić pracy(stanowisko asystentki w zupełności by mi wystarczyło) i przenieść się do Warszawy, gdzie mieszka mój Skarbek :(
Zaczynam się poddawać :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”