Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

nessa112
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 499
Rejestracja: 12 lip 2013, 21:49
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: nessa112 » 09 lis 2013, 00:18

Uważam, że nie ważne jest na jakie studia pójdziesz, czy to będzie prawo czy politologia. Trzeba po prostu być w tym dobrym. Znajdziesz wtedy pracę i osiągniesz sukces (happy

NeverGoodEnough18
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2446
Rejestracja: 24 lip 2013, 16:12

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: NeverGoodEnough18 » 09 lis 2013, 01:02

oll jest robota ! (party (rofl
Nie no żartuje sobie (tongueout
Masz rację ewelajna już nawet nie wspominając o pieniążkach na założenie czegoś ale opłaty, podatki ojj nawet nie chce o tym myśleć heh..

ewelajna1
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2013, 10:25

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: ewelajna1 » 09 lis 2013, 13:49

Ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć w siebie bo to podstawa, wtedy wszystko jest możliwe (clapping
Ja jestem po AWfie i też myślałam że znalezienie w zwodzie pracy w moim małym mieście graniczy z cudem a jednak się udało i to całkiem nie najgorzej ale i tak myślę o czyś swoim. (rofl
02.10.2013- CKN dr Szczyt
przed i po:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=180" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
oll93
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1668
Rejestracja: 14 cze 2013, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: oll93 » 09 lis 2013, 16:54

ewelajna1 w takim razie tylko pogratulować (nod (flower)

dzięki Dziewczynki za te miłe słowa (heart , ale ja naprawdę nie jestem aż tak bardzo ambitna, po prostu słucham się starszych osób i uczę się na cudzych błędach, zobaczymy co przyszłość pokaże (happy (clin
najważniejsze jest, aby robić to co się lubi/albo ewentualnie jest się obojętnym xD bo najgorzej jak się studiuje/pracuje w czymś czego się nienawidzi - np moi znajomi, którzy płaczą na medycynie, że jest im tak źle, a poszli na takie studia, no bo przecież rodzice są lekarzami i jak oni mogliby nie być ? (tongueout
27.08.13 - Korekta Nosa, dr Lembas
Przed i po: KLIK :)

27.11.14 - Poprawka (spiłowanie zrostu i przeszczep powięzi)

PRZED/PO -> PORÓWNANIE <- KLIK

ROK PO :)[/color][/color]

> Tak nos się zmieniał: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p885733" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
1988ona
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 28 sie 2013, 18:17

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: 1988ona » 09 lis 2013, 17:39

Oll To mogę Ci podać rękę (handshake Ja też studiuję Zarządzanie (sun tylko że na Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. T.Kotarbińskiego jestem teraz na piątym semestrze i przede mną praca...
Moja specjalizacja to Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw oprócz tego jestem od pięciu lat księgową w biurze rachunkowym, więc doświadczenie już mam i mimo wszystkich utrudnień lubię swoją pracę.Ale tak poza tym to dobry kierunek, myślę że z pracą nie jest tak źle - chociaż to pewnie zależy od lokalizacji, jakie województwo itd. Życzę Ci spełnienia kolejnych marzeń (sun
24.10.2013 -konsultacja dr Skupin
24.02.2014 -CKN dr Skupin

Awatar użytkownika
oll93
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1668
Rejestracja: 14 cze 2013, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: oll93 » 09 lis 2013, 17:48

no to super, że już pracujesz tyle czasu! (clapping ja jak mówiłam, z chęcią bym się podjęła jakiejś, nawet na pierwszym roku byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ubezpieczeniowej i ją dostałam, ale niestety byłam zmuszona zrezygnować, gdyż po prostu nie miałabym czasu na to, żeby zjeść albo się wyspać porządnie (tmi .. w sumie teraz nawet się tym nie przejmuje, bo uświadamia mi moja rodzina każdego dnia, żebym jak najlepiej wykorzystała jeszcze te lata, gdy nie muszę pracować, bo w życiu jeszcze nie raz będę marzyć o tym, aby wrócić do tych czasów (tongueout mam nadzieję, że po tych ciężkich studiach (tak, wbrew pozorom nie są łatwe i nie ma tak, że mogę pozwolić sobie na opierdzielanie, bo siedzę całymi wolnymi dniami (weekendy, czasem w tygodniu się zdarzy) nad różnymi projektami i zadaniami, że czasem aż mi się chce (puke tym wszystkim (mdr )) [długi nawias hahah (giggle ] dostanę pracę, która pozwoli mi się w jakimś stopniu realizować i nie będę żałować tych lat nauki (mdr
27.08.13 - Korekta Nosa, dr Lembas
Przed i po: KLIK :)

27.11.14 - Poprawka (spiłowanie zrostu i przeszczep powięzi)

PRZED/PO -> PORÓWNANIE <- KLIK

ROK PO :)[/color][/color]

> Tak nos się zmieniał: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p885733" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
1988ona
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 28 sie 2013, 18:17

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: 1988ona » 09 lis 2013, 18:29

Oll Pewnie (yes) jestem tego samego zdania co Ty, póki masz taką możliwość to ucz się i ciesz się z tego. Ja się wyprowadziłam z domu jak miałam 20 lat ale uważam że to za wcześnie. Chętnie bym wróciła z powrotem do gniazdka i do tamtych czasów (giggle ale jak już się człowiek zdecyduje na "dorosłe" życie to przeważnie już nie ma powrotu, po prostu ten etap w życiu jest już za nami...
24.10.2013 -konsultacja dr Skupin
24.02.2014 -CKN dr Skupin

Awatar użytkownika
TrzyBobry
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sie 2013, 21:17

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: TrzyBobry » 10 lis 2013, 11:21

O jak ja lubie takie watki, bo tak jak Nectarine88 napisala - normalnie to tak troche wstydliwe sie dopytywac (blush

Kosmetologia - uwazam, ze to super zajecie. I w ogole wszystko co wiaze sie z upiekszaniem za takie uwazam :D

O, Nactarine, nie mozesz dokonczyc ? Zostalabys pogodynka i moze specjalnie dla Ciebie kupilabym telewizor, zeby prognoze ogladac po Wiadomosciach :)

oll93, akurat z tego co sie metnie orientuje to po Zarzadzaniu wcale nie jest tak niedobrze jak inni sugeruja. Zwlasza, ze laczysz to z finansami :) Biznesowy angielski tez mi sie marzy, zamierzasz to zakonczyc jakims certyfikatem :>?

Ja skonczylam prawo i jestem na aplikacji plus na studiach podyplomowych. Rozowo nie jest i mysle nad drugim fachem w reku, ktroy bylby jakism oderwaniem - cos z finansami czy bankowoscia...
dr Z. Giedrojć-Juraha - CKN 28 listopada 2013 r.
dr A. Broma - 9 lipca 2018 r.

ewelajna1
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2013, 10:25

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: ewelajna1 » 10 lis 2013, 12:58

Oll- rodzice dobrze Ci mówią ciesz się tym czasem kiedy jeszcze nie musisz pracować, ehhh studia to na prawdę najpiękniejsze lata w życiu ja wspominam bardzo miło.
Korzystaj korzystaj i jeszcze raz korzystaj i pamiętaj w tym natłoku nauki znajdź czas na imprezę bo na studiach są najfajniejsze (giggle
02.10.2013- CKN dr Szczyt
przed i po:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=180" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
oll93
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1668
Rejestracja: 14 cze 2013, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: oll93 » 10 lis 2013, 13:03

Tak, myślę o jakimś certyfikacie - jednak jest to często dosyć duży wydatek na taki egzamin i nie ma się pewności, że go się zda.. najczęściej pracując w firmie, pracodawca może pokryć taki koszt lub jakoś dofinansować (happy przynajmniej tak mój brat sobie załatwił (smirk i mam nadzieję, że i mi się to uda (happy
do tego teraz przygotowuje się do zdawania CAE albo C1, bo jeszcze nie jestem pewna, FCE już mam, więc trzeba iść do przodu (tongueout obym miała tyle zapału jeszcze do niemieckiego i hiszpańskiego, ucze się już ich pare ładnych lat, a dalej stoje w miejscu (czyt. poziom podstawowy, nawet nie średniozaawansowany) (tongueout

2krabiki - zazdroszczę, że już jesteś po tak ciężkich studiach i dalej się dokształcasz! Powodzenia! na pewno uda Ci się robić w przyszłości to co będziesz chciała (yes) (flower) (mdr
27.08.13 - Korekta Nosa, dr Lembas
Przed i po: KLIK :)

27.11.14 - Poprawka (spiłowanie zrostu i przeszczep powięzi)

PRZED/PO -> PORÓWNANIE <- KLIK

ROK PO :)[/color][/color]

> Tak nos się zmieniał: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p885733" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”