Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: iff » 19 mar 2015, 20:56

Moja pewna młoda znajoma, oblatana w temacie, nazywa program Erasmus - "orgazmus" ;-)
Ponoć oddaje istotę zagadnienia (akurat w tym wypadku dot. Barcelony).
I też się zgadzam z opinią Viriel - NY to centrum naszego świata, Rzym naszej epoki...i tam dzieje się!!!

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: beata-malgorzata » 19 mar 2015, 21:03

Nie straszcie dziewczyny , prosze (tmi
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: viriel » 19 mar 2015, 21:08

Nowy Jork ma też tą zaletę (podobnie jak Miami) że jest znacznie bliżej Europy i jest sporo dogodnych połączeń lotniczych, a lot trwa znośnie.
Hawaje są bardzo oddalone od jakiegokolwiek lądu, z Los Angeles leci się około 6 godzin, a przecież jeszcze tam trzeba dolecieć... Ciężko to zrobić w mniej niż 24 godziny.
Ale ja bym mogła tam latać w kółko, albo zamieszkać (gdyby nie te kosmiczne ceny nieruchomości). Jak bym miała tam rodzinę to by się ode mnie nie uwolnili heheh (giggle

Sama myślę teraz o kursie angielskiego w Stanach, ale biznesowego bo ten codzienny mam już opanowany (clin

Ja nie chcę straszyć (clin Na pewno będzie zadowolona i przeżyje super przygodę. Super start w dorosłość. Jeśli to rozsądna dziewczyna to nie masz się czego obawiać.
ale z tymi rodzinami goszczącymi studentów bywa rożnie- ja bym to porządnie zweryfikowała. Chodzi o to, że czasem niektóre szkoły oszukują i tak naprawdę lokują uczniów w internacie "przy rodzinie" dozorcy obiektu... Nikomu się krzywda żadna nie dzieje, tylko chodzi o to, że trochę ludzi naciągają. Warto też sprawdzić odległość miejsca zamieszkania od szkoły. Żeby się potem nie okazało że córka będzie spędzać po 4 godziny dziennie w komunikacji miejskiej...

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: beata-malgorzata » 19 mar 2015, 21:16

Bedzie spedzac godzine w komunikacji miejskiej w jedna strone bo szkola znajduje sie na peryferiach miasta . Ostatnie 2 miesiace spedzi w internacie na miejscu , chce poznac jedno i drugie . Jest bardzo rozsadna , skromna i madra dziwczyna , poradzi sobie , wierze w nia .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

nessa112
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 499
Rejestracja: 12 lip 2013, 21:49
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: nessa112 » 23 mar 2015, 15:33

beata-malgorzata
ja przez rok studiowałam w Nowym Jorku i bardzo, bardzo polecam. Ogromne doświadczenie i świetny punkt w CV (happy Poza tym fajna przygoda dla młodej osoby. Jeżeli ma taką możliwość niech się nie zastanawia (happy

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: Michitka » 29 mar 2015, 11:44

Mam pytanie trtoche z innej beczki..jak wyglada teraz praca jako posrednik nieruchomosci w Warszawie?
Warto w coś takiego brnąć
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
tancereczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 645
Rejestracja: 12 lis 2006, 15:37
Kontakt:

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: tancereczka » 04 kwie 2015, 14:56

MOj tata skonczyl studia techniczne a pozniej zrobil podyplomowe na Politechnice z tego zakresu, ale pracy nie znalazl w tej dziedzinie, byc moze ze wclgedu na swoj wiek.
Musisz sama sie przekonac czy ktos byc Ciebie zatrudnil.

Ja widze u siebie na osiedlu biuro nieruchmosci, ktore funkcjonuje a nie bylo go wczesniej, wiec ten rynek sie rozwija.... .
pursuit of perfection..not necessary only in beauty
Botox-czolo. Dziala :)
Korium April 2014

Awatar użytkownika
oll93
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1668
Rejestracja: 14 cze 2013, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: oll93 » 04 kwie 2015, 18:11

w Warszawie rynek nieruchomości niestety leży z tego co słyszę od osób, które się tym zajmują. Jeszcze pare lat temu był z tego dobry (cash teraz niezbyt
27.08.13 - Korekta Nosa, dr Lembas
Przed i po: KLIK :)

27.11.14 - Poprawka (spiłowanie zrostu i przeszczep powięzi)

PRZED/PO -> PORÓWNANIE <- KLIK

ROK PO :)[/color][/color]

> Tak nos się zmieniał: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p885733" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
lila.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 182
Rejestracja: 30 maja 2015, 12:27

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: lila. » 03 kwie 2018, 22:29

Dziewczyny, piszecie o różnych zawodach wykonywanych, jakie by Was satysfakcjonowały. A jak z zarobkami? Jakie zarobki są dla Was "juz" dobre, jakie by Was satysfakcjonowały. Ile to dla Was "duzo zarabiac"?

Julka1992
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:44

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: Julka1992 » 14 maja 2020, 15:35

lila. pisze:
03 kwie 2018, 22:29
Dziewczyny, piszecie o różnych zawodach wykonywanych, jakie by Was satysfakcjonowały. A jak z zarobkami? Jakie zarobki są dla Was "juz" dobre, jakie by Was satysfakcjonowały. Ile to dla Was "duzo zarabiac"?
Takie, ktore pozwalalyby mi na spokojne utrzymanie sie + spelanianie raczej wiekszosci zachcianek i jeszcze odlozenie czegos na czarna godzine. To dosc plynna kwota w obecnych czasach, ale mysle, że te 4 000 na reke to juz bez tragedii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”