Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 26 maja 2005, 19:35

widze Dziewczyny, ze jestescie duzo bardziej zorientowane jaka jest rzeczywistosc w dzisiejszej oswiacie!!!!!zgadzam sie z Waszym zdaniem w pelni!Ja lubie to co robie, chociaz nie jest to, tak jak wspomnialam ,
szczyt moich marzen( m.in. ze wzgledu na zarobki). Mysle,ze dzisiejszy nauczyciel ma niewiele do powiedzenia a fura papierkowej roboty( awanse zawodowe itd) uniemozliwia w pelni zajecie sie edukacja tych mlodych ludzi!!!!!
Mysle, ze ktos , kto ma pojecie o praktyce a nie tylko suchej teorii wie, ze nawet jesli ktos nazwie uczniow "bachorami", to wiele sie nie myli ale praca jest praca i ktos musi to robic!!!! i chyba przypadkowym belfrem nie jestem, poniewaz skonczylam uczelnie typowo pedagogiczna z nastawieniem na nauke jezyka obcego! :wink:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 26 maja 2005, 19:54

Gina111- Zejdź proszę ze mnie!!! Zakończyłaś temat, taaaak...???

Wiem,że każda z Nas ma rację(i jeśli chodzi o nauczycieli i o uczniów
...) Niestety w ten sposób się nie dogadamy... Myślę,że na ten temat można dyskutować bardzo długo(i rozpatrywać każde za i przeciw... )
Gina111- lubisz się na kimś wyzywać???(to może w szkole, co???)

Niestety, obraziłaś mnie Gina111 Twoim stwierdzeniem ("myślenie nie boli ") -tak to możesz odzywać się do kogoś innego- NIE JESTEM TWOJĄ KOLEŻANKĄ ANI TWOJĄ UCZENNICĄ !!!

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 26 maja 2005, 20:40

Sugar od kilku dni nie było, ale jak tu wpadnie , to pozamiata!

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 26 maja 2005, 21:18

Ja tylko coś dodam, tak od siebie a propos tej kłótni:

Dziewczyny weźcie pod uwagę, że wypowiadając się pisemnie czasami ciężko jest wyrazić to, co się czuję. Tak samo czytając wypowiedź osoby, której nie znamy osobiście, możemy mieć mylne wrażenie, co do jej intencji. Nie widzimy naszych twarzy i nie słyszymy intonacji głosu. Nie oceniajmy za szybko tego, co przeczytamy, bo kogoś przemyślenia mogą być całkiem inne niż nam się wydaje, tylko nie zawsze są napisane w jasny dla nas sposób. Bądźmy tolerancyjne i zanim zaatakujemy, spróbujmy wyjaśnić, co ktoś miał na myśli. :wink:
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 26 maja 2005, 22:47

Zgadzam się z Tobą Małgoś...

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 27 maja 2005, 12:30

Cyryl ,może wyrzuć, bo to zatruwa wątek, który jest ciekawy i wiele osób jeszcze się nie wypowiedziało.

ask
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 338
Rejestracja: 16 mar 2005, 09:04

Post autor: ask » 27 maja 2005, 13:05

No to ja wroce do tematu :lol:
Jakos dziecko chcialam byc bibliotekarka... wyobrazalam sobie, ze mam dziennie 8 godzin na czytanie ksiazek i co jakis czas dochodza nowe... to bylo moje marzenie... a zostalam informatykiem :? jakos tak dziwnie sie u mnie poskladalo, ze potoczylo sie prawie jak bez mojego udzialu :P w efekcie koncowym jestem jednak zadowolona :lol:

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1102
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 27 maja 2005, 13:20

ktoras z was pisala cos o administracji.... ja ten kierunek studiuje i ni ujka mnie to nie interesuje, na dodatek wspomniano tu, ze ten kierunek to byla pomylka, nie wiem co mam studiowac zeby sie wciagnac, nie wiem ;/

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 27 maja 2005, 13:25

Oj, to przykre Nicole, bardzo Ci współczuję,
ja nie wiedziałabym co jeszcze wybrać, tyle mam zainteresowań i wiedza mnie kusi i bardzo chciałabym się rozwijać

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 27 maja 2005, 17:19

Ja sie dopiero wybieram na studia :oops: Mysle o biotechnologii lub analityce medycznej. No i od dawna pociąga mnie psychologia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”