Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 26 maja 2005, 09:27

Monisia, to nie jest śmieszne...Zobacz, Kilgore nie została pisarką, bo nie potrafi rozwinąć zdania ...
Jak Ty byś się czuła, gdybyś bardzo czegoś pragnęła, a w ogólne nie miałabyś do tego talentu? :cry:

Kilgore, a otworzysz wątek o psychoanalizie dla nas? :P

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 26 maja 2005, 10:07

Samanthii pisze:Gina111- sorki ale jeśli Ci młodzi ludzie są dla Ciebie Bachorami to może lepiej zmień zawód :?:

Trochę wkurzyła mnie Twoja wypowiedz( mogę zrozumieć,że jesteś nieszczęśliwa z powodu tego ,co robisz... ...ale nie musisz też unieszczęśliwiać innych...)
Ciekawe jakim jesteś pedagogiem :roll: ??? Boże broń od nauczycieli z przypadku!!!

ska-ska-ja też wiem ,komu się oświadczył :lol: :lol: :lol:
Samanthii, chyba troche za szybko mnie oceniłas i nie za bardzo mi sie to podoba!!! Ja jestem nauczycielem od 5 lat, NIGDY nie mialam problemow z mlodzieża( pracuje w typowo meskiej szkole)dogaduje sie z Nimi swietnie i na koniec roku szkolnego to wlasnie ja wracam do domu z nareczem kwiatow , chociaz wreczanie kwiatow nie jest juz tak popularne!to slowo 'bachory" to raczej swojego rodzaju przenosnia i gdybym chciala to zmienilabym ten zawod na inny, przynajmniej lepiej platny!Kim Ty jestes ze twierdzisz, ze ja unieszczesliwiam innych? dziewczyno, ty nie masz pojecia jaka jest teraz mlodziez i chyba powinnas zapoznac sie z jednym bardzo starym aczkolwiek aktualnym powiedzeniem:"Obys uczył cudze dzieci"
chyba czasami nie zastanawiasz sie nad tym co piszesz, a pomysl ze mozesz zrobic komus przykrosc!ilosc wysłanych postow jeszcze o niczym nie swiadczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nauczycielka nie z przypadku (((((moja Mama w grobie sie przewraca, jak takie cos widzi!! Sama byla pedagogiem kupe lat i to ONA wprowadzila mnie w ten zawód. Była najszczesliwsza ,kiedy dowiedziala sie ze koncze pedagog. uczeelnie i przejme po Niej pałeczke w szkole w ktorej uczyła.......))))))))))

oj Samanthii-myslenie nie boli!!!!uwierz!!!!! :cry:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 26 maja 2005, 10:27

Przede wszystkim, to Ty mnie tutaj obrażasz!!! Co ta ma znaczyć"myślenie nie boli",co???

Napisałam na początek"sorki", bo nie byłam do końca pewna ,jaki masz stosunek do tego co robisz!!! Nie mam pojęcia, co robiła Twoja mama, ciocia, itd.Nie znam Cie! Mogę Cię tylko "ocenić" po tym ,jak wyrażasz swoje uczucia...
Strasznie wkurzyłaś mnie z tym określeniem "bachory"-nie chciałabym,aby o moim dziecku tak mówiono. Poza tym- nie wierzę, że wszyscy młodzi są źli!!! Mam także nauczycieli w rodzinie i wiem,iż ten zawód wymaga dużej cierpliwości...!!!
Ale jak widzę-Tobie się ona skończyła! Więc...

Znam ludzi ,którzy nie nadają się do zawodu pedagoga i tylko krzywdzą innych... A to naprawde odpowiedzialna praca...

Nikomu nie chcialam zrobić przykrości- Gina111- i to Ty mnie źle oceniasz...!!!

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 26 maja 2005, 10:49

nie bede Ci tłumaczyc co znaczy "myslenie nie boli" bo CHYBA to rozumiesz!!!!!zaczelas pisac takie wątki a teraz masz pretensje ze ktos cie obraza! Ja nie oceniam tego co Ty robisz i wolalabym zebys Ty tego tez nie robila!!!!! a ja nic o ciociach nie wspomnialam!
Nie masz pojecia czy moja cierpliwosc sie skonczyla czy tez nie!
A zreszta..... nie lubie bawic sie w takie rzeczy!!!!!!!pisz sobie co chcesz

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 26 maja 2005, 10:54

I jeszcze coś dopiszę...

Jak już wspomniałam studiuję pedagogikę(chociaż mnie to nudzi..) i (NIESTETY) sama miałam praktyki z młodzieżą!!!
Wiem, jak to jest(Gina111)i jacy mogą być młodzi ludzie- Ja także miałam czasami stres i raz nawet poplakałam się przez jednego chłopca... Ale nie powiem nigdy nic złego o dzieciakach czy młodzieży, bo wiem,że właśnie ich "dobre" wychowanie zależy od rodziców i właśnie pedagogów...!!!

Widzisz, nie znasz mnie w ogóle...

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 26 maja 2005, 11:01

wiesz co, nie ciagnij juz tego tematu, bo dla mnie to bez sensu! ja Cie zle nie oceniam !!!! moim skromnym zdaniem nic zlego nie powiedzialam na temat dzieci! a moze tylko powinnam slowo bachory napisac w cudzysłowiu! dla mnie ten temat jest zakonczony!!!!!nie chce nikogo obrazac ani prowadzic dziwnych polemik na takie tematy!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 26 maja 2005, 17:39

ska-ska pisze:Monisia, to nie jest śmieszne...Zobacz, Kilgore nie została pisarką, bo nie potrafi rozwinąć zdania ...
Jak Ty byś się czuła, gdybyś bardzo czegoś pragnęła, a w ogólne nie miałabyś do tego talentu? :cry:

Kilgore, a otworzysz wątek o psychoanalizie dla nas? :P
Hi Hi!!! Ska-ska, ty to masz gadane :lol: :lol: :lol: ale sarkazm...
w sumie pomysł takiego wątku jest całkiem ciekawy, tylko szkoda że do psychoanalizy potrzeba wielogodzinnych rozmów :cry:
ciekawe czego byśmy się o sobie dowiedziały? :wink:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 26 maja 2005, 17:51

Gina111 masz rację nazywając dzieci bachorami, a niektóre zasługują nawet na gorsze określenia i nic nie mają wspólnego z małymi słodkimi dziećmi, przypominają raczej bandytów :wink: . Moja mama jest nauczycielem w gimnazjum. Ok większość uczniów jest wporządku, ale są też tacy którzy: palą dzienniki, opluwają nauczycieli, dzwonią do szkoły i mówią że w szkole jest bomba (ewakuacja szkoły i akcja warta 50 tyś :D ) podrzucają sobie nawzajem narkotyki, klną, kradną...itd, itp. Sama przyjemność :lol:
Nauczyciel nie może nic z tym zrobić. dodam jeszcze że to jest przeciętne warszawskie gimnazju, a nie jakaś zawodówka.
Samanthii teraz jesteś na studiach i masz ideały ale to wcale nie takie proste jak napisałaś.
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 26 maja 2005, 18:35

Samanti nie odbierz tego co napisze jako atak na twoją osbę, ale warto byłoby zastanowić się czy masz racje obrażając się na Ginę 111.
W dzisiejszych czasach dobre wychowanie nie zależy od nauczyciela,który jest bardzo ograniczany. Mam na myśli jak nie wiele trzeba żeby z pedagoga z powołania uczeń zrobił oprawcę, bo wystarczy że głośniej zwróci uwagę za złe zachowanie a taki "bachor" leci do mamy na skargę.
Rodzice robią z tego "wielkie halo" i w tym momencie nauczyciel jest na straconej pozycji-bo komu się prędzej wierzy własnemu dziecku czy nauczycielowi?
Pracuję w wojsku i dopiero tu się mogę napatrzeć i ocenić jakie to "słodkie dzieci " wyrastają, powiem więcej dostrzegam jakie i kto popelnił błędy wychowawcze - zapewniam że nie są to błędy pedagogów :!:
Dla mnie osobiście wystarczy że pójdę do szkoły syna na krótką pogawędkę z nauczycielem, to szczerze mówiąc mózg mi się lasuje od tych wrzasków i tekstów "naszych słodkich dzieci"

Podziwiałam i będę podziwiać ludzi, którzy podjęli się kształcić czyjeś dzieci, a słowo "bachor" i "słodkie dziecko" to przecież tylko przenośnia :)

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 26 maja 2005, 19:30

Basia1, gdyby Kilgore zafundowała nam psychoanalizę, byłoby tu dużo za dużo roboty :lol:

Myślę, że tylko nas mają na obserwacji :idea:
8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”