Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: jaaa » 01 maja 2011, 19:50

Ewelcia a co robisz w Anglii?

ja tez zaluje ze wybralam kierunek taki jak mnie interesowal zamiast taki ktory jest oplacalny i jednak praktyczny a nie socjologia...:/ skonczylam i nic mi po tych studiach proc zpapierka

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: szkarolina » 01 maja 2011, 20:29

Nie do konca sie z Wami zgadzam, dziewczyny. Mysle, ze o ile nie wybierze sie bardzo specyficznego kierunku studiow to po uzyskaniu absolutorium mozna robic praktycznie wszystko (wylaczajac oczywiscie kierunki typu medycyna). Natomiast to, co bedziemy robic w bardzo duzej mierze zalezy od nas samych. Ja skonczylam socjologie i psychologie spoleczna, a pracuje w zawodzie pozornie niezwiazanym z zadnym z tych kierunkow. Moje wyksztalcenie nigdy tez nie bylo przeszkoda na rozmowach kwalifikacyjnych na stanowiska na przyklad analityczne. To, co zrobimy z naszym wyksztalceniem oraz ogolnie pojeta kariera zawodowa zalezy od nas samych.
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: zabulka » 08 maja 2011, 13:11

szkarolina zgadzam sie z Toba ;))
mimo mlodego wieku i wyksztalcenia jako inż informatyki wykonywalam sporo zawodow..bo balam sie pracowac w zawodzie wyuczonym..
od 6mcy pracuje jako Pani informatyk...i stwierdzilam, ze to jednak jest to co chce robic.. kasa wporzadku..ludzie co prawda niektorzy specyficzni jak na informatykow przystalo ale.. ;))
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

DU0000005

Gdzie pracujecie,wasz zawód?

Post autor: DU0000005 » 29 wrz 2011, 11:48

Tak się zastanawiam, czy każda z Nas spełnia się zawodowo...
Gdzie pracujecie, kim jestescie? Zależy Wam na spokojnej etatowej pracy? Czy pracy XXI wieku, gdzie ona jest Waszą drugą połowką?
Ja ciągle nie wiem kim chce być. Mam 22 lata, kończę drugą szkołę i nic mnie nie rajcuje... Nie wiem gdzie chce pracowac i nie wiem kim chce być. Znaczy wiem.! Bo czuje, ze popełniłam blad wybierajac takie kierunki jakie teraz koncze, po moich kierunkach moge zasuwac i nie miec siły przebicia.. i zaluje, ze nie poszlam na studia, ktore gwarantowalyby mi rozwoj i jakis preztiz w dobrej frmie.

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: L-instant » 29 wrz 2011, 17:58

kaczkaderka jesteś młoda osobą, jeszcze wszystko przed Tobą (happy Skończ to to zaczęłaś, a po tej szkole idź tam gdzie czujesz, że będziesz się spełniać zawodowo, a w życiu nigdy nie wiadomo co może się przydać, więc obecna szkoła na na pewno Ci się nie zmarnuje, a może nawet przyniesie w przyszłości profity. Kierunki, które jedngo roku są na topie, za parę lat już nie są, więc głowa do góry (rire

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: zabulka » 20 kwie 2012, 13:20

wg mnie spelnienie zawodowe to duzo..bynajmniej w moim zyciu..gdzie nie mam meza, dziecka.. mieszkam na stancji i jestem sama sobie sterem, zeglarzem okretem..
po niecalym 1,5 roku pracy w korporacji zostalam kierownikiem nowo otwartego dzialu IT i mimo, ze zdawalam sobie sprawy jak duzo pracy, czasu, wyrzeczen bedzie mnie to kosztowalo.. to wiem, ze bylo warto podjac sie wyzwania :))
teraz moge tylko dziekowac ludziom, ktorzy kazda moja watpliwosc rozwiewali i dawali mi wiare w siebie ;))

takze do boju kobietki!

p.s. u nas w firmie IT kierownikow kobiet jest wiecej niz mezczyzn (giggle
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

[Inez]
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2008, 22:34

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: [Inez] » 04 maja 2012, 21:59

Ja skończyłam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, później Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (podyplomowe).
Pracuje w branży ubezpieczeniowej a moim marzeniem jest praca w HR, niestety nie jest łatwo się tam przebić bez doświadczenia...

Awatar użytkownika
tie_girl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:11

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: tie_girl » 09 maja 2012, 16:45

[Inez], ja również jestem po Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej, dokładnie UWr. Na studia poszłam, przyznaje, z czystej ciekawości. Nie pracuję w tym zawodzie i, mimo takiego kierunku studiów, baaardzo nie lubię jak pojawiają się dziennikarze ;) Jakoś kamera, mikrofon, aparat - działają na mnie jak płachta na byka. Nie nie, abyście mnie źle nie zrozumiały, nie ganiają za mną ;) Jestem z zawodu policjantką, nie celebrytką ;) Pracy nie zamieniłabym na inną, chociaż są sytuacje kiedy człowiek, z wkurzenia, pyta sam siebie - co ja tutaj robię. Ale to chyba normalne w wielu zawodach ;) I pomyśleć, że jako mała dziewczynka chciałam zostać zakonnicą, modelką, uwaga uwaga - striptizerką... (giggle
Czego Bóg nie dał, chirurg nie poskąpi ;)
nos - 14.07.2005 r./dr Bieniek
piersi - 07.01.2013 r. (Silimed Nuance 305 XH)/dr Kasprzyk

nessa112
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 499
Rejestracja: 12 lip 2013, 21:49
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: nessa112 » 10 paź 2013, 21:17

Ja studiuję prawo i w przyszłości bardzo chciałabym pracować w jakiejś wielkiej firmie jako radca prawny, ale niestety jeszcze kilka lat nauki przede mną, więc i plany mogą się zmienić (happy

Awatar użytkownika
oll93
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1668
Rejestracja: 14 cze 2013, 09:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: lek. Z. Giedrojć Juraha - Wioletta566/1; Ania555/1

Post autor: oll93 » 07 lis 2013, 22:04

a czym się ogólnie zajmujesz? pracujesz/studiujesz? (happy
27.08.13 - Korekta Nosa, dr Lembas
Przed i po: KLIK :)

27.11.14 - Poprawka (spiłowanie zrostu i przeszczep powięzi)

PRZED/PO -> PORÓWNANIE <- KLIK

ROK PO :)[/color][/color]

> Tak nos się zmieniał: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p885733" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”