pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 07 wrz 2010, 09:36

Michitka powtorze za Ewa i powiem, ze to zalezy. Co do ceny pokojow to zupelnie sie nie orientuje, a ceny mieszkan hmm no wlasnie zalezy, od bardzo wielu rzeczy. Zalezy w jakiej dzielnicy, zalezy jak skomunikowane z centrum (czy przy metrze badz tramwajach), zalezy po ktorej stronie Wisly, zalezy w jakim budownictwie. Jak to w kazdym miescie jedne lokalizacje sa lepsze, a inne troche gorsze (clin Nie wiem czy to pomoze, ale orientowalam sie ile moglabym dostac za wynajem swojego mieszkania na Zoliborzu, zaraz przy stacji metra, kamienica (bardzo wysokie mieszkania, duze okna), mieszkanie po remoncie, 50m2 - ok. 2500zl miesiecznie. Ale nie jestem pewna czy taka informacja pomoze Ci w rozeznaniu sie w rynku bo jak mowie, cen tyle ile mieszkan (giggle

Co do pracy...to juz temat rzeka. Byloby latwiej gdybys chociaz zdradzila w jakies dziedzinie chcesz pracowac. Czy sa problemy ze znalezieniem? Nie wiem, ja (Bogu dzieki) nigdy nie mialam ale mam znajomych, ktorzy z dobrym wyksztalceniem i doswiadczeniem nie moga znalezc dobrej pracy. Jakas tak prace maja, ale do dobrej jej daleko.

Dona gratulacje (kiss (kiss (kiss Kiedy masz termin? (rire

Ewcia no wlasnie postanowilam sie zrehabilitowac i wrocic do wszystkich watkow naraz. Nie powiem, troche to czasochlonne ale jak szalec to szalec (giggle Strasznie sie za Wami stesknilam i pomimo, ze przyznaje ze czasami tu zagladalam i na szybko was podczytywalam to musialam sie skupic na posaniu tej glupiej pracy (headbang Zreszta praca w dalszym ciagu nie jest napisana, ale czesc moich obiektow badawczych wyjechala do Pakistanu i dupa, musze na nich zaczekac. Ale w tak zwanym miedzyczasie postanowilam ten czas spozytkowac na rozpuste na rozowym (rofl

Lubka kochana strasznie mi przykro, ze masz takie problemy z zelkami i nie mozesz sie nimi w pelni cieszyc (triste Mam nadzieje, ze w miare szybko uda Ci sie umowic na poprawke i wymienic implanty na takie, z ktorymi bedziesz sie lepiej czula (kiss Po szczegoly pedze do waszego watku, mam nadzieje ze nie bede miec dzisiaj duzo pracy to przeczytam od deski do deski.

Olu no widzisz kochana, a ja bylam nieswiadoma ze w tym samym czasie przeprowadzilysmy akcje znikania z forum (giggle Dobrze ze tez juz jestes (kiss Co do problemow z tesciowa, wiem ze latwiej powiedziec niz zrobic, ale postaraj sie nie brac tego bardzo do glowy. Nie warto zebys sie denerwowala z powodu takiej glupiej baby. Ja ostatnio coraz czesciej przybieram postawe olewajska w stosunku do takich ludzi, nazywam to rozwinieta asertywnoscia (szczegolnie wykazuje sie nia w pracy (tongueout ), ale przyznam, ze troche czasu mi zajelo zeby sie do tej rozwinietej asertywnosci przyzwyczaic i przekonac (giggle
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 07 wrz 2010, 14:17

Dziewczyny bardzo wam dziekuje za gratulacje.... (flower) ...

szkarolina termin mam bardzo ciekawy bo 01,01,2011.... (party (drink
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 07 wrz 2010, 14:57

dona, no to imprezowy chlopak bedzie (party
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 07 wrz 2010, 14:59

ewawawa pisze:dona, no to imprezowy chlopak bedzie (party
wystrzałowy... (giggle (rofl (party
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 07 wrz 2010, 15:01

i wiecznie w szampanskim humorze! (drink (happy
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: nesia » 08 wrz 2010, 09:08

dona7 pisze: termin mam bardzo ciekawy bo 01,01,2011.... (party (drink
ho ho ciekawa data, ale - oby dzidziorek sie nie pospieszył i nie przyszedł w koncówce roku bo będzie miał roczek do tyłu; z tej daty jest też mój tesc - oj oby data urodzin nie była powiązana z charakterkiem... (clin

a tak po za - mozliwe że nasze dzidzie będą z tego samego mies. (ja mam termin na 30 stycznia)
(heart
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 08 wrz 2010, 09:22

Dona to faktycznie ciekawy termin (rire Moja siostra cioteczna urodzila sie wlasnie 1 stycznia i w jej przypadku data urodzin zobowiazuje...jest bardzo imprezowa (giggle (dance (dance (dance
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 08 wrz 2010, 17:32

dziewczyny synek raczej bedzie imprezowy ...jak nie po dacie to po rodzicach (giggle (party (dance (drink ...

ale tak nesia masz rację też bym wolała żeby sie nie pospieszył...to moje gratulacje (flower) ...wiesz co bedziesz miała czy jeszcze nie...?
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 08 wrz 2010, 21:05

Nesiu a teść to koziorożec (whew bo moja teściowa też i uważam, że osoby spod tego znaku mają prze, prze paskudne charaktery (tongueout a znam kilka osób spod znaku koziorożca i do wszystkich niestety się to odnosi (clin

Co tu tak cicho, gdzie Wy się Gwiazdy podziewacie (giggle (star no gdzie, ja się pytam |Herbatnik (sun

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: jsia » 08 wrz 2010, 21:10

ola banderola pisze:Nesiu a teść to koziorożec (whew bo moja teściowa też i uważam, że osoby spod tego znaku mają prze, prze paskudne charaktery (tongueout a znam kilka osób spod znaku koziorożca i do wszystkich niestety się to odnosi (clin
Oj, ktoś tu się prosi o ostrzeżenie (giggle
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”