pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Annetta » 05 wrz 2010, 12:24

Dziweczyny, mi sie nawet w glowie nie miesci ze mozna byc taka trujaca tesciowa (devil
Skad sie takie babska biora, az nie do pomysleniz ze mozna byc az tak zepsutym zgnilym czlowiekiem.

Jedyne co mi na mysl nachodzi to ograniczyc do minimum kontakt.Nie przejmowac sie takimi babami i zyc wlasnym zyciem, nie ogladajac sie na te dewotki (angry Ignorowc je , traktowac jak powietrze a w razie czego wypiac na nie (mooning (mooning (mooning

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Michitka » 05 wrz 2010, 18:35

Potrzebuję pomocy od dziewczyn z Wawy?

Czy trudno o pracę s stolicy?
Jakie są ceny za pokój?mieszkanie?
I zarobki?


Byłam ostatnio w Wawie i mnie powaliło, że Wawa ma ceny takie jak u mnie w mieście jak chodzi o jedzenie, restauracje, przejazdy itp.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 06 wrz 2010, 10:48

Ola ja też miałam kilka kiepskich sytuacji w rodzinie. Brat mojego taty i jego córunia robili różne dziwne akcje, knuli i kłamali za plecami innych, tak jakby chcieli skłócić całą rodzinę. Do pewnego momentu byłam jedyną osobą która to widziała (moja kuzyneczka, która przed wszystkimi grała aniołka, przede mną pokazywała prawdziwą twarz). Niestety, w końcu mnie też dotknęły pewne nieprzyjemności z ich strony i w tym momencie postanowiłam się od nich odciąć. Nigdy nie utrzymywaliśmy specjalnie kontaktu, a cała rodzina spotykała się tylko na święta, więc po co stwarzać jakiekolwiek pozory że się kochamy. Po czasie wszyscy przejrzeli na oczy i teraz to wujek ze swoją córeczką są traktowani z dużym dystansem i się trochę uspokoili, a reszta żyje w zgodzie. Może jak Twoja teściowa zobaczy że jej działania nie robią na nikim wrażenia to też się opamięta.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 06 wrz 2010, 14:59

Kochane wroconam na forum ojczyste lono (rofl

Mam mase czytania bo i mase do nadrobienia, a nie bylo mnie bo musialam troche ruszyc swoja magisterke, a forum bardzo mnie rozpraszalo. Magisterki oczywiscie jeszcze nie dokonczylam, ale ruszylam ja na tyle ze postanowilam przerwac swoj odwyk od rozowego (clin Co u Was slychac? Jak sie maja Lubkowe nabytki? Gdzie sa fotki? Dalej dietujecie? Lece sie poszwedac w innych watkach, fajnie jest wrocic, stesknilam sie (party (party (party
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 06 wrz 2010, 15:25

szkarolinka super że już jesteś .... (kiss ...troszkę masz do nadrobienia....

dziewczyny a ja na 100% bede miała synka Tymoteusza (dance (dance (dance ...
lekarka powiedziała ze " interesik to on ma hihih.." oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe ale miło wiedzieć...
mąż jak to chłop chodzi dumny jak "paw"...boziu jakie te chłopy nasze "głupkowate" czasem są (clin (giggle ....
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 06 wrz 2010, 19:01

Ola, fajnie Cie widziec (heart i niefajnie ze masz taka jazde z baba jedza (thinking no ale co zrobisz, sprobuj olac na ile potrafisz - dobrze ze Twoj maz normalnie sie zachowuje (yes)

marryme, no i dobrze - lepiej tak niz sie meczyc z szefem lachudra
gratuluje wydarcia (yes)

Michitka, wiecej danych - wszystko zalezy

Szkarolina, jakbyscie sie z Ola zmowily i naraz Cory Niewierne nawracacie sie! (giggle (giggle
(sorry Ola, nie umiem sie czasem powstrzymac)
dobrze ze jestes (kiss
nie mam z kim o dietowaniu pisac, samej mi sie juz chyba nie chce ... (thinking

dona gratulacje (yes) (kiss
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
missP
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 169
Rejestracja: 07 lip 2009, 10:55

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: missP » 06 wrz 2010, 21:25

Ale macie przeprawy z teściowymi (punch życzę Wam, żeby już więcej nie wprowadzały toksycznej atmosfery (sun


Dona gratuluję (happy


Mam przełożony termin operacji....boję się okrutnie (tmi zostało już kilka dni (trans
Michitka pisze:Potrzebuję pomocy od dziewczyn z Wawy?

Czy trudno o pracę s stolicy?
Jakie są ceny za pokój?mieszkanie?
I zarobki?


Byłam ostatnio w Wawie i mnie powaliło, że Wawa ma ceny takie jak u mnie w mieście jak chodzi o jedzenie, restauracje, przejazdy itp.

Ja mogę Ci powiedzieć z punktu widzenia studenta trochę (sun
Jak wynajmujesz pokój to ceny zaczynają się od 600 zł, mieszkanie 2-pokojowe to ok 1500. Co do zarobków to nie wiem. A jedzenie, przejazdy itp to podobnie jak w innych miastach (happy


ups, powinnam edytować poprzedni post. Przepraszam (blush
wrzesień 2010->nosek

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Michitka » 06 wrz 2010, 21:41

Właśnie Wawa ma identyczne ceny nawet jak wynajem w porównaniu z miastem gdzie mieszkam..tyle, że pracę musiałabym poszukać.

Tak w tajemnicy wam napiszę (a i się wygadam) nie mam sił po prostu na moje teraźniejsze życie, mieszkanie z rodzinką...po prostu się wypalam, no i pracodawca też mnie dobija...szkoda słów...od paru dni tylko dobita chodzę
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 06 wrz 2010, 23:22

Ola, Szkarolina zguby sie wreszcie nam odnalazly (kiss a my tyle ray o was pytalysmy i dupa a teraz faktycznie jakbyscie sie zmowily z powrotem ;)

Ola no to widze, ze szopka slubna od tesciowej to pikus w cala reszta-wybacz, ja wiem, ze to straszne znosic kogos takiego i to w najblizszej rodzinie, ale rozbawilo mnie co napisalas o jej pomaranczowym zdaje sie berecie z antentka i ze jezdzi z tesciem jak w taksowce (giggle co za babsko....cud, ze maz sie nie wdal w matke i masz taki skarb w domu. Ja na szczescie nawet nie mialam dotad okazji poznac swojej "tesciowej" bo moj od lat nie utrzymuje z nia kontaktow-no ostatnio jak bylismy w pl, to zajrzal zobaczyc co i jak, ale genralnie nie podtrztymuja ze soba kontaktu i znajac te kobiete z jego opowiesci, to dla mnie lepiej-boje sie tylko, ze predzej czy pozniej bedziemy ja mieli na glowie i nie daj boze pod naszym dachem...za to od zawsze zmagam sie z kula u nogi mego lubego w postaci mlodszego, wrednego i egoistycznego brata, ktory siedzi nam na glowie i choc moj man tyyyyyyyyyyle razy sie na nim przjeechal, to i tak w ogien by za tym malym gnojem poszedl i chyba nigdy nie zmadrzeje, bo ja to bym go dawno pogonila i miala gdzies, ze to brat, bo dla mnie kogos takiego bratem nazwac i tak nie mozna, ale to dluga historia...
tak czy inaczej, wspolczuje ci drogi piorniczku i podziwiam za twoja cierpliwosc, bo ja to bym chyba juz wyladowala w kryminale majac taka upierdliwa tesciowa (punch

Szkarolina no cycki i moje ja123 nie za bardzo....zajrzyj do naszego watku to sobie obejrzysz i poczytasz-w skrocie to moje nierowne, ale to pikus-gorzej z rozmiarem, bo jzu w tej chwil osiagnelam G, gdzie przy F rozpaczalam a teraz to jzu dol na maxa...szykuje sie na zmniejszanie-nawet nadgodziny sobie wzielam, zeby sie troche z kasa odkuc po pierwszej operacju i innych moich wymyslach, bo na poprawke mi teraz jeszcze bedzie trzeba zaoszczedzic :/...

Dona no jasne, ze meza z dumy rozpiera-jak kazdego, kto splodzi SYNA-dom juz postawil, syna zmajstrowal to jeszcze nu drzewo zostalo ;)

Michitka tez mnie w wawie zaskoczylo, ze ceny porownywale z trojmiastem a zarobki duzo wyzsze podobno....ja juz na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie meiszkac z rodzicami-wyprowadzilam sie z domu w wieku 23lat i dobrze mi z tym (yes)
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 07 wrz 2010, 09:14

Hej, hej (happy

No Ewcia dzięki (kiss wróciłam jak to napisałaś jak córa marnotrwana i mam nadzieję, że będę zaglądać tak często jak się da (sun Doczytałam, że współlokator na medal, więc super i nic tylko się cieszyć, że sprawa wygląda tak, a nie inaczej.
Natomiast, co do wątku: dziennik odchudzania, to ja tam wieki nie byłam i mam dużo do czytania i pewnie oglądania. Ja mam ostatnio fazę na bazylię i daję do dokładnie do wszystkiego, bo wspomaga układ trawienny i nerwowy (angel (devil No i mój kofany potwór jak jadł ostatnio budyń z malinami, to w pewnym momencie popatrzył na mnie swoimi wielkimi oczętami ( jak kiciuś ze shreka) i mówi: A jak, to budyń bez bazylii (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl

Lubko (kiss Słońce no dzięki wielkie za wyrazy współczucia i życzę Ci żebyś nie musiała nigdy z teściową mieszkać !!!
A szwagra to współczuję serdecznie, jak widać każdy z nas ma w rodzinie osoby, które chętnie by .....no (punch
Co do beretu pomarańczowego z antenką, to przysięgam, że taki jest obraz mojej teściowej i że jeździ z tyłu i nawet dzieci kiedyś pytały mojego teścia: A czemu ta pani zawsze z tyłu jeździ (giggle Szkoda, że mnie nie
zapytały, bo ja bym im chętnie odpowiedziała (mdr (clin
Muszę sobie zobaczyć, co tam u Twoich cycochów słychać, bo gdzieś tu przeczytałam, że raz masz fazę kochana, że są za duże, raz w sam raz, no jak prawdziwa kobita z krwi i kości (makeup (rofl (clin A i doczytałam, że jednak poprawka będzie, bo osiągnęłaś rozmiar G (angel WOW (clin A, co Twój facet o nich sądzi, tzn. ja wiem, że najważniejsze jest Twoje samopoczucie, ale tak pytam, bo jestem ciekawa, jak wygląda ta sprawa z rozmiarem,widziana oczami faceta (emo (clin

Lil no fakt w każdej rodzinie tak samo (clin ale db, że się ułożyło (rire

Szkarolina no, to się zgrałyśmy normalnie (giggle Chyba nas dziewczyny myślami ściągnęły (mdr (kiss

Dona Gratulację (sun (flower) (handshake Będzie synuś mamusi (giggle

Wiecie, co jest najgorsze, że stres strasznie się odbija na wyglądzie człowieka, ja walczę obecnie z wypadającymi włosami na potęgę za chwilę będę mieć tylko 3 blond włosy (headbang do tego mam podkrążone oczy i jakoś tak ogólnie chyba nienajlepiej wyglądam, ale łykam witaminy, smaruję się mazidłami upiększającymi i staram się relaksować i pójść za Waszymi radami (sun Zobaczymy jaki będzie efekt, ale herbatik musi dać radę no (angel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”