pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: alicjachrupek » 02 cze 2016, 00:57

Nie wiedziałam gdzie to wpisać, wiec postanowiłam tutaj. Dzisiaj byłam na basenie z synkiem, to był basen dla rodzin, dzieci z podgrzewaną wodą itd. Oczywiście był debiut moich cycuchow nowych. Ubrała kostium, spielam włosy itd. Wszystko pięknie tylko każdy ojciec się na mnie lampil, było mi głupio, a może nie jestem jeszcze gotowa na eksponowanie tej części ciała. Jeden był tragiczny. Przyszedł z rodziną i ciągle pływał kolo mnie, jak się odwróciłam to ciągle się patrzył, jak wychodziłam z basenu on za mną... Ja pod prysznic on kolo mnie i się lampi, a oczy jak tego kota w szreku. Ja do łazienki on też, ja do przebieralni on do kolejnej obok, ciągle stał kolo mnie. Czułam się zazenowana i szkoda mi było jego żony, bo chyba nie możliwe byłoby, żeby tego nie zauważyła.... Kupa dziecin na basenie . Ta jego żona, nie patrzył mi chamsko np prosto w biust, tylko mimo chodem ciągle się gapil na mnie i koło mnie stał. Może lepiej wyglądał od tego beryl grylls z discovery. Jak wy reagujecie na takich palantow? Normalnie na mieście to by został wyzwany, ale tam na basenie przy tej żonie takiej skromnej i sympatycznej jakoś nie mogłam. Ale był pierwszy debiut cycuchow no i zrobiły furorę (giggle

Awatar użytkownika
stylowa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 120
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: stylowa » 02 cze 2016, 10:07

A to ci historia. Widocznie wpadlas mu w oko. Na pewno mają ciche ale (tmi . Ale to nie twoja wina że ma męża fredzla. A tobie gratuluje bimbalkow widocznie jest na czym oko zawiesic
Powiększenie piersi dr Witwicki 13.05.2015
Plastyka powiek dr Kasielska- Trojan 11.05.2016

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 02 cze 2016, 11:40

Gratuluje biustu a zonie wspolczuje meza. (giggle
Ja bym nie wytrzymala i zwrocila uwage ale w kulturalny sposob.
Na miescie bym sie moze troche bala bo nigdy nie wiadomo co facet moze miec w kieszeni i jak zareaguje a tak to na
basenie rozebrany,z zona u boku to mozna cos powiedziec.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: magda1600 » 10 cze 2016, 19:47

Haha, zal mi takich kolesi. Biedna zona (sleepy
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
oliwka2012
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1014
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:33

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: oliwka2012 » 10 cze 2016, 20:02

Ja gdy idę sama na basen z dzieckiem nakładam strój zasłaniający piersi i problem z głowy.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: alicjachrupek » 10 cze 2016, 20:25

No był zabudowany, bo mój mały synek to potrafi pociągnąć i gdyby nie był stabilny to bym gołym cycem tam zaswiecila. (giggle

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Michitka » 27 cze 2016, 13:02

Kobietki potrzebuję jakiś oryginalny i dość fajny pomysł na urodziny dla Lubego..
nic mi nie może przyjść do głowy, restauracja czy wyjazd taki banalny mnie się wydaje
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: alicjachrupek » 27 cze 2016, 13:48

Chłopacy lubią jak coś jest skierowane stricte do nich. Takie małe samoluby (giggle typu paintball, bilety na mecz, wyścigi etc fajnie czas spędzony ale zgodnie z tym co ich kręci. Restauracja to raczej dla nas "niespodzianka" czy kino.

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: jsia » 27 cze 2016, 13:57

Chyba każdy lubi dostać prezent zgodny z jego zainteresowaniami, nie tylko męzczyźni, ale zgadzam się z Alicją, można kupić taki voucher na typowo męską atrakcję, typu "skok ze spadochronem", "przejażdżka Ferrari" lub coś w tym stylu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: alicjachrupek » 27 cze 2016, 15:37

no tak kazdy lubi, ale oni by tez woleli ze my z sumiechem i ta ekscytacja tez sie swietnie bawimy z tych ich prezentu albo uczestniczymy (giggle

ja chcialam kupic bilety na walke kliczki nie byly drogie od 90, 120 funtow ale juz sa niedostepne, przelozyli bo tamten furry ma kontuzje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”