pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 02 wrz 2010, 21:48

Ale się wyludniło Różowe. (thinking
Pustki ,aż czuć jak wiatr hula.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 02 wrz 2010, 22:49

marryme no wlasnie-ani Oli od miesiaca nie ma, Szkaroliny to juz chyba z 1,5 miesiaca, Karolka zamilkla, Marta2454 tez, Enii ...Dziewczyny, gdzie wy sie podziewacie i dlaczego juz nas nie kochacie (triste ....
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 03 wrz 2010, 10:06

Cześć Dziewczynki (heart (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss


Wie, wiem długo mnie nie było, nie zaglądam ostatnio na forum... Jestem w nienajlepszej formie psychicznej, po powrocie z PL jest we mnie tyle złych, negatywnych emocji, z którymi sobie nie radzę na tą chwilę !!! Każdego dnia towarzyszy mi kubek melisy (angel
Moja toksyczna teściowa mnie wykańcza i to dosłownie!!!!!!!!!!!!!!!!!
W mojej głowie mam obecnie taki obrazek upload/1283499319_a.gif
Streszcze jak tylko potrafię cała sytuację, żeby nakreślić obraz mojej teściowej (puke
Przyjeżdzamy do domu teściów, zaznaczam, że moja teściowa nie widziała swojego syna rok i co... my wchodzimy, a ona: Boże!!! Krzyż zabierają, krzyć, trzeba go bronić ..........hmmmmmmmm nie napiszę, co mi się nasunęło, bo to niecenzuralne bardzo!!!!!!!!
Widziałam jak mój mąż robi się czerwony ze złości, jak narasta napięcie i było krótko : Jedziemy do domu (czyli do mojego domu rodzinnego) i odjechaliśmy z piskiem opon!!!!!! Ta Krowa nie ma w sobie żadnych uczuć, pipa jedna nie widziała tyle swojego syna i nic zero reakcji typu: jak miło Cie widzieć etc. Dla mnie to jest naturalne, kiedy kogoś długo nie widzisz, a zwłaszcza swoje dzieci, to marzysz żeby je mocno przytulić, ucałować ...
Następnie obdzwoniła całą swoją rodzinę i powiedziała, że się odsuneliśmy od Boga, że diabeł u nas mieszka i że Zachód nas zepsuł(bo nie bronimy krzyża) (devil
Po paru dniach przyjechaliśmy znowu, żeby z tatą (teściem) się zobaczyć i mąż chciał zobaczyć korespondencję jaka do niego przyszła jeszcze na ten stary adres, a tu co wszystkie koperty otwarte i teściowa powiedziała z rozbrajającą szczerością, że była ciekawa, co w nich jest (headbang i chyba nie muszę pisać, co się działo!!!!!!!!!!!!
Raz nie pojechałam do teściów ponieważ chciałam trochę czasu wolnego spędzić z ukochaną mamą i siostrą i ta pinda wykorzystała fakt, iż mnie nie było i powiedziała do mojego męża tak: Dobrze się wam powodzi, to kup mi nowy samochód (angry co k..wa??????????????? Chyba kobitę pogieło!!!!!!!
Po pierwsze, to z jakiej racji mamy jej kupować nowy samochód, a po drugie - mój teść jest po chorobie nowotworowej i jest w nienajlepszej kondycji fizycznej i nie powinien jeździć samochodem, tego zdania jest również jego lekarz prowadzący !!!
Wyobraźcie sobie, że ona po drugiej stronie ulicy ma sklep i każe się wozić samochodem i jakby tego było mało jeździ z tyłu, jak pasażerka texówki, w tym swoim pomarańczowym berecie z antenką (middlefinger
Ja pierniczę dziewczyny nie wytrzymam z tym babskiem (puke (puke (puke (puke
Moja teściowa jest przykładem toksycznej matki, żony i ogólnie człowieka!!! Szkoda mi teścia, bo jest wrakiem człowieka, nie może nigdzie wyjść, niczego sam zrobić, bo jest osaczony, jak on wyjdzie do ogrodu, to ona już jest za nim, żeby zobaczyć, co on robi, jakby tego było mało podsłuchuje rozmowy telefoniczne etc. etc. etc. Mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać i mnożyć przykłady jej chorego zachowania !!!!!!!!!!!!

A teraz no, cóż dzwoni z pytaniem: Czy samochód już jest (headbang (headbang (headbang A ja mam ochotę powiedzieć, że tak i wysłać jej miotłe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powiem Wam dziewczyny, że ona nawet nie wie, gdzie pracuje jej syn, jaką ma dokładnie prace, czy jest stresująca, czy nie, jakie ma osiągnięcia zawodowe etc. Mo maż,to taki fantastyczny człowiek i aż się wierzyć nie chce, że taka torba go urodziła (envy Ona myśli tylko o sobie, inne osoby jej nie interesują, liczy się ona i koniec!
Przepraszam, że tak Wam tu natrułam, ale jestem psychicznie zmęczona, co najgorsze siedzi mi ona w głowie i nie mam chwili spokoju (worried Mam nadzieję, że to nie minie................... Jestem naprawde kłębkiem nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, to się herbatnik wygadał (smoke (clin (mdr

Pozdrawiam dziewczynki i mam nadzieję, że będę tu zaglądać już przepełniona pozytywnymi emocjami!!!!!!!!
(sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun (sun

Awatar użytkownika
Joan77
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2513
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:59

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Joan77 » 03 wrz 2010, 10:36

Ola mogę Ci powiedzieć na pocieszenie, że moja teściowa jest podobna. Tylko po 10 latach przejmowania się nią, nauczyłam się ją zlewać i od 2 lat mam spokój. Teraz unikamy sie jak ognia, a jesli już zadzwoni to rozmowy są mega formalne.
Trzymaj się!
05.03.2010 McGhan 365TSF dr Kubasik :)
09.01.2014 CKN dr Skupin :)
08.2015 Tatoo :)

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: bluebeleczka » 03 wrz 2010, 11:57

ola , nio gratuluje tesciowej. (puke
moja nie jest lepsza a nawet gorsza bo knula w nasz zwiazek i namawiala mojego meza zeby mnie zostawil pomimo tego ze byly dzieci, ze nie wspomne o obelgach i proby sklocenia mnie z moja wlasna matka.
kiedys mialam przez nia powazna depresje, a dzis zyje jak mi sie podoba, wywalilam ja z domu 3 lata temu i od tamtej pory nie widzialam,.............a i oddalam jej synusia.
dzis jestem szczesliwa.
musisz znalezdz sposob zeby sie emocjonalnie od niej odseparowac.
ona sie juz na lepsze nie zmieni, pozostaje wam cieszyc sie zyciem i ignorowac glupia babe.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 03 wrz 2010, 16:24

Olcia staraj się jak najmniej o tym wszystkim myśleć. Szkoda energii na takie wredne babsko. Szczerze Ci współczuję i życzę żebyś jak najszybciej wróciła do formy (kiss
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 03 wrz 2010, 16:31

Ola
Dobrze,że wróciłaś. (rofl
Twoja teściowa jest po prostu dziwna,mega dziwna.Prosto do nieba pójdzie chyba.
Beret z antenką już ma,to może poślijcie ją do Torunia,na dłuuuuugie wczasy. (clin
Woli krzyż od syna?!
Masakra,już się domyślam jaki to typ człowieka. (emo
Nic się nie przejmuj,ciesz się,że mieszkacie tak daleko.
To chyba jedyna pociecha w tej sytuacji.

Blue
Mieszkałaś z teściową?
Oj,pewnie się bardzo cieszy,że odzyskała synka. (clin





Ja tez muszę się wyżalić. (pleure
Miałam dzisiaj awanturę w pracy,z samym szefem.
Nie mogłam znieść jego rozkazującego i chamskiego zachowania,wydarłam się na niego,złapałam torebkę i klucze od auta i tyle mnie widzieli.
Już tam raczej nie pracuję.
Niezła jestem,co?
Ale naprawdę nie mogę znosić dłużej takiej sytuacji.
Teraz siedzę i obżeram się z nerwów. (envy
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: bluebeleczka » 03 wrz 2010, 18:16

marryme przez chwiele z nia mieszkalam ale to na poczatku i wszystko bylo ok, a wywalilam ja bo przylazla mnie obrazac, wiec otworzylam drzwi i powiedzialam ze albo sama wyjdzie albo jej pomoge.

ja z szefami mam cale zycie problemy, nieodpowiednie personality. (mdr
jednemu wygarnelam i juz wychodzilam a on do portfela i rzuca we mnie kasa za ten dzien, a ja dalam te pieniadze dziewczynom i powiedzialam ze skoro boss do dupy i nie stac go na bonus dla pracownikow od czasu do czasu to ja go wyrecze.
postawe mialam odwazna ale cala droge do domu przeplakalam.

obecnie w ciagu jednego roku zaledwie mialam trzy spiecia z bossem za trzecim razem wreczylam wypowiedzenie, ale poszlismy na uklad i sie rzadko widujemy. nie jestem szczesliwa i wiem ze jak nadarzy sie okazja to spadam.

niestety w takiej sytuacji jak ta to my wlasnie tracimy, bo referencje i brak pracy z dnia na dzien, ale w zasadzie nie wiadomo jak to sie wszystko skonczy.
co zamierzasz, idziesz do pracy w poniedzialek jak zawsze, mozesz podpytac kogos co on postanowil. wlasciwie skoro jeszcze oficjalnie nie wiesz czy pracujesz czy nie moim zdaniem powinnas pojsc normalnie do pracy.
szef nie jest wladza absolutna.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: karolka69 » 04 wrz 2010, 23:28

Ola jak dobrze Cie widzieć! A raczej czytac (giggle Wspoczuje (triste tesciową rzeczywiscie masz straszna, a ja myslalam, ze to moja ma cos nie teges z glowka. Bosh...auto kupowac? Pogrzalo ją totalnie chyba! Nawet gdybyscie wygrali w totka 100 milionow to jej sie nie nalezy (dull
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 05 wrz 2010, 09:48

Cześć Dziewczynki (happy

Dzięki wielkie za wszelkie rady i sugestie, prawda jest taka, iż ciężko odciąc się od tych negatywnych emocji i po prostu normalnie funkcjonować, ale wierzę, że się uda...kiedyś (whew

Joann77 - 10 lat długo (whew ,mam nadzieję, że u mnie szybciej przebiegnie proces olewania tego, co mówi i co robi teściowa (clin

Blue - z teściową pod jednym dachem (wow Szacun normalnie, bo gdybym ja tak miała, to albo bym już siedziała,albo było by po małżeństwie (headbang (clin

Lil dzięki (kiss

Marryme - ja zawsze podziwiałam osoby, które potrafią walczyć o swoje i nie boją się mówic tego, co myślą
(yes) Powiem Ci, że na Twoim miejscu zrobiłabym dokładnie, tak jak mówi Blue (nod Daj znać, co i jak i trzymaj się, wiesz jak mówią: Nie ma tego złego, co by na db nie wyszło (happy

Karolka no jestem, jestem kofana (clin Jak tam przygotowania do ślubu, bo to już chyba niedługo (sun

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ona gra na uczuciach mojego męża, kłamie etc. Ostatnio zadzwoniła i powiedziała, że z teściem jest źle i wiadomo człowiek się wystraszy i o niczym innym nie myśli i mój maż chwycił za tel. fart chciał, że odebrał teść i zapytał swojego ojca: jak tam zdrowie, wyniki etc. A tata zrozbrajająco szczerością powiedział, iż ma świetne wyniki, bardzo db się czuję i lekarz powiedział, no oby tak dalej!!
Więc same widzicie, że takie zachowanie to szmaciarstwo dla mnie, nie robi się takich rzeczy!!!!!!!!!!!!

Dobra temat teściowej już chrzanię i na tą chwilę dam Wam spokój (tongueout (itwasntme

P.S Miłej niedzieli dziewczynki (sun (flower)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”