pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 14 gru 2010, 22:00

Dzieki Ewelcia (kiss
Ola no mialam miec w czwartek, ale chyba nie dojdzie do skutku jak tak sytuacja wyglada bo nie dam sobie wlozyc wkladek, ktore uwazam, ze beda za duze...drugi raz bym tego nie zniosla...jutro jade znow do dr to zobaczymy co z tego wyjdzie....
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 14 gru 2010, 22:08

Sorry, że tak drąże temat, ale bierzesz pod uwagę taką opcję, że w ogóle nie będziesz ich ruszać i zostaną takie jakie są obecnie?
Lubka współczuję Ci kobito, bo wiemy wszystkie, ile się nacierpiałaś i jakbyś miała znowu to przechodzić i ten sam efekt, to (whew

(kiss

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 14 gru 2010, 22:20

Olcia Bardziej prawdopodobne, ze je wyjme calkowicie niz z nimi zostane....
Wiesz...przez pewien czas myslalam sobie, ze moze kurde mi jest sie ciezko przestawic, ze no sa wieksze, ale ja mam jakies zaburzone to ich postrzeganie skoro nikt z mojego otoczenia sie nie zorientowal-nawet sie nie gapili jakis podejrzanie na nie, no ale teraz widzialam sie i z dziewczynami ode mnie z watku i kochana Oliami, ktora zaraz po zabiegu mnie widziala i mowila, ze spoko sa rozmiarem itp tak teraz no kurde ta jedna naprawde jest duza. Dzis widzialam sie przy okazji wizyty w Poznaniu w sprawie nosa z dziewczynami od innego lekarza, z ktorymi sie znam z innego watku i tak jak Vivi lubi duze cycki i sama moloestowala swojego dr o wieksze i ponownie sie operowala, tak nawet ona powiedziala, ze ale mam kurde balony-Szczurka to w ogole byla w szoku i jakb jej ktos takie zamontowal to chyba by sie z mostu biedna rzucila(w sumie to tak nawet teraz wyglada po operacji nosa (giggle ) bo swoje ma mikruski w porownaniu do moich. Takze jak inni potwierdzaja to, co ja widze w lustrze no to chyba jednak nie z moja glowa jest cos nie tak a z tymi cyckami....
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 14 gru 2010, 22:48

No właśnie Lubka tak sobie myślałam,o tym postrzeganiu, bo jak tak patrzę na ten Twój avatarek, to wydają mi sie takie normalne, proporcjonalne i ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślała, to właśnie, to że są wielkie, czy za duże...
No, ale sama wiem, że w realu wszystko wygląda inaczej, mój okropny nos na zdjeciach wygląda przyzwoicie, a wiem, że w realu nie jedna z Was by powiedział: pod nóź i to już (whew

Zaskoczyłas mnie tym, że być może całkiem je wyciągniesz (angel

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 15 gru 2010, 02:27

o rany Lubka, a jaka Ty masz wyjsciowke?
moje widzialas (ale w pushupie! normalnie wygladaja o rozmiar mniejsze), mnie widzialas, wiesz jaka mam figure, posture. moja wyjsciowka to bylo ok 75/84, dostalam 400 okragle i mam 74/93 i 350 juz pewnie moglyby wydawac mi sie przymale.
ta mniejsza piers tez uwazasz ze jest taka bardzo za wielka? moze te 400 to nie taki zly pomysl? no tylko zaleznie ile masz wlasnego ciala ... myslalam ze ta mniejsza Ci pasi ... wiec jeszcze 50ml mniej i byloby w sam raz ... tak na logike ... ale to jest moja logika i wcale nie musi byc sluszna ...

jesli chodzi o to postrzeganie anatomicznych jako mniejszych - moj dr tez mi powiedzial ze gdyby mi dawal anatomy to bylyby to 450 dla podobnego efektu, wiec cos w tym chyba jest ze anatomy robia wrazenie mniejszych ...

no ale to Ty masz sie czuc dobrze i Ty powinnas zadecydowac jaki rozmiar.
a calkiem wyciagac to moim zdaniem calkiem bez sensu ... szkoda bolu, czasu, kasy i skore masz teraz rozciagnieta - ja bym sie bala ze beda wisiec takie puste skarpetki ... (thinking


a ja wrocilam wlasnie z mikolajkowego babskiego - wypilam piwo do antybiotyku i nic mi nie jest (giggle
wlasnie wciagnelam kolejna tabletke i mam nadzieje ze rano bedzie ok ...

czapke musze kupic a ja nie cierpie czapek, ale musze kupic, rozwazam jakies centrum handlowe na jutro, no ale zobacze jak sie bede czula i jak temp ....
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 15 gru 2010, 11:31

Kurde bele, pokasowalo jakies posty i nie dostawalam powiadomien o nowych odpowiedziach w watku. Myslalam, ze tak zamilklyscie....

Lubka! Przeczytalam wszystko od dechy do dechy i powiem Ci kochana, ze ja sie nie znam zupelnie na cyckach. Te wszystkie projekcje i inne cuda wianki do dla mnie czarna magia, ale...ja na Twoim miejscu nie dalabym sobie wlozyc czegos, do czego nie jestes przekonana. Juz raz Bromie zaufalas i nie wyszlo, za drugim zarem zaufalabym chyba swoim przeczuciom. Strasznie Ci kibicuje zeby Ci sie wszystko poukladalo. W ogole to Twoja historia mnie troche sklania do myslenia o moich cyckach. Dumam nad nimi juz od jakiegos czasu, bardzo powaznie zastanawialam sie nad wkladkami o najmniejszej pojemnosci. Chcialabym zeby byly wieksze, ale nie chcialabym zeby byly mega wielkie. I nie wiem...bo cycki to czasami dramat jak cos nie wyjdzie, a ja mam wystarczajaco duzo problemow na glowie. Tak w ogole to koniecznie musimy sie spotkac i zgarnac jakos Ewcie po drodze. Daj znac kiedy Ci pasuje....to pewnie zalezy od tego co z operacja i kiedy w ogole jak...hmmm moze pokazalabym Wam swoje cycki na zywo to pomoglybyscie ocenic co robic... (clin (rofl (tongueout
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 15 gru 2010, 11:37

Lubka trzymam kciuki żeby wszystko się udało. Nie wiem co Ci doradzić bo nie widziałam Cię na żywo, a na zdjęciach piersi wyglądają bardzo fajnie i nie są za duże. Z anatomami bym uważała. Obejrzyj zdjęcia Mary i Michitki - obie wymieniały okrągłe na anatomy i właśnie anatomy wydają się większe i pełniejsze, nawet przy mniejszym rozmiarze. Przemyśl propozycje doktora, czasem nawet 50 cc może zrobić sporą różnicę.

Ewa a co Ci się miało stać. Alkohol tylko trochę osłabia działanie antybiotyku, innego negatywnego wpływu nie ma, więc jedno piwko jest ok.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 15 gru 2010, 12:43

A ja wrzucę kilka zdjęć m.in z Jarmarku Światecznego, bo kiedyś obiecałam ,pokaże Wam też moją choinkę Marlene, chociaż Zuzka bardziej by do niej pasowało, no i oczywiście pokaże moją ulubioną, babską bombkę (giggle i zdjęcie ze spaceru z potworem... (sun

Herbatnik w drodze na jarmark (rofl
upload/1292412962_DSCN0730.JPG upload/1292413046_DSCN0739_1.JPG upload/1292413081_RSCN0787.JPG upload/1292413111_RSCN0789.JPG

Nasza choinka (sun
upload/1292413155_DSCN0882.JPG upload/1292413184_DSCN0895.JPG upload/1292413218_DSCN0897.JPG upload/1292413322_RSCN0891.JPG upload/1292413355_RSCN0892.JPG

Fotka ze spaceru (heart
upload/1292413395_DSCN0779.JPG

Pozdrawiam (kiss

Awatar użytkownika
ewelcia109
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1147
Rejestracja: 11 lut 2010, 00:00

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewelcia109 » 15 gru 2010, 15:43

Olcia krasne!!!!! (heart (heart jak to moja przapsiolka mowi:)
Allergan-410FX-410g Dr.Katarzyna Ostrowska -Clark Medimel
Allergan-365TSF-Okragle inspira -poprawka Dr.Artur Broma Warszawa
.Ale nas kusi to co nieświadome, Kochamy : wino miłośc i krew" Ernst Junger
Większość żyje w szarych regułach i oczekiwaniach nadanych przez innych. a pozostali?...tańczą w rytmie własnych emocji i bicia serca.....

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 15 gru 2010, 17:32

Ewelcia dziękuję (flower)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”