pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: nesia » 08 wrz 2010, 22:43

dona7 niby przejawia się chłopak... a co będzie - aby zdrowe (nod

ola banderola czytałam co nie co o Twojej teściowej (tmi u mnie sprawy wyglądały podobnie, aktualnie od jakichs 4 lat nie utrzymujemy kontaktu i jest spokoj. Czasmi szkoda mi męza, ale w zasadzie gdyby nie jego radykalna decyzja o odizolowaniu pewnie do tej pory bysmy sie bujali z niedomowieniami, krzywymi minami itp itd
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: k_asiaczek » 08 wrz 2010, 22:57

dona gratuluję synka (heart może jakieś foto z brzuszkiem (happy a co do terminu to moja kuzynka rodziła pod koniec grudnia, kilka dni po niej coś koło 28.12 urodziła dziewczyna która z nią leżała i lekarze zapytali ją czy mają wpisać datę urodzenia 28.12 czy 1.01 (smirk
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 08 wrz 2010, 23:24

Dona no wlasnie kiedy tych fotek sie doczekamy (rofl ???

Ola pytalas o moja mala czarna-to tak zwykla, zwyklasta tuba dlatego tak idealnie opieta wszedzie-kupilam ja w Miss Selfridge za jakies 15 funtow chyba i mieli je od rozmiaru 6 kruszynko rowniez (happy
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 09 wrz 2010, 08:51

jsia pisze:
ola banderola pisze:Nesiu a teść to koziorożec (whew bo moja teściowa też i uważam, że osoby spod tego znaku mają prze, prze paskudne charaktery (tongueout a znam kilka osób spod znaku koziorożca i do wszystkich niestety się to odnosi (clin
Oj, ktoś tu się prosi o ostrzeżenie (giggle
(rofl (rofl (rofl (rofl (rofl Oj ale wtopa (giggle (angel no nic samo życie (clin

Nesiu no my z mężem też w pewien sposób odizolowaliśmy się od toksycznej teściowej, bo jednym z powodów naszego wyjazdu z Polski była właśnie ona. Mój mąż często podkreśla, że chciał być jak najdalej od swojej matki i 1200 km, to tak w sam raz (nod

Lubka, a tam jaka ze mnie Kruszynka (clin opasła jestem i tyle (nod piękna ta kiecka,ale ja ni mam takich zderzaków i pewnie nie będzie się tak pięknie prezentować (headbang (worried

Matko dziewczyny, jak u mnie już zimno,ja piernicze (triste i do tego leje cały czas, ja chcę latooooooooo (sun (sun (sun (sun (sun

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 09 wrz 2010, 09:33

Olu tu tez zimno jak diabli, ale przynajmniej przestalo padac bo jeszcze na poczatku tygodnia pomykalam do pracy w kaloszach, a w biurze przesiadalam sie na bardziej eleganckie buty (giggle

I ja przylaczam sie do kondolencji w sprawie tesciowej (clin Na cale szczescie Matka mojego Potwora mieszka na drugim koncu wyspy i jeszcze nie mialam nawet okazji jej poznac. Co nie zmienia faktu, ze przy okazji ostatniego pobytu w Anglii, G wspomnial cos o wycieczce "zapoznawczej" do miejscowosci z ktorej pochodzi. Co prawda nie pale sie do tego pomyslu jakos wyjatkowo, ale nie chce tez z gory zakladac, ze bedzie zle bo mozliwe ze jego Rodzice to bardzo fajni ludzie.
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 09 wrz 2010, 15:59

Szkarolina Kochana przepraszam, że tak pytam, ale Ty już w Londynie sobie jesteś (happy czy jeszcze Warszawa?

Co do rodziców Twojego mena, to należy myśleć pozytywnie, że będzie ok (yes)
Moja mimi i tak zawsze mi powtarza, że lepiej mieć okropną teściową, niż wstrętnego faceta (whew no niech będzie (clin A ja jaki mam opis na gg: Teściowa to skarb, ale najlepiej jak leży zakopany pod ziemią (giggle i pewnie się, o tym dowie czarownica jedna (clin

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: nesia » 09 wrz 2010, 19:49

ola banderola pisze: Teściowa to skarb, ale najlepiej jak leży zakopany pod ziemią (giggle
(giggle (giggle super (giggle (giggle
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 09 wrz 2010, 23:06

wczoraj bylo ladnie i slonecznie (sun
wiec zrobilam sobie niedziele i pol dnia wloczylam sie po lesie objadajac nierozdzielnymi kanapkami z bialej buly z domowa wedlina ...
upload/1284066131_grzybek.jpg
upload/1284066155_grzybki.jpg
potem wjechalam z tym towarem do kolezanki kucharzacej i zrobilysmy grzybowe przyjecie na szesc osob z czerwonym shiraz naniesionym przez gosci ... dzis bylam jeszcze u niej na zupie, w domu mialam makaron z kurkami a jutro zostalam zaproszona na nalesniki z grzybami (giggle - no i 9 sloikow marynowanych mamy na nasze babskie domowki (giggle (sun
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

zielony_kwiatuszek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 23 mar 2010, 19:38

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: zielony_kwiatuszek » 09 wrz 2010, 23:37

ewawawa

super! uwielbiam grzybki.....dokładnie takie jak zebrałaś.....żeby niebyło, że inne (bo nie próbowałam;))) (giggle .
03.08.2010 nosek - dr Łątkowski
05.07.2011 poprawka - dr Łątkowski

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 10 wrz 2010, 11:03

ewcia supr ale narobiłaś smaka mniam mniam...
jajecznica na kurkach...o rany muszę po pracy gdzieś jechac na grzybowe zakupy... (rofl
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”