pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 02 wrz 2011, 00:56

Ola nos miala robic w grudniu 2011, wiec prawdopodobnie jest jeszcze przed, ale tez nie rozumiem dlaczego slowa nie napisze jezeli sie i tak loguje?? Tyle zesmy tu i tam przegadaly o wszystkim i chociaz by napisala, ze sluchajcie nie mam juz czasu na forum, wpadam jedynie z doskoku itp i wszystko byloby ok a tak po prostu nas brzydko mowiac olala i nei spodziewalabym sie tego po niej...a do ewy napisze jakos jutro esa co tam u niej bo widze, ze sie dawmo nie logowala a czasem cos tam skrobnela mimo zycia w biegu i kurcze brakuje jej tu-zwlaszcza w odchudzaniu (tongueout zapuscilam sie jak nie wiem co-Ewawawa wracaj i mobilizuj (giggle
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 02 wrz 2011, 01:01

Tak,Ewy brakuje i jej pięknych dań.
Co do Oli,to naprawdę nie wiem/chyba nas nie znielubiła tak od razu,jak ręką odjął? (thinking

Lubka,a w jakiej części UK,Ty jesteś?Możesz zdradzić?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Michitka » 02 wrz 2011, 13:33

Dziewczyny można na was polegać potrzebuję rady w związku ze spotkaniem..zostałam zaproszona przez znajomego na kolcję, drinka no i problem co założyć by być sexi i ze smakiem??
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

morning
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 10 lip 2011, 18:56

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: morning » 02 wrz 2011, 15:09

Michitka to zalezy od wielu czynnikow, sylwetki, karnacji, pogody no i gdzie ta randka ma byc:--). Wysokie, szczuple kobiety zawsze pieknie wygladaja w bluzkach bez plecow i waskich spodniach. Wiecie, z przodu tak grzecznie bo wszystko zakryte, a jednak kuszaco, bo bluzka ladnie opina biuscik...za to jak sie kobieta obraca i te gole plecy! Uwazam ze zawsze modnie. Do tego wysoki but oczywiscie, clutch bag i skromna bizuteria. Najlepiej dlugie rozpuszczone , lsniace wlosy,voalaa!
1) operacja piersi dr.Furmanek...juz po, piekne "c" :--)
2) abdominoplastyka 05.12.2011 dr.Furmanek
3) lift wewn strony ud marzec dr.Furmanek

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 03 wrz 2011, 12:57

Widzę, że wszystkie mamy podobne teorie spiskowe ;) Też sobie pomyślałam, że może ktoś tu Olcię odnalazł i dlatego przestała pisać. Wiadomo, że nie pisała żadnych głupot, ale jednak pisała o sobie, a dla niektórych sam fakt siedzenia na takim forum jest już powodem do głupich docinków.

Lubka koniecznie napisz do Ewy, bo bardzo bardzo brakuje jej inspiracji jedzeniowych!

Michitka jak kolacja i drink to ja bym jakąś fajną sukienkę założyła, tylko oczywiście bez dużego dekoltu :)
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Eeku » 09 maja 2012, 19:59

Dziewczyny mam problem,doradzcie co mam robic!W piatek dostalam emeil z ZDF(Niemiecka telewizja).Zostalam Ja i moja siostra blizniaczka,zaproszona na show z blizniakami.No i mamy problem,musimy wygladac jednakowo i tu zaczyna sie klotnia.Ja od ponad 2,5 roku zapuszczam swoj kolor wlosow(ciemny blond)moja siostra blizniaczka robi pasemka.Ona nie chce wlosow troche przyciemnic,Ja nie mam ochoty na pasemka!Bo przeciez nie po to zapuszczalam tak dlugo wlosy,zeby je teraz znowu na jeden raz spalic farba,do tego jeszcze wypadaja Mi po narkozie.Doradzcie co mozna zrobic,chyba nie pojde (triste
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 09 maja 2012, 20:07

Eeku-obie ubierzcie takie same peruki i po klopocie (rofl
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Eeku » 09 maja 2012, 21:41

A wiesz co ze o tym nie pomyslalam!Dobry pomysl (yes)
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Eeku » 26 maja 2012, 23:33

Siostra kupila szampon ktory po paru myciach schodzi z wlosow.I udalo sie,mialysmy jednakowy kolor.Bylysmy na ZDF z innymi 31 parami blizniakow.Wszyscy musieli byc podobni,jak 2 krople wody.Zglosila sie kobieta do programu,ktora lubi grac w Memory(odkrywanie kart,szukanie pary)Musiala odkryc 32 pary blizniakow.Bylismy wszyscy na bialo ubrani,ta kobieta najpierw ogladnela nas wszystkich jak siedzimy w parze ze swoim blizniakiem.Pozniej musielismy sie wszyscy pomieszac i miala 3 minuty na ogladniecie nas wszystkich.Pozniej po 3 minutach musielismy wszyscy na glowe zalozyc kaptury i glowe schylic w dol,tak zeby naszych twarzy nie bylo widac.A ta kobieta musiala nas wszystkich do pary poustawiac.Nie mogla zrobic zadnego bledu,niestety nie udalo jej sie!
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Mieć swój styl... cz. 6

Post autor: shandapanda » 16 cze 2012, 23:00

A ja sie wkurzam jak teraz wszyscy na FB jada po naszych,ze to banda nieudacznikow itd..bo to gowno prawda.
Nie wiem o co chodzi, ale nasi w drugich polowach jakby sil nie mieli lub juz byli zwatpieni, zrezygnowani.
W kazej pierwszej polowie to my rzadzilismy i robilismy Grekom jak i Czechom baardzo ostre sytuacje pod bramka, dopiero w drugich czesciach jakby ktos ich walnal, zero gry, zamotanie na maxa.
Na pewno nie powiem,ze nie potrafia grac lub sa nieudacznikami.

W ogole jak sie wszystko obrocilo :D Ruscy prowadzili a teraz tez odpadli..i to Grecja im strzelila, no jaja nie z tej ziemi (rofl

Ja tam za naszymi bylam do konca i choc sie nie udalo to i tak wielki szacun!!! (heart

btw- prawda jest tez taka,ze nasi kibice to nie kibice...wszystko jest cacy jak idzie dobrze, a jak jest porazka to odraz leca wyzwiska itp. Tak samo bylo z Malyszem..poki wygrywal to Polacy szaleli, ale jak juz szlo gorzej to wtedy obelgi i najgorsze epitety. Wkurza mnie takie podejscie.
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”