pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: JonaS » 22 lut 2011, 14:27

bluebeleczka
co sie dzieje na tym swiecie... wspolczuje ci z calego serca, nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie co przezylas...najwazniejsze ze nic sie nie stalo... 3 maj sie
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: bluebeleczka » 23 lut 2011, 20:22

nic sie nie stalo. troche popychanek, szarpaniny ale generalnie nic mi nie zrobili. byl jeden moment kiedy jeden z nich biegl do mnie i krzyczal zebym mu dasla pieniadze, balam sie ze juz po mnie. policja twierdzi ze mialam duzo szczescia bo zazwyczaj takie ataki koncza sie duzo gorzej.
nienawidze ludzi w kapturach, mam taki wstret ze jak widze kogos to mam dreszcze.
bylo pozno, ciemno i pusto na drodze. uciekajac, slyszalam jak jeden z nich krzyczy "where is the hand brake", ale ja bieglam dalej, w pewnym momencie sie obrucilam i zobaczylam ze on wychodzi z samochodu i balam sie ze za mna pobiegnie.
uwierzcie lub nie ale nagle nie wiem zupelnie skad zobaczylam kogos i poprosilam o pomoc. facet nie byl za bardzo pewny co ja od niego chce ale zadzwonil po policje. potem nadeszla nastepna para, wiec mam kilku swiadkow. biegnac mijalam ich samochod , zapamietalam polowe numeru rejestracyjnego. nie mam pojecia jak bardzo pomoze to policji.
jutro jade obejrzec cctv i zdjecia. dzis dzwonili do mnie z victim support. bardzo fajna babka, troche mi lepiej. szczerze nawet nie wiem czy sie balam czy poprostu bylam w szoku, wciaz mam wrazenie jakby to byl sen, koszmar raczej.
nie wiem czy bede w stanie kogokolwiek rozpoznac. dzis przygladalam sie ludziom na ulicy i kazdy "czarnoskory" jest taki sam, nie potrafie ich rozroznic.
byla tam jedna czarna babka z synem w ktorego samochod wjechali uciekajac i widzialam jak jej wsztyd i poniekad przykro bylo ze to znow jej "bracia".nie wiem co sie dzieje tydzien temu w mojej okolicy pchneli nozem 24 letniego studenta, nie mial szansy nawet dojechac do szpitala, zmarl w drodze. dorwali go na przystanku jak czekal na swoja dziewczyne. policjant, ktory mnie odwozil do domu, mowil ze ludzie stracili empatie i nie zastanawiaja sie nad konsekwencjami.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 23 lut 2011, 20:27

o dzizas, Blue ... dobrze ze nic Ci nie jest!
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
frostis
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:27
Lokalizacja: sztokholm

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: frostis » 03 mar 2011, 20:34

Serdecznie Ci wspolczuje Blubeleczka.Dzielna jestes.

A ja sie poskarze na cos innego.
Malo tu w Sztokholmie fajnej polonii.Bylam ostatnio na koncercie i takich wulgaryzmow ,to naprawde nie slyszalam
dawno.W sumie male szanse na poznanie jakiejs fajnej Polki,do pgadania,na kwake,zakupy.Mam kolezanki innych narodowosci,ale to nie to samo.Chociaz bardzo je cenie,bo sa super,ale czasem chcialoby sie po polsku porozmawiac.Jakby tu na forum jakas byla to niech sie odezwie (kiss

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 04 mar 2011, 03:33

Blue
To straszne,w głowie się nie mieści co ludzie dla pieniędzy zrobią.
Dobrze,że nic Ci się nie stało,to najważniejsze.
Jak sprawa dalej się potoczyła?Złapali ich?


Tak się ostatnio zastanawiałam po obejrzeniu filmiku, gdzie starsza kobieta atakuje bandziorów torebką-czy na Wyspach jest tak niebezpiecznie czy to pojedyncze przypadki?Ta sytuacja nie miała miejsca w Londynie co prawda,ale wyglądało to koszmarnie.
Sama rozważam wyjazd do Anglii i bardzo się tym przeraziłam,zarówno Twoim napadem jak i tym z SuperBabcią.
Niesamowite rzeczy,jakoś u nas w Polsce to raczej marginalne przypadki.
Biały dzień i napad!!!
Złodzieje nic sobie nie robili z tego,że tylu przechodniów jest obok,tyle samochodów,kamery.

To jeden aspekt,a drugi to taki-czy oni kur...a nie mogli zareagować jakoś?Młodzi faceci,kierowcy w autach-zero reakcji,po prostu luzik na taką sytuację.Rozumiem strach,sama nie wiem czy bym się na nich rzuciła,ale zawsze można złapać za telefon i dzwonić po policję,albo wjechać samochodem w takiego bandziora.Zrobić cokolwiek.Nawet ten film kręcił ktoś z kamerką albo telefonem w ręku,bo pod koniec widać chodnik.Zamiast coś robić to filmuje. (headbang
Dopiero jak kobieta przywaliła im torebką,to jakiś ochroniarz wybiegł zza pleców tego kamerzysty.Pewnie sobie obserwowali całe zajście spokojnie za szybą swojego lokalu.
Bardzo mnie to zdziwiło,takie postawy prowadzą do kompletnej znieczulicy i pogardy dla ludzkiego życia.
Postawa tej kobiety była niesamowita,wparowała z taką pompą pomiędzy tych złodziejaszków,że pozazdrościć wigoru. (wow
Czytałam gdzieś,że ma dostać medal od Królowej. (thinking

Tutaj filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=q7oo2qIp ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 04 mar 2011, 15:24

wow! respect dla starszej pani! (yes)

zawsze mowilam ze "stare baby" rzadza (wait (clin
mi juz niedaleko i tez taka bede, ciekawe czy zalatwila ich bez slowa czy tez z komentarzem - chcialabym to uslyszec!

a poza tym to wczoraj zjadlam 5 paczkow i chyba juz niedlugo wiosna, co? (flower) (sun (heart
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 05 mar 2011, 12:28

blue miałaś szczęście w nieszczęściu i dobrze że jesteś cała i zdrowa. trzymaj się, silna babeczka z Ciebie (kiss

filmik z tą starszą panią już kiedyś widziałam, babci mistrz!
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 17 kwie 2011, 01:16

Jest tu ktoś???????????????
Wątki pogaduchowe poumierały całkowicie. (pleure (pleure (pleure
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: headie » 26 maja 2011, 20:45

No siedzę i się gapię jak facet fenomelnalnie się rusza, już nie wiem ile razy to oglądalam (itwasntme
http://www.youtube.com/user/bailandocon ... BbQPRDX96I" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 26 maja 2011, 20:47

masz na mysli tego z tylu (giggle ???
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”