pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 16 gru 2010, 19:42

Szkarolina, fajnie z tym afro (happy
czegos nie rozumiem z tym londynem ... 23 do 4 czego?
grudnia? stycznia? lutego?

ja bede 26-31 stycznia (happy
sroda, czwartek i czesc piatku - zakupy, piatek wieczor i sobota - koncerty i imprezy
w niedziele rekonwalescencja po tychze i w poniedzialek wracam ...
tak chytrze wymyslilam ze najpier zakupy a potem imprezowanie zeby nie roztrwonic wszystkiego przed zakupami (giggle
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 16 gru 2010, 22:46

Szkarolino wyglądasz bajecznie!!!!!!!!!! Naprawdę masz tak śliczną buźkę, że (inlove i ta fruzurka (yes) jak dla mnie rewelka (clapping (clapping Z niecierpliwością czekam na profesjonalne zdjęcia (happy

Ewa przyłączam się do apelu Szkaroliny, jak coś będziesz wiedzieć o Tubce, to daj znać (clin

A teraz idę oblukać ten film Szkaroliny (giggle


Kolorowych snów szanowne koleżanki (clin

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 16 gru 2010, 23:32

dostalam smsa od Lubki - mam nadzieje, ze nie bedzie miala nic przeciwko temu ze napisze tu, ze jest juz po operacji, ma 370mx anatomy i troszke boli ale bez porownania z pierwszym zabiegiem (rire

no to mam nadzieje, ze teraz juz wszytsko bedzie dobrze! (yes)

Ola jakim ja cudem przeczytalam "szalone" zamiast "szanowne" kolezanki to nie wiem (giggle
kolorowych! (clin
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 17 gru 2010, 17:31

Ewa dzięki za info, to miło słyszeć, że Tubka ma się całkiem ok, a przynajmniej lepiej niż ostatnio (clin

P.S i nie wiem Kochana dlaczego przeczytałaś szalone zamiast szanowne, chociaż jak dla mnie obe wersje są do przyjęcia (rofl (rofl (rofl (rofl

Idę się napić kawy bo padam (whew

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 17 gru 2010, 21:26

Witam , witam , witam kochane szanowne koleżanki.... (rofl ....

Jestem już w domku po porodzie mój syn Tymuś urodził sie 06.12.2010 o godz. 9:15...poprzez cesarskie cięcie..
ale jestem szcześliwa mam swojego wymarzonego i wyczekanego Aniołeczka...
Co prawda w szpitalu sie wyleżałam aż 2 tygodnie i już miałam dość, ale syneczek musiał poleżeć w inkubatorze bo jest wcześniaczkiem i miał problem z utrzymaniem temperatury ciała ale już jest wszystko oki...
pozdrawiam was serdecznie jak tylko sie zorganizuje wracam do was na stałe...
trzymajcie sie ciepło... (sun


upload/1292617529_PC114931.JPG
upload/1292617567_PC114932.JPG
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 17 gru 2010, 21:59

Dona moje serdeczne gratulacje!!!!!!!!!! Masz teraz swojego drugiego ukochanego faceta (heart (heart (heart Trzymaj się Kochana i dużo dobrego życzę (sun (flower)

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 17 gru 2010, 22:27

Witam was moje kochane juz po-jstem juz u siorki szczesliwa, ze pozbyla sie z klaty balonow-wkladki zabralam na pamiatke-matko boska jakie one ciezkie (wow . Obecne napewno za duze nie beda-powinny byc ok bo chyba, ze mi polowa zejdzie to moze byc niedosyt (giggle , ale poki co sa fajne (yes)
Szkarolina jestem juz w gdansku, wiec kawusia
Dzieki za wasze kciuki dziewczyny ;)
Dona gratulacje kochana (kiss (kiss (kiss
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 17 gru 2010, 23:18

Dona, gratulacje! (flower) (sun (heart
Tymon - fajne imie (sun

Lubka, no i co bedziesz z nimi robic? hahahah - jako przyciski do papieru, czy co? (giggle
szkoda ze mi pomaranczowe kitkaty przelecialy kolo nosa no ... (speechless ale naprawde nie dalam rady tak rano ... ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze (kiss
a jak tam siostra zareagowala?

kupilam czapke na zatoki. zadna czapka na zatoki i na uszy jednoczesnie mi sie nie podobala.
nie cierpie czapek ale zakupiona czapka na zatoki jest ok. ma czarny daszek i czesc bereciasta w wielka czarno-biala pepite. i juz w niej bylam i nigdzie do konca zimy bez czapki nie ide. (wait
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 17 gru 2010, 23:40

OlaBanderola
Zazdroszczę jarmarku,u mnie w mieście co prawda jest też taka namiastka,ale nic ciekawego tam nie ma.Głównie biżuteria hand made i jakieś baranie kapcie i koce.Wyżerki żadnej-niet. (thinking
Co to za placki były?Takie standardowe ziemniaczane,jak nasze polskie plus mus jabłkowy?Czy bardziej na słodko?Chodzi mi oczywiście o skład samym placków. (angel


Ewa
Trzymam kciuki za wyzdrowienie.
Do urlopu musisz się wykurować. (rofl
A ta pół-ka (giggle to jakaś masakra,chyba dla jaj ktoś to zrobił,bo nie wierzę,że są tacy idioci na świecie. (thinking


Dona
Gratuluję!!!
Śliczny chłopak,no i datę urodzenia ma całkiem wystrzałową.
Gdybyście dali mu na imię Mikołaj,to nie wiem czy by Wam to darował. (giggle (rofl


Szkarolina
Wesoła ta Twoja fryzurka,ale makijaż jest bombowy!
Co to za kolor cieni?
A sesja z jakiej okazji?
Rozumiem,że tak bez okazji (giggle (clin ,przy okazji (giggle Twojej pracy,tak?


Lubka
Widzę,że jakaś mega szybka akcja wyszła z Twoim biustem. (sun
Jeszcze dwa dni temu nie wiedziałaś co robić,a już dziś masz całkiem nowe cycuchy.
Trzymam kciuki za wyzdrowienie i wygojenie wszystkiego.
Obyś tym razem była zadowolona!




Dziewczyny,jako,że mam podły nastrój,mnóstwo zmartwień i wielkiego doła z powodu śmierci bliskiej osoby,staram się całkowicie odmóżdżyć,przebywając ,,w sieci''.
Przeglądam YT w celu znalezienie jakiegoś ciekawego makijażu na sylwestra i kurcze....takie kwiatki tam są ,że majtki z tyłka spadają. (thinking (whew
Jestem liberalną osobą,ale widząc coś takiego mam jakieś dziwne odczucia. (dull
Przecież to tylko małe dziecko,ile ono może mieć lat?
Polecę stara babcią-ja w jej wieku bawiłam się lalkami(a raczej samochodzikami) (giggle (giggle (giggle

http://www.youtube.com/user/11Magiczna# ... vMwyV-mVbo" onclick="window.open(this.href);return false;


A tu jeszcze inny kwiatek,z rodzaju tych ufo-lowatych. (bronze
http://www.youtube.com/watch?v=ign5qwt9enw" onclick="window.open(this.href);return false;

Tutaj ,,randkowanie'' tej samej pani
http://www.youtube.com/watch?v=vhz0u29H ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

dla wytrwałych druga część (rofl
http://www.youtube.com/watch?v=adEjz-8K ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;


Mam ochotę zacytować Lema..... (giggle (angel (thinking
Life is a journey,not a destination.

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: iff » 18 gru 2010, 06:48

Dona - gratulacje! Grudniowy cud! Wszystkiego dobrego i zeby sie dobrze chowal!

Ewa - czapka zima musowo! Przekonalam sie o tym rok temu jak - za przeroszeniem - zaczelam smarkac krwia i polecialam biegiem leczyc zatoki antybiotykami i takimi tam roznymi.
Na zatoki jest tez domowy sposob: pogrzewamy na patelni lub w piekarniku sol, przekladamy do woreczka uszytego z lnu i kladziemy ten woreczek na nos (blisko oczu) i tak sobie trzymamy az sol wystygnie i powtarzamy dnia nastepnego....itd.

Ale ja w zasadzie to do Was po pomoc! Potrzebuje fajnej christmasowej piosenki z jutiuba co by ja wyslac zamiast zyczen via net.
Co do wielkanocy - to mam! Hallelujah (Cohen) w wykonaniu Jeffa Buckleya....ale Boze Narodzenie???? Help!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”