pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 15 gru 2010, 19:15

ola banderola pisze:Ewelcia dziękuję (flower)
Ale Wam zazdroszcze tego jarmarku (devil takie pysznosci!!!!! (headbang
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 15 gru 2010, 19:40

Lubka
Czy jednak chcesz zmniejszać?Pamiętam,że niedawno mówiłaś,że są nawet ok i zostawiasz je,takie jakie są.
W kazdym razie trzymam kciuki,najważniejsze abyś była zadowolona.

Ola
Jaki fajny jarmark,co kupiłaś?

Ewa
Co to za podłe choróbsko Cię złapało?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 15 gru 2010, 20:33

marryme pisze:OlaJaki fajny jarmark,co kupiłaś?
Otóż tak kupiłam: trochę ozdób światecznych m.in bombkę w kształcie bucika (patrz str. wcześniejsza)
kupiłam stroik na stół, mnóstwo łakoci dlatego też robię się coraz bardziej papuśna (giggle , kupiłam mydełka naturalne jedno miodowe, a drugie mandarynkowe (heart i pełno innch pierdółek, ale nie jakaś tam tandeta (clin
No i oczywiście najadłam sie niesamowicie jadłam placki ziemniaczane z musem jabłkowym, pieczone jabłka w karmelu, naleśniki z bananami, i oczywiście piłam grzańca (sun
Takie jarmark trwa kilka tygodni i zaliczyłam go z potworem już kilka razy i jutro te się wybieram (giggle

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 15 gru 2010, 21:15

Lubka, co u Ciebie?
co zdecydowalas?

lil, no wiem, tylko wszyscy larum wielkie podniesli ze cooo? piwwooo? z antybiotyyykieeem? (giggle
a to jedno miodowe dla zdrowotnosci bylo (beer (giggle

Szkarolina, ja chetnie, tylko dajcie mi jakos wczesniej znac. o ile sie nie boicie mojego niezidentyfikowanego mikroba. ale moje babeczki obcalowalam z 5 razy kazda i zadna sie nie zarazila + jakies 5 osob regularnie odwiedzajacych + 4 osobowa zaloga klubowa - nikt sie nie zarazil ...
doktora powiedziala ze krotkie spacery wskazane obym nie przemarzla no i w zgodzie z samopoczuciem te spacery maja byc ... od wczoraj jakos jakby wiecej sily mam i przytomnosci umyslowej ...

marryme dopadly mnie niezidentyfikowane mikroby, zamieszkaly w zatokach i dobrze im tam i nic ich nie rusza ... (thinking a ja mam juz 3 tygodnie stan podgoraczkowy. na poczatku bylo 38, od 2 tyg nie przekraczam 37,5 i co rano budze sie z 36.8. dzis 6-ty dzien antybiotyk ale cos nie dziala bo nic sie nie zmienilo z cyklem temperaturowym 36.8 rano --> 37 kolo 17 --> 37.4-37.5 wieczorem. no i zatoki zawalone ... (thinking
inna doktora (po konsultacji telefonicznej) radzi posiew z zatok (bo moze to np gronkoweic brrr) i plukanie laryngologiczne - ale narazie wybiore antybiotyk do konca i zobaczymy co doktora prowadzaca powie ...

ola, zauwazylam u Ciebie mikroorganizm na choince (wait (nerd
moze ja tez zrobie fotki jarmarkowe - ale lepiej w weekend

a u mnie w kalendarzu (takim ze zrywana co dzien kartka i madrym zdaniem na kazdy dzien) dzisiejsze haslo brzmi:
"od 15 grudnia do 2 stycznia nie licz kalorii" (giggle
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 16 gru 2010, 09:06

A owszem Ewcia zgadza się mam Pantofelka na choince (rofl to chyba o ten mikro- organizm chodziło (happy

U mnie znowu sypie śnieg i jest straszliwei zimno jak na ten region, bo przy temp. w PL, to pikuś (angel (wait
Moja mama mi mówiła, że u niej dziś -25 stp. (wow i biedula musi do Katowic jechać w sprawach zawodowych, troszku się martwię, bo z tymi warunkami na drogach, to wiadomo jak jest... (worried

Powiem Wam, że moja mama to jest mega apratka (giggle A mianowicie była ostatnio w salonie optycznym po odbiór nowych okularów. I babeczka ją obsługująca poprosiła żeby je przymierzyła i sprawdziła, czy wszystko jest ok (clin
Moja mamcia przymierzyła, po czym kładzie okulary na ladzie i mówi stanowczo: Ja tych okularów nie chcę (talking
I powtarza jeszcze : No nie chcę ich i tyle... Babka ją obsługująca zrobiła mega zdziwionego karpia i pyta jak to, dlaczaczego, co jest nie tak??? A moja mamcia tak: Bo ja dopiero teraz widzę, jaka jestem stara i brzydka i w tych okularach widzę włosy na brodzie, które mi dopiero mają wyrosnąć (wait (mdr (mdr (mdr (mdr (mdr
Babka dostała podobno takiej głupawki, że ledwo bidula mogła coś z siebie wydusić (giggle No moja mamcia, ta to zawsze musi coś dowalić (bronze

Dziewczynki a jak tam z urlopem, ja mam już urlop do 1 stycznia, a potwór ma nawet do 6, mam nadzieję, że się nie po zabijamy, bo tak długo razem 24h na dobę, to się rzadko zdarza (giggle (clin

Lubka i jak tam (clin

Pozdrawiam gorąco (sun

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 16 gru 2010, 10:07

Ola nie wiem....przesledzilam watke Mary i jej wymiana okraglych 300 na anatomy 280 dala optycznie wieksz cycki....to jakisz koszmar....
chwala Kasprzykowi za to, ze daje wkladki po 200cc i najwyzej dokladja sobie pozniej dziewczyny bo w moim przyoadku to jakas paranoja.........za 2 godz opuszczam hotel i ruszam do kliniki-strasznie sie boje.... (pleure
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 16 gru 2010, 10:14

Lubuś Skarbie trzymaj się (heart (heart (heart (heart Zrób tak jak podpowiada Ci intuicja (kiss
Będę dzisiaj mocno trzymać za Ciebie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(kiss (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss (kiss

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 16 gru 2010, 10:18

Lubka, kochana z calego serca trzymam za Ciebie kciuki! (kiss
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 16 gru 2010, 16:18

Lubka, ja tez trzymam kciuki!!!
napisze pozniej smska!

Ola, no w sumie to to jest nawet makro mikro ten organizm ... eee .. czyzbym dzis miala wczesniej temperature? (giggle
niezla ta Twoja mamcia (happy a pani karpia pewnie zrobila przedswiatecznie (clin

urlop .. hmm .. ja mam jeszcze 3 imprezy przed swietami w klubie a potem niby urlop ale nie do konca bo styczen trza planowac ...
za to urlop sobie robie 26-31.01 - zakupowy w londynie (party
przeloty z bagazem w obie manki 400zl (party

a ... i jeszcze cos:
http://absurdy.net/2010/10/09/pol-ki/" onclick="window.open(this.href);return false;
i co Wy na to? dla mnie to zbrodnia ... (worried
co za półgłówek jakiś bedzie takie połówki czytał?
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 16 gru 2010, 17:38

Ola alez Twoja Mama to aparatka (giggle (clapping Sama bym pewnie walnela karpia na miejscu tej sprzedawczymi (rofl A zdjecia z jarmarku piekne! Az nabralam ochoty na jarmark, grzane wino i jakies slodkosci!

Ewcia jak bedziesz miala jakies Lubkowe wiesci, daj znac plis. Bedziesz w Londynie od 26 do 31???? No to kochana tym razem musimy zorganizowac jakas kawe czy cos bo ja bede w Londynie od 23 do 4 stycznia wiec jak nic trzeba sie spotkac (clapping Ale fajnie, juz sie nie moge doczekac! (rire (rire (rire No i jesli Lubka bedzie dala rade w ten weekend to tez chetnie oderwe sie od pisania pracy na godzinke. W najblizsza srode, 23.12 oddaje w koncu swoja magisterke i oczywiscie wszystko na wariata na ostatnia chwile pisze.. (tongueout

Dziewczyny, bylam dzisiaj na sesji zdjeciowej....zrobili mi (pardon za wyrazenie) zajebiste afro (yes) Zastanawiam sie tylko jak ja teraz rozczesze swoje wlosy. Chyba pojde zjesc obiad zeby nabrac sil i fru pod prysznic na 2 godzinki (clin Same zobaczcie...na szybko pstrykniete iphonem, jak bede miala fotki od fotografa to wstawie.

upload/1292517291_008.jpg
upload/1292517390_010.jpg

Wstawie Wam jeszcze link do filmiku na youtubie....ja plakalam ze smiechu (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl
http://www.youtube.com/watch?v=-ssXJtzFOjA" onclick="window.open(this.href);return false;
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”