pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 19 lis 2010, 01:43

kasiaczek, gratulacje (handshake (beer

szkarolina nie chodzi o to ile zarabiam i czy mnie stac - dla niektorych osob proszacych o wstep byc moze zarabiam duzo a takze sama wiem ze niektorzy z nich zarabiaja lepiej ode mnie ale zupelnie nie o to chodzi i co komu do jego zarobkow?
chodzi o to ze jak ktos chce przyjsc na dobry koncert to za niego po prostu placi i jest to normalne. dla mnie jesli znajomy organizuje oznacza to tym bardziej, ze nie lista gosci tylko wspieramy. to nie main stream zeby byli sponsorzy i nie wiadomo jaka kasa. machnelam reka na ewentualnych obrazalskich i pisze ze sorry ale lista gosci juz zamknieta. mam i tak cala mase swoich gosci, ktorych zaprosilam za friko. reszta buli. to nie jest wielka kasa i nie bedzie litosci (clin (giggle nie chca - niech nie przychodza - ich broszka.
z innej beczki (bo juz przerobilam, zaakceptowalam i rozwiazalam ww temat): fajne zakupy! (nod (yes)
no i moze sie tym razem spotkamy jakos przy okazji lubki cyckow? (happy

lubuś jakies wsparcie? odwiedzinki? (happy
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 19 lis 2010, 08:55

Szkarolino tak ustaliłam już termin, ale jeszcze przed tą całą aferą z vatem, więc nie wiem jeszcze, czy będę coś dopłacać etc.
Jedna dziewczyna z wątku o Szczycie pisała, że też już pare razy odwoływała termin i była ciekawa, czy będzie musiała coś dopłacać, bowiem ceny się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. Dlatego też w dniu operacji zapytała naszego dr, czy musi coś dopłacić (angel A, on powiedział, że tysiąc wystarczy. Ja nie mam zamiaru być, aż tak nadgorliwa, jeżeli sami mi każą dopłacić, to okey, ale sama z taką inicjatywą na pewno nie wyjdę.
Ja ostatnio gdzieś czytałam, że ta podwyższka odnosi się do cycochów i taniej wyjdzie pacjentkę, jak sama sobie kupi silikony i lekarzowi zapłaci tylko za tzw. robociznę..no nie wiem, czy faktycznie tak jest, bo jest mnóstwo sprzecznych informacji na necie. Co więcej kliniki przeżywają podobno prawdziwe oblężenie, ale być może to tylko takie gadanie i nie ma w tym nic prawdy... (thinking Za jakiś czas zadzwonię do kliniki i zapytam, co z tym vatem, na tą chwilę sobie odpuściłam, bo nie chcę się denerwować (giggle a nóż wszystko będzie ok

Pozdrawiam (sun

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: karolka69 » 19 lis 2010, 09:19

Lubka trzymam kciuki!

kasiaczek wow gratuluje zdolniacho (clapping

Dziewczyny czytalyscie? http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,867 ... olsce.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 19 lis 2010, 10:32

Ewcia dobrze, ze poradzilas sobie z tematem - dzielna dziewczyna (yes) A co do zakupow to dziekuje bardzo! Mam nadzieje, ze nie bede musiala nic odsylac i ze w koncu znalazlam zimowa kurtke w ktorej nie zmarznie mi tylek (clin Jesli nie to zostanie mi wizyta w sklepie North Face, ktorej mam nadzieje uda sie uniknac bo ich kurtki maja zawrotne ceny (triste

A z okazji Lubkowego biustu koniecznie bedziemy musialy sie spotkac...w koncu (giggle

Olu dzieki za wyczerpujaca odpowiedz! (kiss Tak sobie mysle, ze na razie nie bede sie martwic na zapas. Jak juz sie zdecyduje na ustalenie ostatecznego terminu to wtedy sie bede dowiadywac co i jak z cena mojej operacji. Oczywiscie po cichu mam nadzieje, ze pozostanie taka jak jest wpisana w mojej karcie, ale to sie okaze (clin

Karolka ktos juz podawal linka do tego artykulu. Widzialam o tym tez wczoraj material informacyjny w Wiadomosciach (ktore o dziwo ogladam raz na pol roku (tongueout ). Niestety, tak sie dzieje jak sie wybiera niekompetentnego i niesprawdzonego lekarza. Bylo nie bylo, szkoda dziewczyny...
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: karolka69 » 19 lis 2010, 14:24

szkarolina a podali może w jakiej to klinice?
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: szkarolina » 19 lis 2010, 14:55

karolka69 pisze:szkarolina a podali może w jakiej to klinice?
Karolka, zabieg wykonany byl w Pomorskim Centrum Traumatologii.

http://www.tvn24.pl/0,1682996,0,1,szwed ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 19 lis 2010, 17:48

Dziewczyny ja ogladałam taki dość spory artykuł o tej szwedce i ona ponoć ukryła jakieś bardzo ważne fakty na temat choroby którą przebyła i stąd te komplikacje obudziła i była oki...
tylko dostała leki przeciw bólowe i powstały komplikacje....ale bardzo mi jej żal....
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 19 lis 2010, 18:54

Ewa
Doskonale rozumiem o co Ci chodzi z urodzinami.
I bardzo dobrze rozwiązałaś kwestię. (yes) Precz z sępami na krzywy ryj. (middlefinger

Ludzie dostają głupawki,jeśli chodzi o kasę.
Moja mama prowadzi firmę usługową i ma ten sam problem.Codziennie urwanie głowy z różnej maści znajomkami,którzy chcieliby za darmo wyłudzić usługę.Sorry,inaczej nie potrafię tego nazwać.
Nie zdają sobie sprawy,że wszystko kosztuje,że prąd,materiały,Zusy-Srusy,pensje pracowników,podatki,itd. nie opłacają się same.Tylko trzeba na nie zarobić.
Wiele osób się obraża,gdy odmawia,albo proponuje rabat.No bo jak-jak można za darmo przecież?!Hahaha.Niektórzy są żałośni,naprawdę.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 19 lis 2010, 19:59

Jeszcze nie widziałam "czekając na sobotę", ale na pewno z ciekawości obejrzę. Moja koleżanka mówi, że była w ogromnym szoku jak to zobaczyła i nie mogła z tego wrażenia oczu ani ust zamnknąć (giggle

Kasiaczek gratulacje! Zdolna bestia z Ciebie (yes)

Lubka czekamy na Twój nowy biust. Trzymam kciuki żebyś tym razem była w 200% zadowolona.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 20 lis 2010, 10:23

Lubka piszesz, że operacja 15 grudnia, a co ze świętami, wracasz do Irlandii, jak Ty sobie bidulo dasz radę ?????????? (angel

Szkarolina nie ma za co, jak coś więcej będę wiedzieć, to zamelduję (nod (sun a Ty kochana masz ładny nosek, no ale rozumiem, że widocznie nie do końca jesteś zadowolona, więc pewnie dlatego..Ahhhhh my kobity, nikt nam nie dogodzi (makeup (giggle

Wieczorem wybieram się na jarmark świąteczny, czyli będzie grzane winko, naleśniki, gofry z bitą śmetaną, placki ziemniaczne, placki z jabłek, ciągutki and more !!!!!!!!!
Zabiorę ze sobą aparat i postaram się wkleić kilka zdjęć, żeby Wam pokazać, co i jak!!!!!!

Pozdrawiam i życzę udanego wekendu (kiss

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”