pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 05 paź 2010, 15:10

Matko Marryme okropna historia...Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia (flower)

Sama naście lat temu zostałam zaatakowana przez psa, zawoziłyśmy z ciocią leki do jej pacjentki, która miała hodowle psów i jeden był puszczony wolno i gdy dzwoniłyśmy do drzwi, to rzucił się na nas, pogryzłby mnie, ale ciocia mnie zakryła i to ona ostatecznie została ofiarą rozwścieczonego psa, a dokładnie jej ręka... Brak słów...
Od tamtej pory tak cholernie bałam się psów, że tak jak Ewa potrafiłam iść okrężną drogą byle tylko nie musieć przechodzić obok jakiegokolwiek psa.
Moja siostra natomiast została zaatakowana przez dobermana w lesie, ktoś musiał go tam zostawić, pies był cały zakrwawiony i niesamowicie agresywny, ale dzięki Bogu nic się nie stało, bo jej facet zachował trzeźwość umysłu i udało im się zwiać do samochodu...Nawet nie chcę myśleć, co mogło się stać...

Tym wszystkim właścicielom, którzy tak puszczają swoje pieski, nie powiem, co bym zrobiła, bo to ...nie nadaję się do publikacji (punch

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marta2454 » 05 paź 2010, 18:32

Marryme trzymaj się kochana
współczuję takich przeżyć
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 05 paź 2010, 22:57

MarryMe- strasznie wspolczuje, trzymaj sie kochana (flower)
Kiedys mnie pogryzl owczarek niemiecki, ugryzl mnie w udo i trzymal! Do dzis dzien mam blizny po jego zebach, masakra =(

Caluski Marry, zdrowiej slonce.
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
vivi
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1018
Rejestracja: 03 lut 2010, 13:48
Lokalizacja: Poznań

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: vivi » 06 paź 2010, 10:55

marryme Wspolczuje ci nawet nie potrafie sobie wyobrazic tego co przezywalas (flower) Kiedys wilczur pogryzl moja kuzynke jak szlysmy razem do sklepu. Zaatakowal ja a ona biedna ze strachu chciala uciekac i sie potknela... pogryzl jej buzie... caly policzek miala pogryziony. Ja dostalam takiego amoku ze zaczelam go kopac i nawet nie myslalam o tym ze moze mnie tez zaatakowac i na szczescie uciekl. Dzisiaj ma przepaskudne blizny na buzi. Takze ja jestem uczulona na duze psy, nigdy nie wiadomo co takiej besti odwali. Za nic w swiecie nie podejde do duzego psa. Trzymaj sie kochana (flower) mam nadzieje ze szybko wyjdziesz z tego a wlasciciel psa poniesie konsekwencje swojej bezmyslnosci (punch
4.03.2010Dr.Kubasik:McGhan TSM275,TSF335,
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 4&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
20.10.2010usuniecie torebki+wymiana implantow TRX375,TRX420
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 33#p658833" onclick="window.open(this.href);return false;
13.12.2010 Dr.Kubasik:Nowy nosek:D
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;
27/28.02.2012 Dr.Kubasik lipo boczkow+poprawka nosa

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 06 paź 2010, 19:40

Dziewczyny,bardzo dziękuję za słowa wsparcia. (flower) (flower) (flower)
Pomalutku dochodzę do siebie,ale blizny mam straszne na całej ręce.Rany zaczynają się goić i bardzo ,,ciągnie'' i piecze.Noga jest bez ran,ale za to cała zmiażdżona,w kolorze fioletowym. (dull Jutro muszę kupić maść,żeby skóra lepiej się goiła.Nie wiem czy na blizny coś pomoże. (pleure Może znacie jakiś specyfik?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 06 paź 2010, 19:49

Marryme ja używałam maści Cepan (nomen omen śmierdzi okropnie (tongueout ) i efekt raczej taki sobie, dopiero naświetlanie laserem zrobiło swoje i po bliźnie został tylko niewielki ślad (clin

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 06 paź 2010, 21:18

Dziewczyny co myślicie o ostatnich akcjach z dopalaczami? Jako że mieszkam blisko głównej siedziby to dzisiaj widziałam jak aresztowali "króla dopalaczy" i powiem wam, że totalna szopka z tego była. Wozy transmisyjne, relacje na żywo, pełno policji, tłum gapiów i kelnerki roznoszące herbatę w ramach reklamy mojej ulubionej naleśnikarni. Niezłe jaja (headbang
Ogólnie temu świństwu jestem przeciwna i nie mogę pojąć jak można w tak lekceważący sposób obchodzić prawo i sprzedawać narkotyki jako produkty kolekcjonerskie tudzież trutki na szczury. Mam jednak mieszane uczucia co do tego całego rozgłosu medialnego.
Ciekawa jestem waszego zdania.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 06 paź 2010, 22:00

Dla mnie to istny cyrk! W Irlandii tez pozamykano smart shopy ale obylo sie bez takiej szopki!
Po drugie- jak sie gowniarstwo bierze za takie rzeczy to potem laduja w szpitalach (envy
A po trzecie ktos madrze na jednym forum napisal- sraja sie,ze mlody czlowiek dorobil sie takiego majatku ale skoro to nielegalne to czy maja zamiar mu zwrocic podatek od tych 5,5mln zl?
Ten kraj to jedno wielkie zlodziejstwo, jak ktos chce jarac to i tak bedzie to robil.

W ogole zauwazylam jedna rzecz w naszym kochanym Panstwie. Ludzie sa strasznie emocjonali, jak cos kochaja to sobie gardla poderzna ( sprawa z Krzyzem), jak cos nienawidza to tez pikiety na calego.. normalnie istny cyrk, taka rozrywka tylko made in Poland (envy
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 06 paź 2010, 22:32

Shanda dobrze mowisz-takie afery to tylko w Polsce-nie ma tygodnia bez jakichs protestow, krzyzy i obrocow badz przeciwnikow czegos lub kogos.....masakra....czy ty oby napewno chcesz zjezdzac do pl (giggle ????

Lil no ty chyba sobie jaja robisz z ta herbata... (giggle ????????
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 06 paź 2010, 23:16

Ola
Dzięki,kojarzę Cepan(chyba z cebuli jest robiony) (giggle .
Jutro kupię jakieś smarowidło.


Lil
Akurat teraz mam dużo wolnego czasu,siedzę w domu i czasami zerkam na tv.Czego zazwyczaj nie robię. (clin
I tak-oglądałam popołudniu jakieś Fakty czy tam Wiadomości,i pokazywali szopkę z wejścia ,,króla dopalaczy'' do swojej siedziby.Wysiada koleś z szybkiej maszyny,za nim dziennikarze i policja,która mu niby utrudnia dostanie się do sklepu.W końcu się udało,otwiera ,,król'' swoje ,,królestwo'' i wchodzą tłumnie(!!!) klienci po produkty kolekcjonerskie. (thinking Widać,było,że to czysta ustawka,,,klienci'' to bankowo opłacona ekipa.Kto mądry czekałaby od rana,w asyście policji i ekip tv,żeby kupić to gó...o.A może by rodzice potem zobaczyli,albo babcia. (giggle Nie ma głupich na takie akcje. (middlefinger

Co do całej tej działalności,to powiem szczerze,że ,,król'' ma łeb na karku.Wykorzystał lukę w prawie i zbił majątek,na jak to sam słusznie nazwał ,,debilach''. (dull To wina rządu,że wcześniej się za to nie zabrał.Nie lubię siać spiskowych teorii,ale wcale nie byłabym zdziwiona,gdyby ktoś z ,,miłościwie nam panujących'' miał w tym jakiś interesik.Coś na kształt afery hazardowej,gdzie różne Ryśki i Mirki,próbowały przepchać kolanem swoje stanowisko,z wiadomych korzyści. (clin

Moralna strona takiej działalności jest oczywista,ale kto myśli o szkodliwości dopalaczy w obliczu niezłej
(cash (cash (cash ?
Wykończyć można się wszystkim,i papierosami i alkoholem,i tabletkami dostępnymi w aptece,nawet chemią gospodarczą.Można wypalić na raz np.100 fajek i umrzeć. (smoke Jednak nie są to środki zakazane,tak samo z dopalaczami.Dopóki legalne,to niezabronione.

Szkoda mi dzieciarni,która to stosuje,ale o nich powinni dbać rodzice/opiekunowie.To na nich spoczywa największa odpowiedzialność.
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”