Lato - laski na ulicach

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 21 cze 2010, 14:25

hahaha:):):) Nikoletka, a to dobra jestes! (giggle (giggle (giggle
ale sie usmialam z tym Twoim zdaniem "jak widzę jakąs fajną pannę na mieście to na pocieszenie mówię tak : zęby zrobione, makijaż zrobiony , włosy pzedłużone szczupła bo szczupła ..widać dużo wydaje na op. plastyczne i estetyczne"
hahah:) A zebys wiedziala! hahaha :):) Ja tez tak sobie mowie :) A moj facet tylko wybalusza oczy i z niedowierzaniem patrzy na mnie : "skad TY to wszystko wiesz?!" ;) haha:) No przeciez nos to kazdy zobacze zrobiony. No kazdy ! na kilometr! hah;)
A jesli chodzi o biust to sie wprawiam :P bo swoje sama mam dopiero od 3 tygodni :P ;)
No i rzecz jasna, ze botoks i inne "ulepszacze twarzowe" tez na kilometr wyniucham ! (rofl
No ale co. Kazda ma do tego prawo. Ja sama sie w to bawie (tongueout
Smieszy mnie tylko to, jesli ktos sie glupkowato wypiera tego typu zabiegow. Oczywiscie nigdy nikogo nie pytam, ale czesto sie slyszy, ze laski klamia w zywe oczy, zapytane o botoks czy cycki na przyklad. Czekam czasow, az to sie w Polsce zrobi tak normalne, jak pomalowanie rzes. I nikt nie bedzie sie tego wstydzil.
she

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: katelg » 22 cze 2010, 16:25

No ja Wam powiem od kiedy mam żelki to zauważam od razu u większości dziewczyn np na imprezach i często widzę że też zerkają na mnie i nie raz widać taki porozumiewawczy usmiech (rofl

Podziwiam panie co codziennie potrafią wyglądać perfekcyjnie, nawet na kacu po imprezie. Ja jak chce wyglądac dobrze to wkładam szpilki z 12cm, mimo że jestem wzrostu Nikoletki może ciut wyższego, ładnie uloże włosy, makijaż, jakas sukienka i czuję się super (sun Niestety zauważylam że facetów zwykle onieśmielają takie dziewczyny (whew Myślę że każda z nas ma takie dni ze wygląda powalająco i takie w których lepiej się światu a nawet i bliskim nie pokazywać (giggle
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: majamajamaja » 22 cze 2010, 17:29

she pisze: Przyznaje, ze Tajki potrafia byc bardzo ladne
Tajki to takie maskotki podstarzalych Niemcow, tych, ktorzy sobie kobiety nie mogli znalezc i probuja zaimponowac swoim pochodzeniem (=portfelem) w Tajlandii.
Moj maz zawsze powtarza, ze Tajki sa nawet ladne, tylko lepiej, zeby nic nie mowily... (giggle Slyszalyscie juz taka Tajke?
A tak troche abstrachujac: najladniejsze "Tajki" to tajscy transwestyci. Boooaaahhh robia wrazenie. Laski jak nie wiem, buzka i palce lizac.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: Aguuu » 23 cze 2010, 00:29

she pisze: hah:) Oj Kotku, to powieksz sobie te swoje cyce i juz ! (rofl (clin
nie wszyscy chcą mieć żelki ;) są tez tacy co są na różowym forum i o tym nie marzą ;)

Co nie oznacza, że nie spojrzę zazdrosnym okiem na naprawdę fajne duże (znaczy dla mnie F-G) cyce, które aż kipią naturalnością.
(tylko nie naskoczcie na mnie że mam coś do sztucznych, nic z tych rzeczy ;) )
nie rozumiecie to trudno.

A wracając do tematu, faktycznie ubranie bardzoo dużo daje i zmienia, fryz również.
A makijaż? w sumie to nie wiem.
Ale moim zdaniem dużo atrakcyjności kobiecie nadaje ładna opalenizna.
Nawet jak ma troszkę zbędnych centymetrów, tu i ówdzie, to ładna opalenizna, naprawdę może dużo atrakcyjności dodać. Przynajmniej moim zdaniem (rire
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 23 cze 2010, 00:50

Zgadzam sie z Aguu. Opalenizna tez potrafi cuda zdzialac. A przede wszystkim dodaje uroku, i jakby zdrowiej czlowiek wyglada, taki musniety sloncem. Gorzej, jak sie usmazy na skwarke (clin ;)
Ale przyznam, ze ja zawsze zazdroszcze takim opalonym dziewczynom. Bo ja z natury biala jak sciana jestem:/ A opalac sie tez nie lubie za bardzo ( szkoda mi skory), wiec cholera mecze sie z tymi wszystkimi samoopalaczami, choc wkurzaja mnie niemilosiernie (angry Chyba wyprobowalam kazdy jeden na rynku i nadal nie znalazlam tego "cudownego" (headbang
she

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: shandapanda » 23 cze 2010, 01:18

She, to tak jak ja (rofl Wyprobowalam juz wszystko co mozliwe i rowniez nie trafilam na ideal. Poki co obstaje przy St Tropezie ale latwo nim przegiac pale (thinking
Zgodze sie z tym,ze opalenizna dodaje uroku. Sama jestem bladziochem rownym, ale w niedziele tak sie zjaralam na slonku, ze teraz jak zaczyna brazowiec to w kazdym ciuchu sie sobie podobam (rofl
Niestety dzis juz slonka bylo mniej,a zeby podtrzymac to i chodzic na solarium - (shake - jestem niekonsekwentna (envy Takze kilka dni i pewnie znow bede rzucac po oczach swoja bladoscia (dull
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 23 cze 2010, 01:49

Wiesz, ja tez mam ten St Tropez i powiem, ze on fajny kolor daje, ale czasami mnie wkurza, bo jak sie go dobrze nie rozsmaruje, no to tak mocno brazowi skore, ze masakra (headbang ;) Kurde, czasami to Cifem musze rece domywac, bo mydlem nie wystarczy!:/
Ale kolor fajny. Ja tylko glupio robie, bo zamiast jednej warstwy, to zawsze chce szybko, szybko , zeby efekt byl spektakularny ( choc na mojej bialej skorze, to i tak (mooning , a nie "spektakularny efekt" (dull ), no i nakladam dwie warstwy, a z tym samoopalaczem, to jednak trzeba bardzo uwazac, bo ta druga warstwa to juz w skore nie chce sie wchlonac, i potem kwicze, ze w plamach jestem :/ (headbang
A najlepsze jest to, ze wiem, ze zle robie, ale przestac nie umiem (punch
Shandapanda pozdrawiam (flower) :)

P.S. A moderatorki przepraszam za chwilowe odstapienie od tematu glownego (blush (itwasntme (tmi
she

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: lil sexy » 23 cze 2010, 12:15

Macie rację, że delikatna opalenizna dużo daje. Szkoda tylko że niektóre dziewczyny przesadzają i wyglądają jakby się zatrzasnęły na parę godzin w solarium. Ja rozumiem, że to kwestia gustu, ale samozaparcie godne pozazdroszczenia. Ja bym chyba nie miała cierpliwości żeby co drugi dzień biegać na 20 minut na solarium.

Aguuu ja rozumiem. Każdy ma inny gust i tyle (happy
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: Michitka » 02 lip 2010, 14:13

A wiecie co mnie niesmaczy teraz na ulicach, jak zrobiło się ciepło...laski w kostiumach kąpielowych w centrum miasta
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
cameria
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 710
Rejestracja: 18 lut 2009, 19:36

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: cameria » 02 lip 2010, 16:54

o kurdę , tego to nie widziałam :) w Polsce dziewczyny chodzą w strojach kąpielowych po ulicy? a to dobre (giggle
dr Furmanek 18.01.17r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”